ארנסט גדייב, משרד עורכי דין

ארנסט גדייב, משרד עורכי דין

רוטשילד 55 , ראשון לציון (אזור השפלה והסביבה)

משרד עו"ד ארנסט גדייב עוסק בתחום דיני העבודה, המקרקעין, הוצאה לפועל ומשפט-מסחרי ועסקים.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

המשרד הוקם ומנוהל ע"י עורך דין ארנסט גדייב בעל תואר ראשון במשפטים LL.B וחבר לשכת עורכי הדין בישראל. המשרד עוסק בתחום דיני עבודה, המקרקעין, ההוצאה לפועל והמשפט המסחרי ועסקים, כמפורט להלן:


דיני עבודה - המשרד מעניק ייעוץ משפטי בדיני עבודה, וכן מייצג לקוחות בסכסוכי עבודה בבתי הדין לעבודה. כמו כן, המשרד מלווה את לקוחותיו בהליכי שימוע, בעריכת הסכמי עבודה ועוד.


מקרקעין ונדל"ן - המשרד מלווה רוכשים ומוכרים של נכסי מקרקעין (דירות מקבלן ויד שניה, בתים צמודי קרקע, קרקעות וכו') החל משלב המשא ומתן וכלה בחתימה על הסכם המכר, המשרד אף מעניק שירותים משפטיים בתחום השכירות הפרטית והמסחרית.

 

הוצאה לפועל - המשרד מעניק שירותים משפטיים לחייבים וזוכים בהוצאה לפועל (בתיקי שטרות, פסקי דין, תביעות לסכום קצוב וכו') וכן מייצג חייבים בהליך פשיטת רגל/חדלת פירעון.


משפט מסחרי ועסקים - המשרד מעניק באופן שוטף שירותים משפטיים לשותפויות ותאגידים - חברות, עמותות וחברות לתועלת הציבור ואף מטפל בהקמתם, ופירוקם. בנוסף לכך, מייצג המשרד את לקוחותיו בתביעות כספיות ובעריכת חוזים שונים ואף מסחריים.

 

אפוטרופוס וצוואות - המשרד מעניק שירותים משפטיים בענייני אפוטרופסות ללקוחות אשר מעוניינים להתמנות כאפוטרופוס על גוף ו/או רכוש של בן משפחה. בנוסף, המשרד מעניק שירות משפטי בעניין עריכת צוואה למעוניינים בכך.

 

משרדנו שם דגש על מתן שירות משפטי מקצועי, אישי ומקיף, תוך מתן שירות אדיב וסבלני לכל לקוח ולקוח, ותוך זמינות גבוהה וקשר ישיר ורציף עם הלקוח.

משרדנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל עניין המצוי בתחום עיסוקנו.

 

 אתר המשרד:כניסה לאתר
המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

מאמרים מאת ארנסט גדייב, משרד עורכי דין

שאלות ותשובות מפורום שוויון הזדמנויות, אפליה ושימוע לפני פיטורין - ארנסט גדייב, משרד עורכי דין

אסף שאל/ה:

תוקף של תקנות לשעת חירום מול צו מניעה

7 צפיות

אני נמצא בעבודה תחת צו מניעה אני בתפקיד בכיר במשרד ממשלתי אני חושש שינקמו בי ויחליטו שאני לא חיוני. הצו קובע שלא פוגעים במעמדי, העסקתי ותנאי שכרי. האם אני רשאי להגיע, לעבוד ולקבל שכר או לא?

עו"ד ארנסט גדייב
עו"ד ארנסט גדייב

תקנות לשעת חירום מול צו מניעה
אסף שלום רב, שאלתך מחייבת בחינה מעמיקה של המקרה לרבות קבלת עובדות ופרטים נוספים, בטרם מתן תשובה. לכן, מומלץ לפנות לייעוץ משפטי אצל עורך דין העוסק בתחם דיני העבודה.

שושנה שאל/ה:

הכפשה והוצאת דיבה בעבודה - שימוע לא הוגן

8 צפיות

אני עובדת באחת מרשתות המזון ביום ראשון 15/3/20 היו לי קניות שעברו בקופה שלא יוצאת חשבונית. כאשר יצאתי מהסניף אחרי יום עבודה עם קניות פנה אלי מישהו הציג תעודה של קב"ט וביקש לראות את הקניות, דבר לגיטימי, ביקשתי להיכנס פנימה ובקשתי מקופה ראשית שיוציאו לי חשבונית עם כרטיס האשראי שלי. הצגתי את החשבונית שלי לקב"ט בדק את הקניות הכל היה תקין. בסל האישי בו היה לי את בקבוקי המים מהבית, החלוק, כדורים, ג`ל מהבית, 2 מסכות מהבית, קפה בקופסה מהבית, היה לי גם כריך עובד לחמנייה וגבינה קיבלתי בעבור הכריך ששילמתי עבורו, אני משלמת תמיד עבור 2 כריכי עובד, ובסניף לוקחים לחמנייה לכל כריך ומקבלים גבינה בקופסה עבור 2 כריכים, ההפסקה היא חצי שעה בהפסקה אכלתי כריך אחד שמרחתי גבינה, את הכריך השני שמרתי אני חולת סכרת והזמן מההפסקה עד היציאה הביתה הוא ארוך כך שבדרך במידה ואני מרגישה נפילת סוכר, אני מורחת את הגבינה ואוכלת, כך אני עושה כל יום. הקב"ט לקח את הלחמנייה והגבינה והשאיר את כל הדברים שלי בכניסה לסניף וביקש ממני להתלוות למנהלת, וזאת למרות שבמעדניה יש את החשבון ששילמתי בהפסקה עבור 2 כריכים עם השם שלי, אצל המנהלת התחיל מסע ההכפשה, המנהלת אמרה שמה שעשיתי נקרא לקיחה מה ההבדל בין לקיחה לגנבה הרי שילמתי עבור 2 כריכים, אחד אכלתי ואחד שמרתי, ההכפשה הזו לקחה כשעתיים ואני מבקשת שהאדמה תיבלע אותי איך יכולים להוציא עלי דיבה על גנבה הרי שילמתי בעבור הכריכים, מעולם לא נאמר לי שאסור לקת את הכריך שנשאר הייתה, מרוב בלבול לא שמתי לב מי לקח את קופסת הגבינה ושקל אותה המנהלת או הקב"ט, יש לי צילום של הקופסה עם שעת השקילה והלחמנייה שנלקחה ממני, הקב"ט הכין תצהיר וביקש שאחתום עליו ביקשתי שיוסיף שאני שילמתי עבור הכריכים ומעולם לא נאמר לי שאסור לקחת הביתה את הכריך, הקב"ט אמר שאני לא יגיד לו מה לכתוב בתצהיר ומאחר שזה תצהיר שלי אני חותמת על מה שאני רוצה שיהיה כתוב בתצהיר ולא חתמתי, נאמר לי שאני מושהית עד לשימוע, מה אני עושה עם ההשפלה שהושפלתי על לא עוול בכפי, הרי שילמתי עבור הכריכים ועל הוצאת הדיבה שהוציא עלי כי בין לקיחה לבין גנבה אין הבדל. ומה אני עושה עם ההשפלה שבטוח מתרוצצת בסניף? מה אני עושה עם ההכפשה הזו אני לא יכולה לא לעבוד גם אם אני אחפש עבודה אחרת הוצאת הדיבה וההכפשה תפריע לי למצוא עבודה אחרת. פניתי לוועד של העובדים של הרשת נאמר לי ששימוע זה לא מהיום למחר אם אהיה זכאית ישולמו לי הימים שלא עבדתי... מבקשת תשובה מה עושים במקרה כזה של הכפשה והוצאת דיבה בעבודה? למי פונים ומי יכול לעזור? תודה מראש על תשובה.

עו"ד ארנסט גדייב
עו"ד ארנסט גדייב

הוצאת דיבה ושימוע שלא כדין
שושנה שלום, פורום זה מיועד לשאלות ותשובות ממוקדות וקצרצרות. היות ובעניינך לא ניתן לענות בתשובה קצרה, אני ממליץ שתפני לעורך דין העוסק בתחום דיני העבודה לייעוץ פרטני.

ארנסט גדייב, משרד עורכי דין

פניה ישירה אל ארנסט גדייב, משרד עורכי דין

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה