עורכי דין עורכי דין פלילי חיפה סמי איליה משרד עורכי דין
סמי איליה משרד עורכי דין
053-9370227
התקבלו 16 המלצות בציון ממוצע 4.8 מתוך 5
סמי איליה משרד עורכי דין
משפט הפלילי על כל רבדיו, דיני צבא, ומשפט צבאי,מעמד עריקי חו"ל, משפט חוקתי (בג"צ) משפט מינהלי, זכויות חיילים, עובדי מדינה שב"כ מוסד
איזור:
אזור הצפון 
רחוב:
דרך יפו 51  
עיר:
טלפון:
053-9370227 
משרד מאגד באופן יחודי תחת המטריה החוקתית של המשפט בישראל את הטיפול המשפטי הדרוש לקבלת הסעדים הנגזרים מרובדי המשפט העיקריים והמרכזיים שמטרתם להגן על זכויותך כאדם ואזרח במדינה. החל ממקרים בהם הופרו זכויות החקוקות בחוקי יסוד, או אם עסקינן בהסתבכות בעבירה פלילית , בשלילה ו/או הגבלת חרויות הפרט במשפט הפליל, אם נתקלתם בעוולות מצד גופים ציבוריים או בהחלטה מינהלית בלתי סבירה או שנתקבלה בחריגה מסמכות וכלה בהגנה על זכויותיהם של המשרתים בצה"ל וכוחות הביטחון – תמצאו במשרד זה, יעוץ ואוזן קשבת וכתובת ראוייה לקבלת הסיוע המשפטי הנדרש.


עו"ד איליה בעל ניסיון מיוחד רב ומוכח בתחום דיני משטרת ישראל , חקירה פלילית וביטחונית, שיטות חקירה בישראל, קהיליית הביטחון התביעה הפלילית בישראל והמשפט הפלילי.

 

בשש השנים האחרונות ועד סוף שנת 2013 בדרגת רב פקד, שימש בתפקיד ראש התביעה הפלילית בחיפה בחטיבת התביעות הארצית של משטרת ישראל כשהאחריות היא על למעלה ממיליון וחצי תושבים בשטח השיפוט עליו ממונה. במסגרת תפקידו עמד בראש יחידה בה משרתים 15 תובעים ותובעות, הופיע בבתי המשפט אין ספור פעמים, היה ממונה על קבלת החלטות בדבר הגשת כתבי אישום, החלטות בדבר סגירת תיקי חקירה, החלטות על הסדרי טיעון, שימועים פליליים , גיבוש, יזום ויישום מדיניות התביעה הפלילית בחיפה ועוד.

 

סיים 33 שנות שירות במהלכם מילא תפקידים באגף החקירות והמודיעין של משטרת ישראל. משנת 1999 ועד פרישתו כאמור, שירתכתובע ותובע בכיר בתביעה הפלילית ועד לתפקידו האחרון – פיקוד על התביעה בחיפה. הופיע באלפי דיונים ובמאות רבות של תיקים פליליים בכל העבירות שבסמכות התביעה בבתי המשפט השלום והמחוזי.

 

שימש כיועץ לצוותי חקירה מיוחדים במחוז הצפון ויישום לראשונה חוק הלבנת הון במשטרת ישראל, שותף בצוותי עבודה פרקליטות משטרה בתיקי רצח, פשיעה חמורה ועבירות ביטחון, ליווי וגיבוש הגשת כתבי אישום.

 

בעל שני תוארים במדע המדינה והסטוריה של עם ישראל מאוניברסיטת חיפה ותואר במשפטים. חבר לשכת עורכי הדין בישראל.
שימש כמרצה ויועץ בתחום החקירה הפלילית, הבאתם של חשודים לדין ותחום סדרי הדין במשפט פלילי.

 

שימש במשך 11 שנים קודם לתפקידיו בתביעה הפלילית, כראש צוותי חקירה מיוחדים בעבירות רצח, פשעים חמורים ועבירות על ביטחון המדינה. בעל הכשרות רבות בתחום מיומנות החקירה הפלילית ואמצעים טכניים.

 

שימש כקצין הערכה במרחב חיפה ומ"מ מקום ראש מחלק הערכה בזרוע המודיעין והיה בתפקידו זה ממונה על תפקידים מיוחדים מטעם אגף המודיעין משטרת ישראל.

 

שימש בתפקידי סגן וכראש יחידת חקירה במרחב חיפה.

שימש בתפקידים גלויים וסמויים ביחידת ימ"ר תל אביב .

 

בנוסף, עיסוק בדיני צבא וזכויות חיילים וכן משפט חוקתי ומינהלי ומייצג כל קהיליית המודיעין ועובדי מדינה.

 


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתראתר המשרד:כניסה לאתר


המלצות ודירוגים
הוסף המלצה


שם המשרד: סמי איליה משרד עורכי דין
מאת:
עורך דין מדהים שליווה אותי מהרגע שפנתי אליו בנושא עריקות של 8 חודשים לא ויתר ודאג לדבר עם כל מי שצריך לאחר תקופה קצרה של טיפול הגעתי למשפט יצאתי בלי עונש של כלא צבאי רק עם תנאי ממליץ בחום בן אדם זהב שלא מוותר ואומר תאמת בלי לייפות תמציאות

התקבלה ב 29/09/2018
שם המשרד: סמי איליה משרד עורכי דין
מאת:
לציין שמדובר בעורך דין , אמיץ . לא רואה ממטר בעל ידע רב , הופעה עם ביטחון בבית משפט ייצג אותי בשני תיקי מח"ש , אני סומך עליו מאוד

התקבלה ב 20/02/2018
שם המשרד: סמי איליה משרד עורכי דין
מאת:
עורך דין אלוף. מתן יחס אישי וייצוג ברמה הכי גבוה שיש. מאושרת שזכיתי בעורך דין כזה שייצג אותי.

התקבלה ב 19/02/2018
שם המשרד: סמי איליה משרד עורכי דין
מאת:
עורך דין מקצועי בעל ניסיון שאין שני לו יחס אישי, מקצועי מומלץ בחום

התקבלה ב 22/12/2017
שם המשרד: סמי איליה משרד עורכי דין
מאת:
עו"ד סמי אליה הינו עו"ד מן המעלה הראשונה. מן הרגע הראשון היה אפשר להווכח כי נמצאים בידיים בטוחות. נתן לכול אורך הדרך יחס חם. תודה על הכול

התקבלה ב 05/12/2017
שם המשרד: סמי איליה משרד עורכי דין
מאת:
ברצוננו לשבח את עו"ד סימי איליה על טיפול מסור אחראי נאמן בצורה יוצאת דופן שטיפל בעינינו מול מדינת ישראל.

התקבלה ב 19/02/2017
שם המשרד: סמי איליה משרד עורכי דין
מאת:
מומחה בהליכים פליליים של מחש כנגד שוטרים סיווג בטחוני ועוד תותח

התקבלה ב 18/02/2017
שם המשרד: סמי איליה משרד עורכי דין
מאת:
עורך דין תותח שלא מוותר על שום זכות שמגיעה לאדם !!!

התקבלה ב 18/11/2016
שם המשרד: סמי איליה משרד עורכי דין
מאת:
עורך דין סמי איליה חרת על דגלו את המונח "צדק צדק תרדוף" (דברים ט"ז, כ`) לא בכדי במשרדו רשום באותיות קידוש לבנה כי ילחם על הזכויות של הלקוחות, סמי עו"ד מוכשר, חריף אשר נלחם ללא פחדים הן בממסד והן ברשויות החוק, לא רבים היודעים כי שינה ומשנה גם היום סדרי עולם במערכות אכיפת החוק וצה"ל ובעקבות תיקים שניהל ופניות אליו שינה נהלים ופקודות. עו"ד סמי הוא האדם לקחת שאתה זקוק לייעוץ או חלילה אם הסתבכת בתיק ויפה שעה אחת קודם, המחיר הגון לכל כיס (יחסית לשוק הרווי עו"ד ללא ניסיון ) בעל ניסיון ורקורד עשיר מאוד. אני ממליץ והמשיך להמליץ לכל מי שאוכל עליו בלי פחד ואני לא משוחד אני רואה את פועלו בכל הרמות.

התקבלה ב 18/11/2016
שם המשרד: סמי איליה משרד עורכי דין
מאת:
אין אני נוהג לחתום בהמלצות אך במקרה זה הוא חובה. סמי בטיפול מהיר ועקשן הצליח להחזיר לי הרבה כספים מביטוח הסיעוד שלי ובנוסף החזיר לי את רשיון הנשק שנלקח ממני. ישר כח! תודה, תודה.

התקבלה ב 28/12/2015
שם המשרד: סמי איליה משרד עורכי דין
מאת:
עורך דין סמי איליה נלחם על זכויות הלקוח, אמין, מסור ולוחמני, מקצוען אמיתי, אני ממליץ עליו בחום.

התקבלה ב 22/12/2015
שם המשרד: סמי איליה משרד עורכי דין
מאת:
פניתי אליו טלפונית וקיבלתי ייעוץ ראשוני מקצועי ורציני וזאת מבלי שאפילו מסרתי את פרטיי האישיים.

התקבלה ב 29/06/2015
שם המשרד: סמי איליה משרד עורכי דין
מאת:
עורך דין סמי איליה טיפל לי בתיק מצ"ח שצהל " תפר לי " ולאחר טיפול מסור ומקצועי של כ חודשיים התיק נסגר לחלוטין ! חייב לציין כי סמי נלחם על חפותי בכל הכח

התקבלה ב 20/01/2015
שם המשרד: סמי איליה משרד עורכי דין
מאת:
אני ממליץ בחום למרות שהתיק שלי לא נגמר ראיתי אותו בבית המשפט מול הפרקליטות עד עכשיו מוריד את הכובע שמח שבאתי אליך. נקווה לתוצאה טובה.

התקבלה ב 04/11/2014
שם המשרד: סמי איליה משרד עורכי דין
מאת:
הי סמי. חששתי בהתחלה שלא תילחם נגד המשטרה (הם משלמים לך פנסיה...) אבל למרות הכל נלחמת במשטרה יותר מעורכי דין שמלקקים להם כדי להצליח בתיק הבא. תודה שעזרת לי עם העסק ושמרת לי על הפרנסה.

התקבלה ב 23/10/2014
שם המשרד: סמי איליה משרד עורכי דין
מאת:
בולדוזר. בהתחלה כתושב נתניה לא התלהבתי לבוא לחיפה כי יש עורכי דין רבים בתא שם אני עובד אבל מזלי שהגעתי. איליה לא רואה ממטר גוף שלטוני אם פגע במישהו. תודה רבה

התקבלה ב 22/10/2014
פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
053-9370227
כתובת המשרד:
דרך יפו 51 , חיפה, ישראל