סמי איליה משרד עורכי דין

סמי איליה משרד עורכי דין

דרך יפו 51 , חיפה (אזור הצפון)

ראש התביעה הפלילית במחוז חיפה עד 2014 ומאז מפעיל משרד פרטי העוסק בתחום המשפט הפלילי על כל רבדיו, תעבורה, דיני צבא, תביעות אגף השיקום, מעמד עריקי חו"ל, משפט חוקתי (בג"צ) משפט מינהלי. בנוסף מייצג חיילים, שוטרים, לוחמי אש, עובדי מדינה שב"כ שב"ס ומוסד.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

סמי איליה משרד עורכי דין מאגד באופן יחודי תחת המטריה החוקתית של המשפט בישראל את הטיפול המשפטי הדרוש לקבלת הסעדים הנגזרים מרובדי המשפט העיקריים והמרכזיים שמטרתם להגן על זכויותך כאדם ואזרח במדינה.

 

החל ממקרים בהם הופרו זכויות החקוקות בחוקי יסוד, או אם עסקינן בהסתבכות בעבירה פלילית, בשלילה ו/או הגבלת חרויות הפרט במשפט הפלילי. אם נתקלתם בעוולות מצד גופים ציבוריים או בהחלטה מינהלית בלתי סבירה או שנתקבלה בחריגה מסמכות וכלה בהגנה על זכויותיהם של המשרתים בצה"ל וכוחות הביטחון - תמצאו במשרד זה, יעוץ ואוזן קשבת וכתובת ראוייה לקבלת הסיוע המשפטי הנדרש.


עורך הדין איליה בעל ניסיון מיוחד רב ומוכח בתחום דיני משטרת ישראל, חקירה פלילית וביטחונית, שיטות חקירה בישראל, קהיליית הביטחון התביעה הפלילית בישראל והמשפט הפלילי.

 

בשש השנים האחרונות ועד סוף שנת 2013 בדרגת רב פקד, שימש בתפקיד ראש התביעה הפלילית בחיפה בחטיבת התביעות הארצית של משטרת ישראל כשהאחריות היא על למעלה ממיליון וחצי תושבים בשטח השיפוט עליו ממונה. במסגרת תפקידו עמד בראש יחידה שבה משרתים 15 תובעים ותובעות, הופיע בבתי המשפט אין ספור פעמים, היה ממונה על קבלת החלטות בדבר הגשת כתבי אישום, החלטות בדבר סגירת תיקי חקירה, החלטות על הסדרי טיעון, שימועים פליליים, גיבוש, יזום ויישום מדיניות התביעה הפלילית בחיפה ועוד.

 

סיים 33 שנות שירות במהלכם מילא תפקידים באגף החקירות והמודיעין של משטרת ישראל. משנת 1999 ועד פרישתו כאמור, שירת כתובע ותובע בכיר בתביעה הפלילית ועד לתפקידו האחרון - פיקוד על התביעה בחיפה. הופיע באלפי דיונים ובמאות רבות של תיקים פליליים בכל העבירות שבסמכות התביעה בבתי המשפט השלום והמחוזי.

 

עורך הדין איליה שימש כיועץ לצוותי חקירה מיוחדים במחוז הצפון ויישום לראשונה חוק הלבנת הון במשטרת ישראל, שותף בצוותי עבודה פרקליטות משטרה בתיקי רצח, פשיעה חמורה ועבירות ביטחון, ליווי וגיבוש הגשת כתבי אישום.

 

בעל שני תוארים במדע המדינה והסטוריה של עם ישראל מאוניברסיטת חיפה ותואר במשפטים. חבר לשכת עורכי הדין בישראל. שימש כמרצה ויועץ בתחום החקירה הפלילית, הבאתם של חשודים לדין ותחום סדרי הדין במשפט פלילי.

 

שימש במשך 11 שנים קודם לתפקידיו בתביעה הפלילית, כראש צוותי חקירה מיוחדים בעבירות רצח, פשעים חמורים ועבירות על ביטחון המדינה. בעל הכשרות רבות בתחום מיומנות החקירה הפלילית ואמצעים טכניים.

 

שימש כקצין הערכה במרחב חיפה ומ"מ מקום ראש מחלק הערכה בזרוע המודיעין והיה בתפקידו זה ממונה על תפקידים מיוחדים מטעם אגף המודיעין משטרת ישראל. שימש בתפקידי סגן וכראש יחידת חקירה במרחב חיפה. שימש בתפקידים גלויים וסמויים ביחידת ימ"ר תל אביב.

 

בנוסף, בעל עיסוק בדיני צבא וזכויות חיילים וכן משפט חוקתי ומינהלי ומייצג את כל קהיליית המודיעין ועובדי המדינה.

 אתר המשרד: כניסה לאתר
המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

המלצות ודירוגים

4.8
(התקבלו 18 המלצות)
 • 04/09/2019

  מעבר לשירות וליחס שראויים לציון , אני רוצה לפנות למי ששוקל מדובר בעו"ד מקצועי לא שיגרתי עם חשיבה מחוץ לקופסה , דבר שחייבים מול גופים מסויימים , סמי מבין ויודע דברים שעורכי דין אחרים לפעמים אינם בקיאים בהם , אני ידעתי שאני לוקח את סמי כי היה לי חשוב להגיע לאמת וידעתי שהוא היחיד שיביא אותי לתוצאה הזאת וכך היה , כשמדובר בעתיד שלך אין פשרות וזה לא הזמן לחישובים (הכסף שמפסידים בהמשך יקר יותר מהוצאת העו"ד - זה דבר שצרכים להבין) , אני רוצה לומר לו תודה סמי הגיע לחקר האמת כנגד כל הסיכויים ועמד על כך ואני מוקיר לו תודה על כך, מומלץ בחום הוא עו"ד אמין שלא מספר סיפורים ומציב לך את המצב איך שהוא בלי שקרים. מי שאכפת לו מהעתיד שלו כדי שיפנה אליו . אני לא מתחרט על כך כלל ומאוד מרוצה על מה שעשה עבורי וגם אהבתי את הגישה הישירות ואת כל האמת בפנים .

 • 21/08/2019

  ברצוני להודות לעו"ד סמי איליה על עבודתו המקצועית ביותר, הוא הקדיש מזמנו להסביר לי כל פרט כדי שאני אבין את התהליך של התיק ושאהיה מוכן ומעודכן בכל מה שקורה. ממליץ בחום.

 • 29/09/2018

  עורך דין מדהים שליווה אותי מהרגע שפנתי אליו בנושא עריקות של 8 חודשים לא ויתר ודאג לדבר עם כל מי שצריך לאחר תקופה קצרה של טיפול הגעתי למשפט יצאתי בלי עונש של כלא צבאי רק עם תנאי ממליץ בחום בן אדם זהב שלא מוותר ואומר תאמת בלי לייפות תמציאות

 • 20/02/2018

  לציין שמדובר בעורך דין , אמיץ . לא רואה ממטר בעל ידע רב , הופעה עם ביטחון בבית משפט ייצג אותי בשני תיקי מח"ש , אני סומך עליו מאוד

 • 19/02/2018

  עורך דין אלוף. מתן יחס אישי וייצוג ברמה הכי גבוה שיש. מאושרת שזכיתי בעורך דין כזה שייצג אותי.

 • 22/12/2017

  עורך דין מקצועי בעל ניסיון שאין שני לו יחס אישי, מקצועי מומלץ בחום

 • 05/12/2017

  עו"ד סמי אליה הינו עו"ד מן המעלה הראשונה. מן הרגע הראשון היה אפשר להווכח כי נמצאים בידיים בטוחות. נתן לכול אורך הדרך יחס חם. תודה על הכול

 • 19/02/2017

  ברצוננו לשבח את עו"ד סימי איליה על טיפול מסור אחראי נאמן בצורה יוצאת דופן שטיפל בעינינו מול מדינת ישראל.

 • 18/02/2017

  מומחה בהליכים פליליים של מחש כנגד שוטרים סיווג בטחוני ועוד תותח

 • 18/11/2016

  עורך דין תותח שלא מוותר על שום זכות שמגיעה לאדם !!!

סמי איליה משרד עורכי דין

פניה ישירה אל סמי איליה משרד עורכי דין

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה