ארנסט גדייב, משרד עורכי דין

ארנסט גדייב, משרד עורכי דין

רוטשילד 55 , ראשון לציון (אזור השפלה והסביבה)

משרד עו"ד ארנסט גדייב עוסק בתחום דיני העבודה, המקרקעין, הוצאה לפועל ומשפט-מסחרי ועסקים.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

המשרד הוקם ומנוהל ע"י עורך דין ארנסט גדייב בעל תואר ראשון במשפטים LL.B וחבר לשכת עורכי הדין בישראל. המשרד עוסק בתחום דיני עבודה, המקרקעין, ההוצאה לפועל והמשפט המסחרי ועסקים, כמפורט להלן:


דיני עבודה - המשרד מעניק ייעוץ משפטי בדיני עבודה, וכן מייצג לקוחות בסכסוכי עבודה בבתי הדין לעבודה. כמו כן, המשרד מלווה את לקוחותיו בהליכי שימוע, בעריכת הסכמי עבודה ועוד.


מקרקעין ונדל"ן - המשרד מלווה רוכשים ומוכרים של נכסי מקרקעין (דירות מקבלן ויד שניה, בתים צמודי קרקע, קרקעות וכו') החל משלב המשא ומתן וכלה בחתימה על הסכם המכר, המשרד אף מעניק שירותים משפטיים בתחום השכירות הפרטית והמסחרית.

 

הוצאה לפועל - המשרד מעניק שירותים משפטיים לחייבים וזוכים בהוצאה לפועל (בתיקי שטרות, פסקי דין, תביעות לסכום קצוב וכו') וכן מייצג חייבים בהליך פשיטת רגל/חדלת פירעון.


משפט מסחרי ועסקים - המשרד מעניק באופן שוטף שירותים משפטיים לשותפויות ותאגידים - חברות, עמותות וחברות לתועלת הציבור ואף מטפל בהקמתם, ופירוקם. בנוסף לכך, מייצג המשרד את לקוחותיו בתביעות כספיות ובעריכת חוזים שונים ואף מסחריים.

 

אפוטרופוס וצוואות - המשרד מעניק שירותים משפטיים בענייני אפוטרופסות ללקוחות אשר מעוניינים להתמנות כאפוטרופוס על גוף ו/או רכוש של בן משפחה. בנוסף, המשרד מעניק שירות משפטי בעניין עריכת צוואה למעוניינים בכך.

 

משרדנו שם דגש על מתן שירות משפטי מקצועי, אישי ומקיף, תוך מתן שירות אדיב וסבלני לכל לקוח ולקוח, ותוך זמינות גבוהה וקשר ישיר ורציף עם הלקוח.

משרדנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל עניין המצוי בתחום עיסוקנו.

 

 אתר המשרד: כניסה לאתר
המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

מאמרים מאת ארנסט גדייב, משרד עורכי דין

שאלות ותשובות מפורום שוויון הזדמנויות, אפליה ושימוע לפני פיטורין - ארנסט גדייב, משרד עורכי דין

ברכה אלמי שאל/ה:

קבלת מכתב סיום העסקה לאחר שימוע בלי להגיש מכתב פיטורים

24 צפיות

אני עובדת ברשת מזון שנתיים+ נעדרתי מהעבודה שבועיים ו-4 ימים מציינת שאני עם חד הורית לילדה בת שנה ו-8 שהייתה בחופשת קיץ (אוגוסט) מציינת שהמנהלת שלי הייתה מודעת למצב ועידכנתי אותה בהכל, היא לא טרחה להגיב להודעות שלי וזומנתי לשימוע בתאריך 30/8/20 ע"י המנהלת. היום קיבלתי מכתב שבו מצויין שאני הפסקתי לעבוד על דעת עצמי. מציינת שלא הגשתי שום מכתב התפטרות. האם זה חוקי? ומה עליי לעשות?

עו"ד ארנסט גדייב
עו"ד ארנסט גדייב

שימוע ומכתב פיטורים
שלום ברכה, ככל שלא הגשת מכתב התפטרות וככל שנעשה לך שימוע לפני פיטורים, חלה על פניו טעות במכתב שקיבלת.

ל. דגן שאל/ה:

העלאה שנתית במשכורת אצל גבר לעומת אישה בתפקיד זהה בחברה

24 צפיות

שלום. אני עובדת בחברה כבר מספר שנים ובתחילה הייתי מקבלת העלאות שכר מדי פעם עד השנה השלישית שבה השכר שלי נשאר קבוע. גיליתי שאדם אחר שנמצא גם בתפקיד זהה כמו שלי והגיע לפניי, היה ממשיך לקבל העלאות שכר גם אחרי השנה השלישית. כשהפסיקו לי את ההעלאת שכר זה היה בשנה שהתחתנתי ויצאתי לחודש ירח דבש אז חשבתי אולי בגלל זה. אבל גם ברביעית ובחמישית לא העלו לי בכלל ודווקא ביקשתי ואמרו שזה לא מתאים. לדעתי מנסים לנפנף אותי כי אני מנסה להכנס להיריון לא רוצים לשלם לי פיצויים מוגדלים אחרי ההעלאה, לגבר שנמצא איתי בתפקיד אין את החשש כמובן שייכנס להיריון, אבל זו אפליה כספית פשוט לא הוגנת. מה הצעדים שאני צריכה לעשות עכשיו? אשמח לעזרתכם!

עו"ד ארנסט גדייב
עו"ד ארנסט גדייב

אפליה בשכר במקום עבודה
שלום דגן, ככל שקיימת אפליה בשכר במקום עבודה בין גבר לאישה ניתן לתבוע את המעסיק בגין כך. אני מציע שתפני לעורך דין העוסק בתחום דיני העבודה על מנת שיבחן לעומק את המקרה בעניינך.

ארנסט גדייב, משרד עורכי דין

פניה ישירה אל ארנסט גדייב, משרד עורכי דין

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה