ארנסט גדייב, משרד עורכי דין

ארנסט גדייב, משרד עורכי דין

רוטשילד 55 , ראשון לציון (אזור השפלה והסביבה)

משרד עו"ד ארנסט גדייב עוסק בתחום דיני העבודה, המקרקעין, הוצאה לפועל ומשפט-מסחרי ועסקים.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

המשרד הוקם ומנוהל ע"י עורך דין ארנסט גדייב בעל תואר ראשון במשפטים LL.B וחבר לשכת עורכי הדין בישראל. המשרד עוסק בתחום דיני עבודה, המקרקעין, ההוצאה לפועל והמשפט המסחרי ועסקים, כמפורט להלן:


דיני עבודה - המשרד מעניק ייעוץ משפטי בדיני עבודה, וכן מייצג לקוחות בסכסוכי עבודה בבתי הדין לעבודה. כמו כן, המשרד מלווה את לקוחותיו בהליכי שימוע, בעריכת הסכמי עבודה ועוד.


מקרקעין ונדל"ן - המשרד מלווה רוכשים ומוכרים של נכסי מקרקעין (דירות מקבלן ויד שניה, בתים צמודי קרקע, קרקעות וכו') החל משלב המשא ומתן וכלה בחתימה על הסכם המכר, המשרד אף מעניק שירותים משפטיים בתחום השכירות הפרטית והמסחרית.

 

הוצאה לפועל - המשרד מעניק שירותים משפטיים לחייבים וזוכים בהוצאה לפועל (בתיקי שטרות, פסקי דין, תביעות לסכום קצוב וכו') וכן מייצג חייבים בהליך פשיטת רגל/חדלת פירעון.


משפט מסחרי ועסקים - המשרד מעניק באופן שוטף שירותים משפטיים לשותפויות ותאגידים - חברות, עמותות וחברות לתועלת הציבור ואף מטפל בהקמתם, ופירוקם. בנוסף לכך, מייצג המשרד את לקוחותיו בתביעות כספיות ובעריכת חוזים שונים ואף מסחריים.

 

אפוטרופוס וצוואות - המשרד מעניק שירותים משפטיים בענייני אפוטרופסות ללקוחות אשר מעוניינים להתמנות כאפוטרופוס על גוף ו/או רכוש של בן משפחה. בנוסף, המשרד מעניק שירות משפטי בעניין עריכת צוואה למעוניינים בכך.

 

משרדנו שם דגש על מתן שירות משפטי מקצועי, אישי ומקיף, תוך מתן שירות אדיב וסבלני לכל לקוח ולקוח, ותוך זמינות גבוהה וקשר ישיר ורציף עם הלקוח.

משרדנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל עניין המצוי בתחום עיסוקנו.

 

 אתר המשרד: כניסה לאתר
המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

מאמרים מאת ארנסט גדייב, משרד עורכי דין

שאלות ותשובות מפורום שוויון הזדמנויות, אפליה ושימוע לפני פיטורין - ארנסט גדייב, משרד עורכי דין

איציק שאל/ה:

שיחת שימוע פתאומית ללא הודעה מראש או זימון

25 צפיות

לפני כשבוע הגעתי למשרדי והמנכ"ל קרא לי לשיחה בחדרו. לא ידעתי שהוא מעוניין לפטר אותי, הוא פשוט התחיל בשיחת שימוע. האם מותר לו לעשות דבר שכזה? האם הוא לא צריך לתת לי זימון לשיחת שימוע? האם מותר לי לבקש נוכחות של עורך הדין שלי בשיחה?

עו"ד ארנסט גדייב
עו"ד ארנסט גדייב

שימוע שלא כדין
שלום איציק, לפי המתואר, נראה כי מעסיקך פעל בניגוד לדין, שכן היה עליו קודם למסור לך זימון לשימוע ורק לאחר מכן לקיים את השימוע. אשר לייצוג - מותר להגיע לשימוע עם עורך דין.

יונתן שאל/ה:

שיחת שימוע ופיטורין בלי לשמוע את טענות הצד האחר

12 צפיות

לאחרונה הייתי נוכח בשיחת שימוע. אולם, בשיחה ניסיתי לשכנע את הבוס שלי לא לפטר אותי ולתת לי עוד צ`אנס, אני עובד בחברה כבר מעל עשור, והייתי עובד מצטיין, פשוט בחודשים האחרונים אני מטפל באבי ולכן איחרתי מספר לא מבוטל של פעמים לעבודה בבוקר. המעסיק לא היה מעוניין לשמוע את טענותיי. והחליט ישר שהוא מפטר אותי, האם זה חוקי?

עו"ד ארנסט גדייב
עו"ד ארנסט גדייב

שימוע שלא כדין
שלום יונתן, על פניו נראה כי מעסיקך פעל בניגוד לדין. לכן, מומלץ לפנות לעורך דין העוסק בדיני עבודה לבחינת מכלול נסיבות המקרה בעניינך.

ארנסט גדייב, משרד עורכי דין

פניה ישירה אל ארנסט גדייב, משרד עורכי דין

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה