עו"ד אדם ידיד

עו"ד אדם ידיד

אלנבי 22 , תל אביב (אזור המרכז)

משרד עורכי דין ונוטריון דוד ידיד מטפל בכל הקשור להוצאת אזרחויות פורטוגלית וספרדית. במשרדנו ניתן שירות בשפות העברית, הגרמנית, הרוסית, הספרדית, הפורטוגזית, האנגלית, הצרפתית וההונגרית.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

עורך הדין אדם ידיד נמנה על צוות עוה"ד במשרד עורכי דין ונוטריון דוד ידיד. צוות משרד עו"ד ונוטריון דוד ידיד מונה 13 עורכי דין ועובדים מקצועיים נוספים.

 

משרד עורכי דין ונוטריון דוד ידיד פועל בשיתוף פעולה ארוך שנים עם רשויות זרות, מה שזיכה אותו בהבנה בשיטות הפעולה למולן.

 

כחלק מפועלו של המשרד, עוסק הוא גם בתחומים הבאים:

 

השגת אזרחויות אירופאיות

 

למשרד ניסיון רב בהשגת אזרחויות גרמניות, אוסטריות ופולניות.

 

במהלך השנה האחרונה, המשרד הצליח להשיג אישורי יהדות רבים מהקהילה היהודית בפורטוגל. כמו כן הוגשו בקשות רבות לאזרחות במרשם האזרחות הפורטוגזית.

 

המשרד מטפל בקבלת אזרחות ספרדית גם בלי הצורך להתגורר בספרד לשנתיים, ובלי הצורך בוויתור על האזרחות השנייה (הישראלית).

 

מימוש זכויות ופיצויים לניצולי שואה


עו"ד ונוטריון דוד ידיד מנהל באתר זה את פורום הזכויות לניצולי השואה. משרד עורכי דין דוד ידיד פועל מיום היווסדו למימוש זכויותיהם של ניצולי השואה בארץ ובמדינות אחרות.

אנו מטפלים בכל שלבי התביעה להשגת פיצויים וקבלת מעמד "נרדף" למול הרשות לזכויות ניצולי שואה שבמשרד האוצר ומול ועידת התביעות, וכן מול מוסדות נוספים בארץ ובעולם. 

 

המשרד מלווה את לקוחותיו מניסוח התביעות והבקשות השונות ובכל ערכאות הערעור.

 

ירושות וצוואות


משרד עו"ד ונוטריון דוד ידיד עוסק בין היתר בניסוח צוואה וכן מוציא צווי קיום לצוואות וירושות.

ליטיגציה וליווי משפטי לחברות ועמותות


משרד עו"ד ונוטריון דוד ידיד מעניק ליווי משפטי למגוון חברות ועמותות מתחומים שונים.

 

הליווי המשפטי כולל ניסוח חוזי התקשרות, ייעוץ משפטי בשלל פרויקטים ומיזמים בישראל ובמדינות אחרות, לרבות והליכי גבייה עבור אותן החברות, ועם דגש על ניהול של הליכים בתחום ההוצאה לפועל.

במשרדנו השירות ניתן בשפות: עברית, גרמנית, רוסית, ספרדית, פורטוגזית, אנגלית, צרפתית והונגרית.


 אתר המשרד:כניסה לאתר
המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

מאמרים מאת עו"ד אדם ידיד

שאלות ותשובות מדרכון פורטוגלי | אזרחות פורטוגלית וספרדית - עו"ד אדם ידיד

רון שאל/ה:

שלב 7 חום להנפקת תעודת לידה תקוע ללא התקדמות

10 צפיות

האם ידוע לך מה קורה כרגע בליסבון בשלב 7 חום ומדוע מאז שפיזרו חלק מהתיקים לכפרים הם הפסיקו להנפיק תעודות לידה מלבד זירוזים? כבר שלושה חודשים שהם מטפלים בכל השלבים ורק 7 חום תקוע ללא הנפקות תעודות לידה מה קורה שם? האם דיברת איתם בנושא? ידוע לך משהו? למה הם מחכים?

עו"ד אדם ידיד
עו"ד אדם ידיד

משך זמן בשלב 7 עד להנפקת תעודת לידה פורטוגלית
רון שלום, האמירה שלך כי יש הקפאה וההנפקות הן רק של זירוזים אינה נכונה. במשרדי בכל יום מגיעות הודעות על תעודות לידה שהונפקו. למעט בודדים, אלו אינם תיקים עם זירוזים. איני אוהב גם את האמירה המקובלת בקבוצות מסוימות, המתייחסת לכל מה שאינו ליסבון ופורטו כ"כפרים". הרבה פעמים מדובר על ערים בגודל של כפר סבא. הקורונה מכה גם בפורטוגל. חלק מהקונסרבטוריות נסגרו לגמרי, וכל העבודה בהן היא מהבית ובחלק מרבית העבודה היא מהבית. באף קונסרבטריה אין כעת קבלת קהל. לדעתי, יהיו מקרים שהדבר יאיץ את הנפקת תעודות הלידה, על ידי עובדים שזו תהיה העבודה שהם יוכלו לבצע. מנגד, יהיו מקרים בהםם הדבר יאט באופן משמעותי את עבודת בדק התיקים וכנראה גם את הנפקת תעודות הלידה. הדבר תלוי מקום ופקיד מטפל כמובן.

אבשלום שאל/ה:

אילו מסמכים יש להגיש לאישור הקהילה היהודית כדי לקבל אזרחות פורטוגלית?

8 צפיות

מעוניין בפרטים לגבי המסמכים הנדרשים להוכחת קשר לצאצאים למגורשי ספרד (סבי וסבתי) כדי להגיש לקהילה היהודית כדי שיאשרו ואוכל לקבל אזרחות פורטוגלית. אילו מסמכים צריך?

עו"ד אדם ידיד
עו"ד אדם ידיד

אילו מסמכים נדרשים לשם הוכחת צאצאות בקהילות היהודיות בפורטוגל?
אבשלום, יש בתשובותיי הקודמות פירוט די נרחב בנושא. הדבר העיקרי שצריך שים לב אליו שיש הבדל בין המתודה של הקהילה בליסבון למתודה של הקהילה בפורטו. בגדול בפורטו: העתקי דרכון של המבקש והעתק כתובה שלך של הוריך ואילן יוחסין. ליסבון- העתק דרכון, אילן יוחסין, הסבר והוכחות על אילן היוחסין.

עו"ד אדם ידיד

פניה ישירה אל עו"ד אדם ידיד

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה