עו"ד ונוטריון יעקב בן צבי
053-8007604
עו"ד ונוטריון יעקב בן צבי
עוסק בתכנון ובניה ומקרקעין, לרבות ההתנגדויות, עררים השבחה, צווי הריסה והפסקה ובתים משותפים
איזור:
ירושלים והסביבה 
רחוב:
רחוב בן יהודה 1  
עיר:
טלפון:
053-8007604 

עורך דין בן צבי עוסק בתכנון ובניה ומקרקעין ומעניק ייצוג אישי ומקצועי, עם נגישות גבוהה ללקוח, במסגרת שירות ממוקד מטרה.

 

עו"ד בן צבי בעל ניסיון רב בייצוג וטיפול בהליכי התנגדויות בועדות המקומיות לתכנון ובניה, טיפול בהליכי ערר בועדות ערר לתכנון ובניה, קידום היתרי בניה מול הרשויות המקומיות לרבות וככל שנדרש במסגרת עתירה מנהלית, קידום תכניות בניין עיר נקודתיות וייעוץ משפטי בשלבי ההגשה, כולל ליווי לשלב פרסום התכנית להפקדה להשגות הציבור.

 

ייצוג וטיפול בבתי המשפט לעניינים מקומיים בכל הקשור לצו הריסה או צו הפסקה מנהלי וכן ייצוג בתיקי לטיגציה הקשורים במקרקעין לרבות פירוקי שיתוף, הפקעות ועוד.

 

הניסיון המוכח בתחום נצבר בין היתר במסגרת ייצוג וליווי בעבר של רשויות ציבוריות כולל  ליווי שוטף של רשויות מקומיות, חברות ממשלתיות ומשרדי ממשלה, כמו גם חברות בניה פרטיות גדולות, ניסיון שמהווה נכס לטובת קידום ענייניו של הלקוח הפרטי. 

 

המשרד ממוקם בירושלים במרכז העיר עם נגישות גבוהה לכל המוסדות הרלבנטים, וישנה זמינות וניסיון מוכח בעבודה גם במרכז הארץ מול ועדות ערר לתכנון ובניה תל-אביב ובתי המשפט המנהליים בתל-אביב.

 

צרו קשר לפגישת ייעוץ ללא התחייבות.

 

 

 


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתראתר המשרד:כניסה לאתר


חוות דעת ודירוגים
היה הראשון לכתוב חוות דעת


פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
053-8007604
כתובת המשרד:
רחוב בן יהודה 1 , ירושלים, ישראל