ארנסט גדייב, משרד עורכי דין

ארנסט גדייב, משרד עורכי דין

רוטשילד 55 , ראשון לציון (אזור השפלה והסביבה)

משרד עו"ד ארנסט גדייב עוסק בתחום דיני העבודה, המקרקעין, הוצאה לפועל ומשפט-מסחרי ועסקים.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

המשרד הוקם ומנוהל ע"י עורך דין ארנסט גדייב בעל תואר ראשון במשפטים LL.B וחבר לשכת עורכי הדין בישראל. המשרד עוסק בתחום דיני עבודה, המקרקעין, ההוצאה לפועל והמשפט המסחרי ועסקים, כמפורט להלן:


דיני עבודה - המשרד מעניק ייעוץ משפטי בדיני עבודה, וכן מייצג לקוחות בסכסוכי עבודה בבתי הדין לעבודה. כמו כן, המשרד מלווה את לקוחותיו בהליכי שימוע, בעריכת הסכמי עבודה ועוד.


מקרקעין ונדל"ן - המשרד מלווה רוכשים ומוכרים של נכסי מקרקעין (דירות מקבלן ויד שניה, בתים צמודי קרקע, קרקעות וכו') החל משלב המשא ומתן וכלה בחתימה על הסכם המכר, המשרד אף מעניק שירותים משפטיים בתחום השכירות הפרטית והמסחרית.

 

הוצאה לפועל - המשרד מעניק שירותים משפטיים לחייבים וזוכים בהוצאה לפועל (בתיקי שטרות, פסקי דין, תביעות לסכום קצוב וכו') וכן מייצג חייבים בהליך פשיטת רגל/חדלת פירעון.


משפט מסחרי ועסקים - המשרד מעניק באופן שוטף שירותים משפטיים לשותפויות ותאגידים - חברות, עמותות וחברות לתועלת הציבור ואף מטפל בהקמתם, ופירוקם. בנוסף לכך, מייצג המשרד את לקוחותיו בתביעות כספיות ובעריכת חוזים שונים ואף מסחריים.

 

אפוטרופוס וצוואות - המשרד מעניק שירותים משפטיים בענייני אפוטרופסות ללקוחות אשר מעוניינים להתמנות כאפוטרופוס על גוף ו/או רכוש של בן משפחה. בנוסף, המשרד מעניק שירות משפטי בעניין עריכת צוואה למעוניינים בכך.

 

משרדנו שם דגש על מתן שירות משפטי מקצועי, אישי ומקיף, תוך מתן שירות אדיב וסבלני לכל לקוח ולקוח, ותוך זמינות גבוהה וקשר ישיר ורציף עם הלקוח.

משרדנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל עניין המצוי בתחום עיסוקנו.

 

 אתר המשרד: כניסה לאתר
המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

מאמרים מאת ארנסט גדייב, משרד עורכי דין

שאלות ותשובות מפורום שוויון הזדמנויות, אפליה ושימוע לפני פיטורין - ארנסט גדייב, משרד עורכי דין

בן שאל/ה:

ניכוי משכר העובד בשל גניבה ואישור בכתב לניכוי מהשכר

16 צפיות

שלום רב. השאלה עוסקת רק בניכויים משכר העובד ולא בפיצויי פיטורים. עובד שנתפס בגניבה, הודה וחתם על מסמך שבו הוא מודה שגנב לאורך תקופה סחורה בשווי X ש"ח ומאשר בכתב שאפשר לנכות לו את שווי הסחורה מהשכר, האם חוקי למעסיק לנכות לו מהשכר האחרון?

עו"ד ארנסט גדייב
עו"ד ארנסט גדייב

ניכויים משכר עובד
שלום בן, עפ"י חוק ניתן לנכות מהשכר האחרון של העובד כל יתרה של חוב קצוב (שסכומו ידוע ושניתן לחשבו) שהעובד חייב למעסיק. בהצלחה.

רוני בלומנטל שאל/ה:

חובת שימוע לפני פיטורין של עובדת חדשה שלא התאימה לתפקיד?

14 צפיות

הי, בתי התקבלה לעבודה בחנות בגדים והיא סיפרה שתוך חודש אמרו לה שהיא לא מתאימה לתפקיד ואמרו לה שהיא מפוטרת. האם במקרה כזה היה צריך לעשות לה שימוע כמו לעובד אחר והם פעלו לא לפי החוק?

עו"ד ארנסט גדייב
עו"ד ארנסט גדייב

שימוע לפני פיטורים
שלום רוני, עפ"י הפסיקה גם לעובד חדש יש לערוך שימוע לפני פיטורים. על פניו נראה כי המעסיק פעל בניגוד לדין.

ארנסט גדייב, משרד עורכי דין

פניה ישירה אל ארנסט גדייב, משרד עורכי דין

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה