יוחאי ניר (נאוי), משרד עורכי דין

יוחאי ניר (נאוי), משרד עורכי דין

דרך מנחם בגין 150 , תל אביב (אזור המרכז)

משרדי עוסק בייצוג לקוחות ברכישת ומכירת נדל"ן פרטי ובמתן טיפול משפטי מקיף בעסקאות מכר יד ראשונה ושנייה, תמ"א 38, פינוי בינוי ועסקאות קומבינציה.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

המשרד עוסק בשני תחומים עיקריים: נדל"ן וליטיגציה אזרחית - סכסוכים בתחום המקרקעין.


תחום הנדל"ן


משרדי עוסק בייצוג לקוחות ברכישת ומכירת נדל"ן פרטי, ובמתן טיפול משפטי מקיף לכל אורך התהליך הכרוך בביצוען של עסקאות מקרקעין, ובכלל זה עסקאות קומבינציה, עסקאות מכר קבלן, מכר "יד שנייה" - ייעוץ וליווי משפטי של רוכשים, מוכרים, שוכרים משכירים, עסקאות מכר מגוונות, ליווי משפטי בנושאי הבית המשותף וכן ניהול הליכים משפטיים בתחום התכנון והבנייה, על כלל ההיבטים המקצועיים והמשפטיים העולים מכך.

 

טיפול הכולל ניהול מו"מ, עריכת הסכם המכר, מתן חוות דעת מיסוייות, הגשת דיווחים לרשויות המס והעברת הנכסים בלשכות רישום המקרקעין.


בתחום הליטיגציה - מקרקעין


משרדי מטפל בהתדיינויות משפטיות מגוונות בתחום האזרחי - מקרקעין ובייצוג בסכסוכים אזרחיים בערכאות השונות ובכלל זה בפני בתי המשפט השונים, המפקח/ת על רישום המקרקעין וטיפול אל מול רשויות מקומיות.

 

משרד עוה"ד יוחאי ניר (נאוי) בוגר מחלקת נדל"ן וליטיגציה בשניים מהמשרדים הבולטים והמובילים בארץ בתחום הנדל"ן, במסגרתם עסק בנושאים שונים ומורכבים בתחום המקרקעין. מייצג יחידים וחברות תוך מתן דגש על שירות משפטי מקצועי, מקיף, מהיר ואישי במטרה להניב תוצאות מקסימאליות ומיטביות עבור לקוחותיו.

 

עו"ד יוחאי ניר (נאוי) עוסק בדיני המקרקעין ובדינים החלים על הבתים המשותפים, בקיא בסוגיות תיקון ורישום בתים משותפים, תקנון הבית המשותף, ניהול ואחזקת הבית המשותף, שינויים ברכוש המשותף וזכויות בניה.

 

אשמח ליצירת קשר ולתיאום פגישת היכרות.

 

 

שפות: עברית, אנגליתאתר המשרד: כניסה לאתרתחומי התמחות


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

מאמרים מאת יוחאי ניר (נאוי), משרד עורכי דין

שאלות ותשובות מפורום בתים משותפים - יוחאי ניר (נאוי), משרד עורכי דין

איתן שאל/ה:

האם ניתן לחייב את השכנים לשלם על הרטיבות שהתגלתה בתקרת דירתנו?

12 צפיות

לפני כמה זמן הופיע טחב מסריח בתקרת חדר השינה ואחרי שהזמנו בעל מקצוע הוא אמר שזו רטיבות, סיכוי גדול מהשכנים כיוון שאנחנו קומת קרקע. דיברנו עם מי שגר בקומה שמעלינו, טענו שזו בעיה ישנה שכל פעם מתקנים אך ממשיכה לצוץ. האם על סמך זה אפשר לחייב אותם לשלם על התיקון? הם בעצמם העידו שהם מכירים את הבעיה ושזה כל הזמן חוזר...

יוחאי ניר (נאוי), עו"ד
יוחאי ניר (נאוי), עו"ד

רטיבות בבית משותף
שלום רב, יש להבין מהו מקור הנזילה או הרטיבות. היה והוא נגרם מדירה ספציפית בבניין יש לחייבה. ככל ומדובר על ליקוי הנוגע לרכוש המשותף, על כלל בעלי הדירות להשתתף בתיקון. בהצלחה, יוחאי ניר (נאוי), עו"ד

גיא שאל/ה:

סירוב של בעל דירה להשתתף בתשלום עבור ביטוח הבית המשותף

41 צפיות

שלום. בכל שנה כל בעלי הדירות בבניין עושים ביטוח לחלקים המשותפים בבניין. התשלום לא נלקח מקופת וועד הבית מכיוון שרוב הדירות בבניין מושכרות. השנה, אחד מבעלי הדירות לא מוכן לשלם את חלקו ושאר בעלי הדירות נאלצו לשלם את חלקו. האם ישנה דרך להכריח אותו להשתתף בתשלום? תודה.

יוחאי ניר (נאוי), עו"ד
יוחאי ניר (נאוי), עו"ד

ביטוח לשטחים המשותפים
שלום רב, חשוב להבין מהי ההצדקה ברכשת הביטוח. עקרונית, ככל וההחלטה על חיוב בעלי הדירות בתשלום עבור ביטוח התקבלה כדין ישנו בסיס לדרישה ולחיוב כלל בעלי הדירות. בהצלחה, יוחאי ניר (נאוי), עו"ד

יוחאי ניר (נאוי), משרד עורכי דין

פניה ישירה אל יוחאי ניר (נאוי), משרד עורכי דין

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה