ארנסט גדייב, משרד עורכי דין
053-9428890
ארנסט גדייב, משרד עורכי דין
משרד בוטיק בעל ניסיון ומוניטין בתחום דיני עבודה, מקרקעין ותאגידים (חברות, עמותות, וחברות לתועלת הציבור).
איזור:
אזור השפלה והסביבה 
רחוב:
רוטשילד 55 
עיר:
טלפון:
053-9428890 

אנו דוגלים במתן שירות משפטי מקצועי, אישי ומקיף, תוך זמינות גבוהה וקשר ישיר ורציף עם הלקוח לכל אורך הטיפול המשפטי.

 

תחומי עיסוק המשרד:

  

דיני עבודה - אנו נותנים ייעוץ משפטי לעובדים ומעסיקים, וכן מייצגים אותם בסכסוכי עבודה בערכאות משפטיות שונות. בנוסף לכך, אנו מלווים את לקוחותינו בהליכי שימוע, בניהולי משא ומתן, בעריכת הסכמי עבודה ועוד.

  

תאגידים - אנו מלווים תאגידים (חברות, עמותות וחברות לתועלת הציבור) ונותנים להם ייעוץ משפטי שוטף על בסיס חודשי (ריטיינר). בין היתר אנו מטפלים בהקמתם, פירוקם, ומיזוגם של תאגידים אלה מול רשויות המדינה (רשם החברות, רשם העמותות, רשם ההקדשות), וכן בהגשת בקשות לאישורי ניהול תקין, זיכוי ממס לתורמים לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה וביקורות עומק עבור עמותות וחל"צים.

 

מקרקעין ונדל"ן - אנו מלווים רוכשים ומוכרים של נכסי מקרקעין (דירות, בתים צמודי קרקע, קרקעות וכו') לאורך כל תהליך העסקה, בין אם המדובר ברכישת נכס מקרקעין מקבלן ובין אם מדובר ברכישת נכס מקרקעין מיד שנייה. אנו אף עוסקים בתחום השכירות הפרטית והמסחרית.

 

אנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עניין המצוי בתחום עיסוקנו.


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתראתר המשרד:כניסה לאתר


המלצות ודירוגים
היה הראשון לכתוב המלצה


פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
053-9428890
כתובת המשרד:
רוטשילד 55, ראשון לציון, ישראל