עו"ד דוד רייכרט

עו"ד דוד רייכרט

ירמיהו 43 , ירושלים (ירושלים והסביבה)

עורך הדין דוד רייכרט בעל תואר ראשון ברוקחות, תואר ראשון במשפטים ותואר שני LLM מאוניברסיטת בר אילן. משרדו מלווה לקוחות במצוי זכויות במקרה רשלנות רפואית, תאונות ונזיקין.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

עורך הדין דוד רייכרט בעל תואר ראשון ברוקחות משנת 1974. התחיל את הקריירה בעולם הרפואה, משם עבר לתחום הבנייה כיזם, קבלן ביצוע ומנהל פרוייקטים. הוא בעל ניסיון רב שנים בתחום המקרקעין.

 

היום עו"ד רייכרט בעל תואר ראשון במשפטים ותואר שני LLM מאוניברסיטת בר אילן במשפטים. הוא מנהל את משרדו העצמאי ומשתמש בידע הרב שצבר לאורך שנותיו בעולם הרפואה, כדי לסייע במיצוי זכויות משפטיות של לקוחותיו הן במקרה רשלנות רפואית והן במקרה פגיעה מתאונה או תאונות עבודה, וכן עוסק בליקויי בניה.

 

משרד עו"ד רייכרט עוסק במגוון תחומי משפט:

 

✔ נזיקין - תאונות עבודה, תאונות דרכים, ועדות רפואיות, ביטוח לאומי ועוד.

✔ רשלנות רפואית - ליווי בכל ההליכים החל ממציאת המומחים וכלה בניהול ההליך עד הגעה לפיצוי מקסימאלי.

✔ מקרקעין נדל"ן - עריכת חוזי קנייה ומכירה של דירות ומגרשים, מיסוי מקרקעין, תמ"א 38, התמקצעות בליקויי בנייה, אבחון כשלים באיטום ועוד.

 
נוסף על כך, למשרד מחלקה המעניקה שירותי משפט בתחום דיני התעבורה ודיני משפחה לרבות בית הדין הרבני וירושות, צוואות וייפוי כח מתמשך.
 
עורך הדין דוד רייכרט מספק יחס אישי לכל תיק ולכל לקוח במטרה להגיע למטרות שהוצבו בתחילת הדרך.
 
 

 

 

 

 

 

 

 המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

המלצות ודירוגים

5.0
(התקבלו 1 המלצות)
  • 29/03/2018

    עו"ד דוד רייכרט טיפל עבורי בעסקה מרכבת של מכירת מניות באיגוד מקרקעין לרבות מול רשויות המס וכן מטפל כרגע בעסקת קומבינציה לשביעות רצוני המלאה.

שאלות ותשובות מפורום תאונת עבודה - עו"ד דוד רייכרט

נורי-אל שאל/ה:

התנערות המעסיק מתשלום על תאונת עבודה שקרתה בזמן משמרת

8 צפיות

שלום. אני עובדת במשרד פרסום ונשפך עליי קפה חם, הכוויות היו ממש חמורות, בקיצור תאונת עבודה קלאסית. כשדיברתי עם הבוסית שלי היא טענה שלפי החוק הם לא מחויבים לשלם לי פיצויים כי התאונה קרתה באשמתי והם לא היו יכולים לצפות אותה, זה נכון?

עו"ד דוד רייכרט
עו"ד דוד רייכרט

קפה חם
שלום נורי אל באם נגרם לך נזק ואבדן כושר עבודה, המעביד צריך למלא עבורך טופס הודעה לבטוח הלאומי בל-250. לאחר מכן מכן מגישים תביעה לפיצוי ממוסד זה. בברכה דוד רייכרט,עו"ד

אלכס שאל/ה:

תוספת איבר פגוע באישור להכרת תאונת עבודה

19 צפיות

בתאונת דרכים בדרך לעבודה נפגעתי גם בצוואר אבל בעיקר בכתף. הדבר רשום גם במסמכי חדר מיון ובתיעוד הרפואי שאחר כך. אך בסיכום של חדר מיון נקבע: "צליפת שוט". ב``ל הכיר בארוע כתאונת עבודה אבל רשם שהאיבר הפגוע "צוואר", בלי להזכיר את הכתף, בעוד שמרבית הבעיות שאני מטפל בהן בכתף. כשהגשתי לק``ח דרישה להחזר הוצאות נסיעה והשתתפות עצמית בגין ביקורי רופא (אורטופד), בדיקות וטיפולים (בעיקר טיפולי פיזיאותרפיה של כתף) ורכישת תרופות - סורבתי כמעט לכולם בטענה שב``ל באישורו הכיר רק בפגיעה בצוואר ולא בכתף. הפקידה בק``ח אמרה שלא ניתן בשום מקרה לשנות את הקביעה ולהוסיף איבר אלא בהליך משפטי. האם בכל זאת יש דרך שב``ל יוסיף כתף כאיבר הפגוע ללא הליך משפטי? האם יש טופס מיועד לכך? טרם הגשתי תביעת נכות מעבודה כי עדיין לא ברור האם יש סיכוי לקבל 10%.

עו"ד דוד רייכרט
עו"ד דוד רייכרט

פגיעה בכתף
ככלל היה צריך להגיש ערר לועדת ערר של המל"ל. ככל שתרצה לקבל ייעוץ פרטני ובדיקת התאריכים הרלוונטיים ובדיקת התיישנות, הנך מוזמן לפנות למשרדי לתיאום פגישה. בברכה דוד

עו"ד דוד רייכרט

פניה ישירה אל עו"ד דוד רייכרט

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה