ארנסט גדייב, משרד עורכי דין

ארנסט גדייב, משרד עורכי דין

רוטשילד 55 , ראשון לציון (אזור השפלה והסביבה)

משרד עו"ד ארנסט גדייב עוסק בתחום דיני העבודה, המקרקעין, הוצאה לפועל ומשפט-מסחרי ועסקים.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

המשרד הוקם ומנוהל ע"י עורך דין ארנסט גדייב בעל תואר ראשון במשפטים LL.B וחבר לשכת עורכי הדין בישראל. המשרד עוסק בתחום דיני עבודה, המקרקעין, ההוצאה לפועל והמשפט המסחרי ועסקים, כמפורט להלן:


דיני עבודה - המשרד מעניק ייעוץ משפטי בדיני עבודה, וכן מייצג לקוחות בסכסוכי עבודה בבתי הדין לעבודה. כמו כן, המשרד מלווה את לקוחותיו בהליכי שימוע, בעריכת הסכמי עבודה ועוד.


מקרקעין ונדל"ן - המשרד מלווה רוכשים ומוכרים של נכסי מקרקעין (דירות מקבלן ויד שניה, בתים צמודי קרקע, קרקעות וכו') החל משלב המשא ומתן וכלה בחתימה על הסכם המכר, המשרד אף מעניק שירותים משפטיים בתחום השכירות הפרטית והמסחרית.

 

הוצאה לפועל - המשרד מעניק שירותים משפטיים לחייבים וזוכים בהוצאה לפועל (בתיקי שטרות, פסקי דין, תביעות לסכום קצוב וכו') וכן מייצג חייבים בהליך פשיטת רגל/חדלת פירעון.


משפט מסחרי ועסקים - המשרד מעניק באופן שוטף שירותים משפטיים לשותפויות ותאגידים - חברות, עמותות וחברות לתועלת הציבור ואף מטפל בהקמתם, ופירוקם. בנוסף לכך, מייצג המשרד את לקוחותיו בתביעות כספיות ובעריכת חוזים שונים ואף מסחריים.

 

אפוטרופוס וצוואות - המשרד מעניק שירותים משפטיים בענייני אפוטרופסות ללקוחות אשר מעוניינים להתמנות כאפוטרופוס על גוף ו/או רכוש של בן משפחה. בנוסף, המשרד מעניק שירות משפטי בעניין עריכת צוואה למעוניינים בכך.

 

משרדנו שם דגש על מתן שירות משפטי מקצועי, אישי ומקיף, תוך מתן שירות אדיב וסבלני לכל לקוח ולקוח, ותוך זמינות גבוהה וקשר ישיר ורציף עם הלקוח.

משרדנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל עניין המצוי בתחום עיסוקנו.

 

 אתר המשרד: כניסה לאתר
המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

מאמרים מאת ארנסט גדייב, משרד עורכי דין

שאלות ותשובות מפורום שוויון הזדמנויות, אפליה ושימוע לפני פיטורין - ארנסט גדייב, משרד עורכי דין

רחל שאל/ה:

שימוש בהקלטה בדיון מהיר בפני בית הדין לעבודה

15 צפיות

המעסיק טוען שלא ידע שאני בהריון כשפיטר אותי וכן שאני עובדת דפוקה כך כתב בכתב הגנה בתביעה על אי תשלום משכורת. בהקלטה שברשותי שומעים איך אני מספרת לו על ההיריון והוא משיב שמבין שעכשיו לא יוכל לפטר אותי וכן שאני עובדת חבל על הזמן. שאלתי האם אפשר להשמיע בדיון הקלטה בלי להגיש אותה מראש או שאני חייבת לבקש מראש מבית המשפט? ואם חייבים לבקש מראש האם הצד השני מקבל את ההקלטה לפני הדיון או לא?

עו"ד ארנסט גדייב
עו"ד ארנסט גדייב

שימוש בהקלטה בבית הדין לעבודה
שלום רחל, בדיון מהיר בית הדין לעבודה אינו כפוף לסדרי הדין ועליו לפעול בדרך הנראית לו מועילה ביותר להכרעה צודקת ומהירה. לכן, על פניו ניתן להשמיע את ההקלטה במהלך הדיון. עם זאת, ולמען הסר ספק, הייתי מגיש בקשה להוספת תמלול של ההקלטה.

יעקב יבלונקה שאל/ה:

שימוע לפני פיטורין לעובדת בגיל 62 עקב משבר הקורונה

15 צפיות

אשתי תהיה בגיל 62 עוד כחודש וחצי. לפני הקורונה דובר על יציאה לפנסיה, אשתי ביקשה לעבוד שנה נוספת והייתה הסכמה עקרונית ממעבידה. עם משבר הקורונה הייתה בחל"ת מ-22/3. היום חזרה לעבודה לפי בקשת המעביד וקיבלה מכתב הזמנה לשימוע לפני פיטורים ליום ג` הקרוב בעילת צמצומים עקב קורונה. שאלתי היא האם יש בעייתיות או שהמהלך חוקי ותקין. האם ההבטחה לשנה נוספת עומדת בפני עילת הקורונה לפיטורין? האם יש טעם לייצוג של עו"ד בשימוע ו/או לתביעה מאוחר יותר? תודה בברכה

עו"ד ארנסט גדייב
עו"ד ארנסט גדייב

שימוע לפני פיטורים לעובדת בגיל 62
שלום יעקב, עילת הצמצומים אכן יכולה לעמוד למעסיק כטענה טובה לפני פיטורים. עם זאת, יש לבחון האם עילה זו היא אכן העילה האמיתית בגינה שוקלים לפטר את אשתך והאם המעסיק בחן את כל האופציות לרבות אפשרויות לפיטורי עובדים אחרים לפני קבלתו את ההחלטה בעניין אשתך. מומלץ לפנות לעורך דין מתחום דיני העבודה לייעוץ פרטני.

ארנסט גדייב, משרד עורכי דין

פניה ישירה אל ארנסט גדייב, משרד עורכי דין

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה