עו"ד דוד רייכרט

עו"ד דוד רייכרט

ירמיהו 43 , ירושלים (ירושלים והסביבה)

עורך הדין דוד רייכרט בעל תואר ראשון ברוקחות, תואר ראשון במשפטים ותואר שני LLM מאוניברסיטת בר אילן. משרדו מלווה לקוחות במצוי זכויות במקרה רשלנות רפואית, תאונות ונזיקין.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

עורך הדין דוד רייכרט בעל תואר ראשון ברוקחות משנת 1974. התחיל את הקריירה בעולם הרפואה, משם עבר לתחום הבנייה כיזם, קבלן ביצוע ומנהל פרוייקטים. הוא בעל ניסיון רב שנים בתחום המקרקעין.

 

היום עו"ד רייכרט בעל תואר ראשון במשפטים ותואר שני LLM מאוניברסיטת בר אילן במשפטים. הוא מנהל את משרדו העצמאי ומשתמש בידע הרב שצבר לאורך שנותיו בעולם הרפואה, כדי לסייע במיצוי זכויות משפטיות של לקוחותיו הן במקרה רשלנות רפואית והן במקרה פגיעה מתאונה או תאונות עבודה, וכן עוסק בליקויי בניה.

 

משרד עו"ד רייכרט עוסק במגוון תחומי משפט:

 

✔ נזיקין - תאונות עבודה, תאונות דרכים, ועדות רפואיות, ביטוח לאומי ועוד.

✔ רשלנות רפואית - ליווי בכל ההליכים החל ממציאת המומחים וכלה בניהול ההליך עד הגעה לפיצוי מקסימאלי.

✔ מקרקעין נדל"ן - עריכת חוזי קנייה ומכירה של דירות ומגרשים, מיסוי מקרקעין, תמ"א 38, התמקצעות בליקויי בנייה, אבחון כשלים באיטום ועוד.

 
נוסף על כך, למשרד מחלקה המעניקה שירותי משפט בתחום דיני התעבורה ודיני משפחה לרבות בית הדין הרבני וירושות, צוואות וייפוי כח מתמשך.
 
עורך הדין דוד רייכרט מספק יחס אישי לכל תיק ולכל לקוח במטרה להגיע למטרות שהוצבו בתחילת הדרך.
 
 

 

 

 

 

 

 

 


תחומי התמחות


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

המלצות ודירוגים

5.0
(התקבלו 1 המלצות)
  • 29/03/2018

    עו"ד דוד רייכרט טיפל עבורי בעסקה מרכבת של מכירת מניות באיגוד מקרקעין לרבות מול רשויות המס וכן מטפל כרגע בעסקת קומבינציה לשביעות רצוני המלאה.

שאלות ותשובות מפורום תאונת עבודה - עו"ד דוד רייכרט

גיא שאל/ה:

החמרת מצב לאחר תאונת דרכים בדרך לעבודה - תקנה 15

44 צפיות

שלום רב, נפגעתי בתאונת דרכים בדרך לעבודה ב-2013 (מוכר כתאונת עבודה גם). ועדת ביטוח לאומי קבעה לי 10% נכות צמיתה בשנת 2016 בגין התאונה. מאז חלה החמרת מצב (מגובה בבירור במכתב מטעם רופא הקופה המוסמך לדון בהחמרות מצב). בנוסף, מאז התאונה (2013), חלה ירידה בהכנסות שלי בעקבותיה (מעל 40% ירידה). לפיכך, אני מעוניין להגיש תביעה להחמרת מצב בביטוח לאומי. כיצד אני אוכל לוודא כי בהגשת התביעה הביטוח הלאומי יתייחס גם לנושא ירידה בהכנסות (מלבד הנושא הרפואי) ? (מדובר בתקנה 15 - אין הנחייה בטופס התביעה, ב.ל. 228, המורה על צירוף ניירת כלשהי בנוגע לכך). והאם מומלץ להיות מיוצג ע"י עורך דין כבר בשלב הגשת התביעה, או להמתין קודם לתשובה ראשונית של הביטוח לאומי לאחר הוועדה? בתודה מראש.

עו"ד דוד רייכרט
עו"ד דוד רייכרט

החמרה במצב
, להלן תשובתי: א. חוק המ.ל.ל אינו עוסק בכימות הנזק , אלא בהגדרת הנכות מקורה ונסיבותיה. ב. הסיוע בעקבות מיצוי הגדרת אחוז הנכות הנסיבתית, מהווה יסוד לסיוע או תמיכה , חד פעמית או נמשכת בהתאם לחוק ( לאבחנה בין נכות כללית לבין נכות מעבודה) ג. הגם שעדיף להסתייע בעו"ד כבר בשלב זה , אין חובה בחוק בעניין, עסקינן בחשיבה אסטרטגית!. בברכה דוד רייכרט,עו"ד

שירן שאל/ה:

דיון בבית משפט לאחר מעורבות בתאונת דרכים בעבודה

30 צפיות

שלום , בעלי עבר תאונת עבודה לפני שנה וכעת ממקום העבודה שלחו הודעה כי יש דיון בבית משפט. יכול להיות שזה מצד הנהג הפוגע? לביטוח שלו?

עו"ד דוד רייכרט
עו"ד דוד רייכרט

דיון תאונת עבודה
שלום רב מתוכן השאלה נמצאתי למד כי התאונה הינה תאונת דרכים, במסגרת העבודה. לא ברור מי תובע את מי ובגין מה? בתאונת דרכים לגבי נזקי הגוף יש אחריות מוחלטת ולא משנה מי אשם. תבררי באם התביעה היא בגין נזק רכושי. אז המצב שונה ויש חשיבות לאחריות ולגורם התאונה. של מי הרכב, איזה בטוח היה לו? רצוי כי תפני למשרדי או לכל עורך דין שתחפצי ביקרו עם מסמכים מתאימים לקבלת ייעוץ משפטי ולייצוג אם צריך. האם בעלך הוזמן כנתבע או כעד? בברכה דוד רייכרט,עו"ד

עו"ד דוד רייכרט

פניה ישירה אל עו"ד דוד רייכרט

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה