יוחאי ניר (נאוי), משרד עורכי דין

יוחאי ניר (נאוי), משרד עורכי דין

דרך מנחם בגין 150 , תל אביב (אזור המרכז)

משרדי עוסק בייצוג לקוחות ברכישת ומכירת נדל"ן פרטי ובמתן טיפול משפטי מקיף בעסקאות מכר יד ראשונה ושנייה, תמ"א 38, פינוי בינוי ועסקאות קומבינציה.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

המשרד עוסק בשני תחומים עיקריים: נדל"ן וליטיגציה אזרחית - סכסוכים בתחום המקרקעין.


תחום הנדל"ן


משרדי עוסק בייצוג לקוחות ברכישת ומכירת נדל"ן פרטי, ובמתן טיפול משפטי מקיף לכל אורך התהליך הכרוך בביצוען של עסקאות מקרקעין, ובכלל זה עסקאות קומבינציה, עסקאות מכר קבלן, מכר "יד שנייה" - ייעוץ וליווי משפטי של רוכשים, מוכרים, שוכרים משכירים, עסקאות מכר מגוונות, ליווי משפטי בנושאי הבית המשותף וכן ניהול הליכים משפטיים בתחום התכנון והבנייה, על כלל ההיבטים המקצועיים והמשפטיים העולים מכך.

 

טיפול הכולל ניהול מו"מ, עריכת הסכם המכר, מתן חוות דעת מיסוייות, הגשת דיווחים לרשויות המס והעברת הנכסים בלשכות רישום המקרקעין.


בתחום הליטיגציה - מקרקעין


משרדי מטפל בהתדיינויות משפטיות מגוונות בתחום האזרחי - מקרקעין ובייצוג בסכסוכים אזרחיים בערכאות השונות ובכלל זה בפני בתי המשפט השונים, המפקח/ת על רישום המקרקעין וטיפול אל מול רשויות מקומיות.

 

משרד עוה"ד יוחאי ניר (נאוי) בוגר מחלקת נדל"ן וליטיגציה בשניים מהמשרדים הבולטים והמובילים בארץ בתחום הנדל"ן, במסגרתם עסק בנושאים שונים ומורכבים בתחום המקרקעין. מייצג יחידים וחברות תוך מתן דגש על שירות משפטי מקצועי, מקיף, מהיר ואישי במטרה להניב תוצאות מקסימאליות ומיטביות עבור לקוחותיו.

 

עו"ד יוחאי ניר (נאוי) עוסק בדיני המקרקעין ובדינים החלים על הבתים המשותפים, בקיא בסוגיות תיקון ורישום בתים משותפים, תקנון הבית המשותף, ניהול ואחזקת הבית המשותף, שינויים ברכוש המשותף וזכויות בניה.

 

אשמח ליצירת קשר ולתיאום פגישת היכרות.

 

 

שפות: עברית, אנגליתאתר המשרד: כניסה לאתרתחומי התמחות


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

מאמרים מאת יוחאי ניר (נאוי), משרד עורכי דין

שאלות ותשובות מפורום בתים משותפים - יוחאי ניר (נאוי), משרד עורכי דין

שיר שאל/ה:

האם קיימת חובה להתקין תאורה בבניין משותף?

18 צפיות

שלום רב, האם ישנו חוק המחייב התקנה ו/או קיומה של תאורה בבניין משותף? אנחנו נכנסים כיום לבניין חשוך לחלוטין ונציג הוועד מתנגד להתקנת חיישן תנועה בכניסה לבניין.

יוחאי ניר (נאוי), עו"ד
יוחאי ניר (נאוי), עו"ד

תאורה בבית משותף
שלום רב, אין זה סביר כי הכניסה לחדר המדרגות בבית משותף לא תהיה מאורת. בהצלחה, יוחאי ניר (נאוי), עו"ד

חיים שאל/ה:

בעל דירה אחד בלבד מנהל את ועד הבית

20 צפיות

שלום לעו"ד ניר האם זה חוקי ואפשר להעביר החלטה כזו באסיפת דיירים שרק אחד מבעלי הדירות ינהל את וועד הבית? תודה ובכבוד רב

יוחאי ניר (נאוי), עו"ד
יוחאי ניר (נאוי), עו"ד

חברי נציגות הבית המשותף
שלום רב, חוק המקרקעין קובע כי נציגות הבית המשותף תכלול נציג אשר ישמש כועד הבית לניהול ענייניו השוטפים וגזבר אשר ירכז את ענייניו הכספיים של הבית המשותף. מוטב כי בנציגות יהיה מספר אי זוגי של חברים ויותר מנציג אחד, אך בפועל ישנם מקרים בהם ישנו רק נציג ועד אחד. בהצלחה, יוחאי ניר (נאוי), עו"ד בהצלחה, יוחאי ניר (נאוי), עו"ד

יוחאי ניר (נאוי), משרד עורכי דין

פניה ישירה אל יוחאי ניר (נאוי), משרד עורכי דין

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה