עורכי דין עורכי דין מקרקעין נדל"ן באר שבע טרנובסקי - קרמר, משרד עורכי דין
טרנובסקי - קרמר, משרד עורכי דין
053-9429193
התקבלו 42 המלצות בציון ממוצע 4.9 מתוך 5
טרנובסקי - קרמר, משרד עורכי דין
המשרד עוסק בתחום האזרחי ובכלל זה עוסק במקרקעין ונדל"ן, צוואת וירושות הוצל"פ ותובענות אזרחיות.
איזור:
אזור הדרום 
רחוב:
שד` רגר 2, מגדל קניון הנגב 
עיר:
טלפון:
053-9429193 

המשרד עוסק בכל תחומי הדין האזרחי, ובפרט בתחומי הנדל"ן והמקרקעין, דיני משפחה והוצאה לפועל.

 

נדל"ן ומקרקעין:

 

דירת יד ראשונה - בחינת הסכמי רכישה ומתן חוות דעת, בחינת היתרי הבניה ומסמכי הקבלן, עריכת נספח שינויים.


דירת יד שנייה - ייצוג בעסקאות מכירת או רכישת נכס החל משלב המו"מ ועד לרישום הזכויות הסופי.


מיסוי מקרקעין - תכנון מס ראוי מול רשויות המס. יעוץ וחוות דעת בעינייני מיסוי.


העברת זכויות ללא תמורה, רישום בלשכת רישום המקרקעין (טאבו) ועריכת הסכמי שכירות.


יצוג בבית המשפט – אישורי הסכמי מכר, תביעה לפינוי מושכר, תביעה בגין ליקויי בנייה, תביעה בגין חריגות בנייה.

 

דיני משפחה:


הליכי גירושין - ייעוץ וליווי בהליכי גירושין, משלב התביעות ועד הסכם הגירושין בפועל, פירוק שיתוף בנכסים.


עזבונות - ייעוץ בענייני עיזבון, עריכת צוואות, הגשת בקשות צו ירושה וצו קיום צוואה לרשם הירושה והגשת התנגדויות לצווי ירושה ולצווי קיום צוואה.


מינוי אפוטרופוס

 

הוצאה לפועל:


זוכים - ייצוג זוכים לרבות טיפול בגביית חובות, משלוח התראות לחייבים, ערבויות, הגשת תביעות לסכום קצוב, מימוש שיקים ואכיפת פסקי דין,.


חייבים - יצוג חייבים כולל ניהול מו"מ, הסדרים מול נושים וליווי עד לסגירת תיקי ההוצאה לפועל, הגשת בקשות לחייב מוגבל באמצעים, איחוד תיקים, ביטול הגבלות וביטול עיקולים.


פשיטת רגל - ליווי צמוד בהליך פשיטת רגל מהגשת הבקשה ועד לקבלת צו ההפטר.

 

דיני חוזים:
עריכת הסכמים שונים לרבות הסכמי ממון, הסכמי חיים משותפים, הסכמי גירושין, הסכמי שיתוף ועוד.


המשרד עוסק בין היתר בתרגום מסמכים מרוסית ואנגלית לעברית, ועובד בצמוד למשרד נוטריון.


המשרד מנוהל על ידי עורכות הדין שרית טרנובסקי ונעה קרמר, בוגרות תואר ראשון במשפטים L.L.B, והשירות ניתן לדוברי השפה העברית, הרוסית והן לדוברי השפה האנגלית.


המשרד בעל ותק של 8 שנים וממוקם במגדלי קניון הנגב, בלב העיר באר שבע, אולם מעניק שירות משפטי איכותי, מקצועי, אישי ואמין בכל הארץ.


המשרד משתף את לקוחותיו בכל הקשור להליך המשפטי וניהול התיק לאחר בחינת דרך הפעולה האופטימלית ביותר עבור הלקוח, תוך מתן דגש לרצונותיו ודרישותיו של הלקוח. ליווי הלקוח נעשה באופן אישי, החל מהפגישה הראשונה ועד לסיומו של התיק.

 

נשמח להעניק לכם את הייעוץ והשירות הטובים ביותר.


Адвокатская контора под руководством адвоката Сарит Тарновски занимается всеми видами гражданских исков, специализируется в области недвижимости, вопросах земельного управления и судебного исполнительства.


Недвижимость и земельное управление: квартиры со вторых рук - профессиональная поддержка при составлении и проверке договоров, разрешений на строительство,документации подрядчиков, внесение изменений и дополнений в существующие договора, представительство клиента в процессе сделки по купле - продаже с момента предворительных переговоров до завершающего этапа


Земельное управление: расчет налога при купле - продаже и юридическая поддержка клиента, вступление во владение, регистрация (табу), а так же составление договоров на аренду жилья.


Проблемы семьи: консультации по вопросам наследства, составление завещания, подача просьб о вступлении наследства в силу, права наследников, спорные вопросы по наследству.


Мелкие иски: представительство в делах по взыманию долгов, предупредительные письма должникам, гаранты, подача исков, чеки без покрытия, оспаривание судебных решений, сопровождение клиента и юридическая поддержка в случае банкротства на всех этапах вплоть до закрытия дела.


Договора: составление договоров, брачный договор, договор при совместном проживании,договор о разводе, компаньонство и т.д. Среди прочего контора предоставляет услуги по переводу документов с русского и английского языка на иврит с нотариальным заверением.


Конторой руководит адвокат Сарит Тарновски, выпускница Тель -Авивского университета степень LLB. Услуги оказываются на иврите и на русском языке. Клиенту предоставляется полная информация о ведении того или иного дела и выборе оптимальной тактики для достижения желаемого результата, а так же индивидуальное сопровождение по всем инстанциям и ведомствам вплоть до завершения процесса и закрытия дела. Будем рады предоставить вам консультацию и обслуживание на самом высоком уровне.


С уважением адвокат Сарит Тарновски.

 


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר
המלצות ודירוגים
הוסף המלצה


שם המשרד: טרנובסקי - קרמר, משרד עורכי דין
מאת:
פנינו לעוד טרנובסקי שרית ביוני 2018 לצורך העברת רישום בעלות על נכס. הנכס היה רשום על שם אישתי ושותף נוסף בנכס. מתחילת הדרך עוד טרנובסקי הבהירה לנו את מורכבות התיק שעלול להימשך זמן רב, מה גם שהנתבע לא בישראל ואין מידע על מקום הימצאו. עוד טרנובסקי טיפלה בכול שלבי התיק כולל סיוע באיתור הנתבע בחול סיוע בתרגומים ועוד. חשוב לנו לציין כי הגענו אל עוד טרנובסקי לאחר שהתייעצנו עם מס עורכי דין נוספים שבעיקר סיפרו לנו עד כמה התיק מורכב מסובך ועלול לעלות לנו עשרות אלפי ש"ח. לעומתם שרית הציגה בפניינו בדיוק מה האפשרויות והדרך בה היא מתכננת לטפל בתיק וההוצאות הצפויות . לסיכומו של עניין: מתחילת הטיפול ועד קבלת פסק דין עברה בדיוק שנה. אין לנו מספיק מילים והודות לעוד טרנובסקי שרית על הטיפול המקצועי והאישי. "יש בני אדם שהם עורכי דין ויש עורכי דין שהם גם בני אדם" תודה לך עורכת הדין שרית טרנובסקי בזכותך צלחנו מהמורה בחיינו! וני 2018 לצורך העברת רישום בעלות על נכס. הנכס היה רשום על שם אישתי ושותף נוסף בנכס. מתחילת הדרך עוד טרנובסקי הבהירה לנו את מורכבות התיק שעלול להימשך זמן רב, מה גם שהנתבע לא בישראל ואין מידע על מקום הימצאו. עוד טרנובסקי טיפלה בכול שלבי התיק כולל סיוע באיתור הנתבע בחול סיוע בתרגומים ועוד. חשוב לנו לציין כי הגענו אל עוד טרנובסקי לאחר שהתייעצנו עם מס עורכי דין נוספים שבעיקר סיפרו לנו עד כמה התיק מורכב מסובך ועלול לעלות לנו עשרות אלפי ש"ח. לעומתם שרית הציגה בפניינו בדיוק מה האפשרויות והדרך בה היא מתכננת לטפל בתיק וההוצאות הצפויות . לסיכומו של עניין: מתחילת הטיפול ועד קבלת פסק דין עברה בדיוק שנה. אין לנו מספיק מילים והודות לעוד טרנובסקי שרית על הטיפול המקצועי והאישי. "יש בני אדם שהם עורכי דין ויש עורכי דין שהם גם בני אדם" תודה לך עורכת הדין שרית טרנובסקי בזכותך צלחנו מהמורה בחיינו!

התקבלה ב 14/07/2019
שם המשרד: טרנובסקי - קרמר, משרד עורכי דין
מאת:
הגעתי לשרית דרך המלצה של חברה בגלל תיק קרקעות בעייתי ומורכב שהיה לנו כולל הערות במינהל שרית פטרה לנו את כול הבעיות במינהל ויצאנו לדרך חדשה קיבלנו שירות אדיב אמין מהיר מאוד שרית הבינה את הצרכים שלנו ונתנה לנו שירות מעולה אני ממליץ בחום רב לכול מי שרוצה שירות מהיר ורציני אני ממליץ בחום על שרית

התקבלה ב 16/06/2019
שם המשרד: טרנובסקי - קרמר, משרד עורכי דין
מאת:
הגענו אל עורכת דין טרנובסקי שרית בהמלצת חבר וקיבלנו יחס חם שירות מקצועי מחירים סבירים לאחר שהשווינו בין משרדים שונים והכי חשוב קבלנו מענה ותוצאות בדיוק כמו שציפינו לקבל. כיום עורכת דין שרית הפכה ליהיות עורכת דין של המשפחה בענייני הוצאות לפועל ירושות צוואות ועריכת חוזים. ממליץ בחום על משרד עוד זה במיוחד על עורכת דין שרית עם הינכם מחפשים שירות מקצועי אדיב אכפתי וישר זה המקום.

התקבלה ב 06/06/2019
שם המשרד: טרנובסקי - קרמר, משרד עורכי דין
מאת:
הגענו לעוכת דין טרנובסקי אחרי שקראתי המלצות וחיפשתי עורכי דין מהדרום. עורכת דין שרית ייצגה אותי במספר מקרים מול הוצאה לפועל והיום מלווה אותי בהליך פשיטת רגל, שירות מקצועי, איכפתי ואדיב שלא הכרתי לפני, דואגת לפרטים הקטנים ביותר ומלווה אותי צמוד עד לסוף התהליך. באתי בלי הרבה ציפיות לאחר חיפוש ארוך וגיליתי אשת מקצוע למופת, אחראית, יסודית, אנושית ואיכפתית. תודה לך על הכל!!

התקבלה ב 14/04/2019
שם המשרד: טרנובסקי - קרמר, משרד עורכי דין
מאת:
הגענו לשרית לאחר שקראנו עליה המלצות רבות כשחיפשנו עו״ד מאזור הדרום למטרת רכישת דירה. מדובר בעו״ד מקצועית ביותר. היא טיפלה בתיק ביעילות רבה ועדכנה אותנו בכל שלב בתהליך. גם מבחינת לוח הזמנים מול הצד השני דאגה שהכל יתקתק כמו שעון. תודה רבה!

התקבלה ב 25/03/2019
שם המשרד: טרנובסקי - קרמר, משרד עורכי דין
מאת:
שרית היתה מאוד מקצועית, אכפתית ודאגה לכל פרט. מאוד מומלצת

התקבלה ב 09/01/2019
שם המשרד: טרנובסקי - קרמר, משרד עורכי דין
מאת:
אמנם כתבתי כבר תגובה שהתפרסמה כאשר הטיפול בענייני היה בתחילת דרכו, ב-1.11, אבל אופן המשך הטיפול וסגירתו מחייבים אותי להגיב שוב. ההתנהלות הייתה מלאה סיבוכים מפתיעים ואף מפחידים, אך שרית הובילה את התיק תוך שמירה על קור רוח ודיוק רב. חשוב לציין גם את הנאמנות ונכונות בלתי מתפשרים כלפיי כלקוח. כמו כן, ניצלה שרית כל הזדמנות לזרז את הטיפול בתיק ומבחינת לוח זמנים - התוצאה הייתה מעל ומעבר לכל ציפייה אפשרית. אין לי מילים להודות ולהחמיא מספיק לשרית, אשת מקצוע משכמה ומעלה.

התקבלה ב 29/12/2018
שם המשרד: טרנובסקי - קרמר, משרד עורכי דין
מאת:
שרית אין ספק מקצועית עניינית ומתחשבת הגיעה עד לבית של האנשים על מנת להחתים על מסמכים.(הקונים שלנו מבוגרים וקצת מוגבלים בתנועה) מומלצת מאוד.....

התקבלה ב 10/11/2018
שם המשרד: טרנובסקי - קרמר, משרד עורכי דין
מאת:
פניתי לעו"ד שרית טרנובסקי ברכישת הנכס הראשון שלי. זכיתי לקבל ממנה את השירות המקצועי והאמין ביותר, יחס אישי ואדיב וזמינות מלאה לכל שאלה ובקשה. בזכותה התהליך היה מוצלח ובטוח לאורך כל הדרך. תודה רבה

התקבלה ב 07/11/2018
שם המשרד: טרנובסקי - קרמר, משרד עורכי דין
מאת:
הגעתי לשרית בעקבות המלצה של אבא שלי שהיה מאוד מרוצה מהטיפול שלה במקרה שלו, בעניין מחלוקת על רכוש. במקרה שלי מדובר בשוכר דירה בעייתי והצורך לפנותו מהנכס. התיק כולל גם היבט פלילי מצידו של הדייר. הטיפול בתיק והליווי האישי של שרית ונועה - כל זה מעניק תחושת בטחון שכל כך חשובה לי כאשר מישהו אחר אחראי על משהו בחיי. ממליץ בחום

התקבלה ב 01/11/2018
שם המשרד: טרנובסקי - קרמר, משרד עורכי דין
מאת:
כחלק מתהליך רכישת הדירה הראשונה שלנו, חיפשנו עו"ד שתייצג אותנו כקונים. קיבלנו המלצות חמות על עו"ד שרית, ואכן השירות היה מעל ומעבר למצופה. שרית מעניקה שירות מקצועי ויסודי, מסביר פנים ומסבירה בפרטי פרטים על כל תהליך, ורואים שחשוב לה שהלקוחות ירגישו בטוח. שרית אחראית ואמינה ואנחנו הרגשנו כל הדרך שיש על מי לסמוך. ממליצים מכל הלב. כל הכבוד!

התקבלה ב 24/10/2018
שם המשרד: טרנובסקי - קרמר, משרד עורכי דין
מאת:
שרית עזרה לנו בתהליך של רכישת קרקע. כאשר גילינו שהוסתר מאיתנו מידע על ידי המוכרים, היא עזרה לנו מיד ותפעלה את כל הארוע. לא יכולנו למצוא אדם איכפתי ומקצועי ממנה. אני ממליץ על שרית בעיניים עצומות!

התקבלה ב 11/10/2018
שם המשרד: טרנובסקי - קרמר, משרד עורכי דין
מאת:
זו הייתה עסקת הקנייה הראשונה והיא גרמה לתהליך להראות קל ופשוט. הרגשתי בטוח לבצע את העסקה איתה. הגעתי אליה דרך המלצה ולא הצטערתי. תודה רבה על השירות ובעבודה המקצועית

התקבלה ב 15/02/2018
שם המשרד: טרנובסקי - קרמר, משרד עורכי דין
מאת:
פניתי לעורכת דין טרנובסקי בעניין פשטית רגל והיא ייצגה אותי באופן מקצועי, אמין אחראי ויסודי. בו בזמן, גיליתי אדם אכפתי ואנושי שתמיד היה שם לצידי. מומלצת בחום!!!

התקבלה ב 15/02/2018
שם המשרד: טרנובסקי - קרמר, משרד עורכי דין
מאת:
עו"ד שרית ייצגה אותנו בהסכם למכירת דירה ולאחר מכן בהסכם לרכישת דירה. עו"ד שרית הינה מקצועית, אמינה, עושה את העבודה בצורה מושלמת, מעניקה יחס מצויין ללקוחות ותמיד קשובה.

התקבלה ב 15/02/2018
שם המשרד: טרנובסקי - קרמר, משרד עורכי דין
מאת:
עו"ד שרית טרנובסקי מעניקה שירות מקצועי ויסודי. שרית, עורכת דין אחראית ואמינה. היא ייצגה אותי בעבר וגם היום ייצוג אדיב, איכותי ודואג.  ההרגשה היא, שיש על מי לסמוך. ממליצה מכל הלב. כל הכבוד!

התקבלה ב 10/11/2016
שם המשרד: טרנובסקי - קרמר, משרד עורכי דין
מאת:
עבודה מקצועית, איכותית, זמינות יוצאת דופן. שמחתי מאוד שפניתי אל שרית והייתי עושה זאת שוב ללא היסוס. היא ליוותה ועדיין מלווה אותי, היא מזהה בצורה יוצאת דופן את הנקודות בהן אני מתקשה ויודעת לתת מענה ברמה הגבוהה ביותר. שם המשחק - איכות ואמפתיה!

התקבלה ב 22/08/2016
שם המשרד: טרנובסקי - קרמר, משרד עורכי דין
מאת:
רכשתי דירה ונעזרתי בשירותיה של שרית טרנובסקי - רציתי לציין ששרית ליוותה אותי לאורך כל הדרך בדרך מקצועית ומעבר ממליצה בחום!!!

התקבלה ב 17/07/2016
שם המשרד: טרנובסקי - קרמר, משרד עורכי דין
מאת:
בחרתי להיעזר בעו"ד שרית טרנובסקי על סמך חוות דעת מצוינות שקראתי עליה וגיליתי עורכת דין תומכת, אמפתית ללקוח ובו זמנית מקצועית, אחראית ויסודית. שרית הייתה זמינה ונכונה לעזור תמיד. ממליץ בחום!

התקבלה ב 05/07/2016
שם המשרד: טרנובסקי - קרמר, משרד עורכי דין
מאת:
שרית עורכת דין שנותנת ללקוח הרגשה שיש עם מי לדבר, להקשיב ומנסה לעזור מניסיוני עם עורכי דין. נעזרתי בה במספר תחומים ועבודתה לשביעות רצונית.

התקבלה ב 01/06/2016
שם המשרד: טרנובסקי - קרמר, משרד עורכי דין
מאת:
המאפיין העיקרי בעיניי של שרית הוא שהיא דואגת לאינטרסים שלי ממש כמו בת משפחה. היא גורמת לי להצטער שאני על כך שאינני זקוק לייעוץ משפטי בתדירות גבוהה יותר.

התקבלה ב 30/05/2016
שם המשרד: טרנובסקי - קרמר, משרד עורכי דין
מאת:
הגענו לעו"ד שרית טרנובסקי דרך האינטרנט לגבי רכישת דירה חדשה מקבלן. שרית ליוותה אותנו לאורך כל התהליך תוך מתן שירות מקצועי, אחראי ואכפתי מאוד. שרית תמיד הייתה זמינה ומוכנה לעזור בכל פנייה. נציין שגם המחירים אותם היא גובה בגין השירותים השונים שווים לכל כיס. ממליצים בחום!!!

התקבלה ב 16/05/2016
שם המשרד: טרנובסקי - קרמר, משרד עורכי דין
מאת:
קיבחתי המלצות טובות על עו"ד שרית, ואכן השירות היה אדיב, מקצועי ומאוד מהיר. אני גר בירושלים והדירה היתה בבאר שבע, ושרית עשתה מאמצים רבים להקל עליי... ממש שירות מושלם!

התקבלה ב 19/04/2016
שם המשרד: טרנובסקי - קרמר, משרד עורכי דין
מאת:
שרית היא עורכת דין מיוחדת. חרוצה, אדיבה, נעימת הליכות, מקצועית, נדירה ביותר ומומלצת בחום.

התקבלה ב 04/04/2016
שם המשרד: טרנובסקי - קרמר, משרד עורכי דין
מאת:
עו"ד שרית הנה עו"ד מקצועית ומסורה. מטפלת בכל עסקה במהירות ובמסירות רבה. אין ספק שכשפונים אליה מקבלים הרבה מעבר למצופה. ממליצה בחום!

התקבלה ב 21/03/2016
שם המשרד: טרנובסקי - קרמר, משרד עורכי דין
מאת:
עו"ד שרית, מקצועית, אמינה, אדיבה עם גישה אישית. עזרה לי לסדר עניינים מול מוסדות ציבוריים באופן מהר במיוחד, לא מבזבזת זמן, ממליץ בחום.

התקבלה ב 18/03/2016
שם המשרד: טרנובסקי - קרמר, משרד עורכי דין
מאת:
עורכת דין שרית טרנובסקי היא בהחלט המלצה חמה. מקצועית, בקיאה ועניינת ומעבר לכל אני מוכרח לציין את המסירות יוצאת הדופן כלפי לקוחותיה.אסיים ואומר שחיפשתי עורך דין לטפל בנכס ומצאתי נכס.

התקבלה ב 18/03/2016
שם המשרד: טרנובסקי - קרמר, משרד עורכי דין
מאת:
עו"ד שרית טרנובסקי הינה אמינה ביותר, בעלת ידע וניסיון רב בתחום, תמיד זמינה ומוכנה לעזור ולענות בכל פנייה. אנחנו סומכים עליה בעיניים עצומות. מקצועית ועניינית, דואגת ואכפתית. בכל שאלה אנחנו פונים רק אליה!

התקבלה ב 26/02/2016
שם המשרד: טרנובסקי - קרמר, משרד עורכי דין
מאת:
שרית עו"ד ברמה גבוהה ביותר - אמינות, אחראיות ורצינות. שירות ברמה מקצועית - מס` 1 בתחום מומלץ בחום!!!

התקבלה ב 08/02/2016
שם המשרד: טרנובסקי - קרמר, משרד עורכי דין
מאת:
עורכת דין מעולה! עדיין מטפלת בתיק בנושא רכישת דירה, הגענו אליה דרך האינטרנט ועל סמך התגובות הטובות שקראנו, מקצועית, יחס אישי, אחראית, יסודית, מרוצים מאוד.

התקבלה ב 04/01/2016
שם המשרד: טרנובסקי - קרמר, משרד עורכי דין
מאת:
מומלץ!! שרית תומכת ועוזרת בכל שעות היום, מקצועית מאוד ואיכפתית

התקבלה ב 03/01/2016
שם המשרד: טרנובסקי - קרמר, משרד עורכי דין
מאת:
ממליץ בחום רותח על עו"ד שרית טרנובסקי - מדובר באשת מקצוע מהמעולות ביותר שקיימות בתחום ומלבד זאת גם באישיות נדירה. לי היא עשתה חוזה מכר של דירה וליוותה אותי בכל שלב ושלב של קניית הנכס וכל ולכל שאלה שהייתה לי, היא נתנה את התשובות הכי מקצועיות שיש. בנוסף, הייתה זמינה עבורי גם מעבר לשעות העבודה שלה - מה שמראה על היחס האכפתי מאוד שלה ללקוחותיה. אני מאוד ממליץ לקחת את שירותיה מה גם שהיא מובילה את הלקוחות שלה ברוגע ובשלווה לקניית הנכס ללא דאגות, וכמובן בשלווה ובשקט המאפיין אותה. ראוי לציין כיו המחיר שהיא גובה שווה לכל כיס. מבחינתי היא מס` 1 בתחום וכל חוזה שאעשה בעתיד אקח את שירותיה ללא היסוס! פשוט תותחית על!

התקבלה ב 25/12/2015
שם המשרד: טרנובסקי - קרמר, משרד עורכי דין
מאת:
אשת מקצוע משיכמה ומעלה, אמינה, יסודית וקשובה לצרכי הלקוח. אתה יודע כי אתה נימצא "בידיים טובות" ותקבל את השירות על הצד הטוב ביותר.

התקבלה ב 23/12/2015
שם המשרד: טרנובסקי - קרמר, משרד עורכי דין
מאת:
עו"ד טרנובסקי, טיפלה בתיק שלי,ועדיין מטפלת בתיקים שלי. הגעתי אליה דרך האינטנט ואני שמח שזכיתי שטפל בי. יש לציין שהיא מקצועית, אדיבה, אחראית, רצינית, עושה את העבודה שלה בצורה הכי טובה והכי נאמנה. היא מלווה אותי לכל אורך הדרך, תמיד בודקת ומתעניינת שהכול בסדר. אני ממליץ עליה בחום.

התקבלה ב 23/12/2015
שם המשרד: טרנובסקי - קרמר, משרד עורכי דין
מאת:
ממליצה בחום, עו"ד טרנובסקי, מקצועית, אכפתית מעמיקה מאוד בנושא הרגשתי לאורך כל התקופה בחטחון ושאני נמצאת בידיים טובות.

התקבלה ב 22/12/2015
שם המשרד: טרנובסקי - קרמר, משרד עורכי דין
מאת:
מומלצת מאוד ישירה עניינית ותכליתית, פתרה לי את העניין בצורה הטובה ביותר.

התקבלה ב 22/12/2015
שם המשרד: טרנובסקי - קרמר, משרד עורכי דין
מאת:
עו"ד טרנובסקי טיפלה למשפחה בצו ירושה ואח"כ בעסקת נדל"ן למכירת הבית שקיבלנו בירושה. אנחנו מס` אחים ונהננו משירות משפטי מעולה ומקצועי. תוך שיקוף מלא של ההליך המשפטי. תודות!!

התקבלה ב 11/09/2014
שם המשרד: טרנובסקי - קרמר, משרד עורכי דין
מאת:
עורכת דין מקצועית , כנה ונעימה מאוד. יעילה מאוד בעבודתה, מסבירה בכל שלב את ההליכים בצורה מאוד ברורה , ומתייחסת ללקוחות בכבוד רב. מאוד מומלץ

התקבלה ב 27/08/2014
שם המשרד: טרנובסקי - קרמר, משרד עורכי דין
מאת:
שרית גילתה הבנה ותמיכה , הטיפול לאורך כל הדרך היה מקצועי, עם שיקוף מלא של התהליך. היא ענתה על כל ציפיותיי.

התקבלה ב 25/08/2014
שם המשרד: טרנובסקי - קרמר, משרד עורכי דין
מאת:
עורכת דין מקצועית. שירות אדיב ויחס אישי. ממליצה!

התקבלה ב 24/08/2014
שם המשרד: טרנובסקי - קרמר, משרד עורכי דין
מאת:
עורכת דין מעולה!! אחראית ורצינית ביותר, עזרה ותמכה בי לאורך כל הדרך, קיבלתי מענה אישי וחם..

התקבלה ב 18/08/2014
שם המשרד: טרנובסקי - קרמר, משרד עורכי דין
מאת:
ממליצה בחום עורכת דין מקצועית אנושית עזרה לי לאורך כל התהליך עם יחס אישי וקרוב זמינה תמיד בחירה נבונה ונכונה

התקבלה ב 18/08/2014
פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
053-9429193
כתובת המשרד:
שד` רגר 2, מגדל קניון הנגב, באר שבע, ישראל