יוחאי ניר (נאוי), משרד עורכי דין

יוחאי ניר (נאוי), משרד עורכי דין

דרך מנחם בגין 150 , תל אביב (אזור המרכז)

משרדי עוסק בייצוג לקוחות ברכישת ומכירת נדל"ן פרטי ובמתן טיפול משפטי מקיף בעסקאות מכר יד ראשונה ושנייה, תמ"א 38, פינוי בינוי ועסקאות קומבינציה.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

יוחאי ניר (נאוי) משרד עורכי דין עוסק בשני תחומים עיקריים: נדל"ן וליטיגציה אזרחית - סכסוכים בתחום המקרקעין.


תחום הנדל"ן


משרדי עוסק בייצוג לקוחות ברכישת ומכירת נדל"ן פרטי, ובמתן טיפול משפטי מקיף לכל אורך התהליך הכרוך בביצוען של עסקאות מקרקעין, ובכלל זה עסקאות קומבינציה, עסקאות מכר קבלן, מכר "יד שנייה" - ייעוץ וליווי משפטי של רוכשים, מוכרים, שוכרים משכירים, עסקאות מכר מגוונות, ליווי משפטי בנושאי הבית המשותף וכן ניהול הליכים משפטיים בתחום התכנון והבנייה, על כלל ההיבטים המקצועיים והמשפטיים העולים מכך.

 

טיפול הכולל ניהול מו"מ, עריכת הסכם המכר, מתן חוות דעת מיסוייות, הגשת דיווחים לרשויות המס והעברת הנכסים בלשכות רישום המקרקעין.


בתחום הליטיגציה - מקרקעין


משרדי מטפל בהתדיינויות משפטיות מגוונות בתחום האזרחי - מקרקעין ובייצוג בסכסוכים אזרחיים בערכאות השונות ובכלל זה בפני בתי המשפט השונים, המפקח/ת על רישום המקרקעין וטיפול אל מול רשויות מקומיות.

 

משרד עוה"ד יוחאי ניר (נאוי) בוגר מחלקת נדל"ן וליטיגציה בשניים מהמשרדים הבולטים והמובילים בארץ בתחום הנדל"ן, במסגרתם עסק בנושאים שונים ומורכבים בתחום המקרקעין. מייצג יחידים וחברות תוך מתן דגש על שירות משפטי מקצועי, מקיף, מהיר ואישי במטרה להניב תוצאות מקסימאליות ומיטביות עבור לקוחותיו.

 

עו"ד יוחאי ניר (נאוי) עוסק בדיני המקרקעין ובדינים החלים על הבתים המשותפים, בקיא בסוגיות תיקון ורישום בתים משותפים, תקנון הבית המשותף, ניהול ואחזקת הבית המשותף, שינויים ברכוש המשותף וזכויות בניה.

 

המשרד שם דגש על ערכים כמו מקצועיות, מתן ייחס וליווי אישי לכל אחד מלקוחותיו וכן יסודיות, התמדה וחתירה למטרה.

 

אשמח ליצירת קשר ולתיאום פגישת היכרות.

 

 

שפות: עברית, אנגלית


אתר המשרד: כניסה לאתר
תחומי התמחות

המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

מאמרים מאת יוחאי ניר (נאוי), משרד עורכי דין
שאלות ותשובות מפורום בתים משותפים - יוחאי ניר (נאוי), משרד עורכי דין
קובי שאל/ה:
מניעת שירותי תקשורת עבור דייר בבניין משותף
30 צפיות

היי, יש בבעלותי דירה בבניין משותף, אני לא משלם דמי ניהול כבר שלוש שנים, בעקבות מחלוקת עם חברת הניהול וועד הבניין. ועד הבניין החליט שהוא מונע ממני גישה לחדר התקשורת שבבניין, כתוצאה מזה אינני יכול לקבל שירותים כמו: כבלים, אינטרנט וכו׳. האם זה חוקי?

יוחאי ניר (נאוי), עו"ד
יוחאי ניר (נאוי), עו"ד

מניעת שירותים בבית המשותף
שלום רב, מקובל כי לא ניתן להתנות מתן שירותים הנוגעים לרכוש המשותף והבית המשותף בתשלום מיסי הועד, כך שנדמה כי פעולת הועד אינה תקינה. בברכה, יוחאי ניר (נאוי), עו"ד

דוד שאל/ה:
שלוש שאלות בנוגע לשלושה דיירים שונים בבית משותף
22 צפיות

שלום. אני ועד בית בבניין, יש לי 3 דיירים "בעיתיים". 1. דייר אחד, הוא כבר לא דייר. הוא מכר את הדירה שלו ועבר דירה לפני כמעט שנה. הוא השאיר אחריו חוב של כשנה אחת שבה הוא לא שילם ועד הבית. הדיירת החדשה שגרה בדירה שלו, משלמת כמו שצריך. שלחתי לו מכתב אזהרה מעורך דין שממנו הוא התעלם. האם עלי לפנות לתביעות קטנות, או למפקח על המקרקעין? אני פשוט לא סגור על זה, כי הוא דייר לשעבר ולא דייר נוכחי. 2. דיירת שנייה, לא מוכנה לשלם על שיפוץ על סך 450 שקלים שנעשה בבניין (כחוק) שאר הדיירים שילמו, היא לא מוכנה לשלם בשל טענה לאי דיווח של ועד בית קודמת. הועד בית הקודמת לא שיתפה בנתונים של הבניין לאורך 20 שנות שירותה, היא לא הייתה משתפת את הדיירים בהחלטות ובכספים שיש בבניין. הטענה שלה היא שבגלל שוועד בית הקודמת לא שיתפה בנתונים, היא לא תשלם עד שלא תקבל נתונים 3 שנים אחורה. אני רוצה להוציא לה מכתב ואז אם היא תתעלם, להתקדם למפקח. ניסיתי לדבר איתה, היא לא מוכנה לשלם. כמה כסף המפקח דורש על חוב של 450 שקל (לפתיחת תיק אצלו). שאלה נוספת, האם יש סיכוי שבסוף ועד הבית יחויב בכספים או שהיא חייבת לשלם, לא משנה אם וועד הבית הקודמת שיתפה בנתונים או לא שיתפה. 3. דיירת שלישית, המקרה הכי מורכב שיש לי, דיירת לא משלמת ועד הבית כבר כמעט שנתיים. היא עדיין גרה בבניין. היא דיירת שרכשה את דירתה מעמידר, בשיחה עם עמידר נאמר לי שהיא לא דיירת של עמידר יותר. היא רכשה את הדירה שלה, אבל לא הגיעה כדי לחתום חתימה סופית מול עמידר על הרכישה. היא שילמה את מלוא הסכום, אבל לטענת עמידר היא לא הגיעה (מסיבותיה) לחלק של החתימה הסופית מול עמידר. האם זה מונע ממני לתבוע אותה מול המפקח? תודה על הזמן שהקדשת לי

יוחאי ניר (נאוי), עו"ד
יוחאי ניר (נאוי), עו"ד

תשלום מיסי ועד
שלום רב, יש לפעול כנגד 3 הדיירים לגביית התשלומים השוטפים. בהיעדר הוראה אחרת ייתכן והחוב של הדייר שמכר את דירתו חל על הדירה ועל הדייר החדש. בברכה, יוחאי ניר (נאוי), עו"ד

יוחאי ניר (נאוי), משרד עורכי דין
פניה ישירה אל יוחאי ניר (נאוי), משרד עורכי דין

למעלה