ארנסט גדייב, משרד עורכי דין

ארנסט גדייב, משרד עורכי דין

רוטשילד 55 , ראשון לציון (אזור השפלה והסביבה)

משרד עו"ד ארנסט גדייב עוסק בתחום דיני העבודה, המקרקעין, הוצאה לפועל ומשפט-מסחרי ועסקים.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

המשרד הוקם ומנוהל ע"י עורך דין ארנסט גדייב בעל תואר ראשון במשפטים LL.B וחבר לשכת עורכי הדין בישראל. המשרד עוסק בתחום דיני עבודה, המקרקעין, ההוצאה לפועל והמשפט המסחרי ועסקים, כמפורט להלן:


דיני עבודה - המשרד מעניק ייעוץ משפטי בדיני עבודה, וכן מייצג לקוחות בסכסוכי עבודה בבתי הדין לעבודה. כמו כן, המשרד מלווה את לקוחותיו בהליכי שימוע, בעריכת הסכמי עבודה ועוד.


מקרקעין ונדל"ן - המשרד מלווה רוכשים ומוכרים של נכסי מקרקעין (דירות מקבלן ויד שניה, בתים צמודי קרקע, קרקעות וכו') החל משלב המשא ומתן וכלה בחתימה על הסכם המכר, המשרד אף מעניק שירותים משפטיים בתחום השכירות הפרטית והמסחרית.

 

הוצאה לפועל - המשרד מעניק שירותים משפטיים לחייבים וזוכים בהוצאה לפועל (בתיקי שטרות, פסקי דין, תביעות לסכום קצוב וכו') וכן מייצג חייבים בהליך פשיטת רגל/חדלת פירעון.


משפט מסחרי ועסקים - המשרד מעניק באופן שוטף שירותים משפטיים לשותפויות ותאגידים - חברות, עמותות וחברות לתועלת הציבור ואף מטפל בהקמתם, ופירוקם. בנוסף לכך, מייצג המשרד את לקוחותיו בתביעות כספיות ובעריכת חוזים שונים ואף מסחריים.

 

אפוטרופוס וצוואות - המשרד מעניק שירותים משפטיים בענייני אפוטרופסות ללקוחות אשר מעוניינים להתמנות כאפוטרופוס על גוף ו/או רכוש של בן משפחה. בנוסף, המשרד מעניק שירות משפטי בעניין עריכת צוואה למעוניינים בכך.

 

משרדנו שם דגש על מתן שירות משפטי מקצועי, אישי ומקיף, תוך מתן שירות אדיב וסבלני לכל לקוח ולקוח, ותוך זמינות גבוהה וקשר ישיר ורציף עם הלקוח.

משרדנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל עניין המצוי בתחום עיסוקנו.

 

 אתר המשרד: כניסה לאתר
המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

מאמרים מאת ארנסט גדייב, משרד עורכי דין

שאלות ותשובות מפורום שוויון הזדמנויות, אפליה ושימוע לפני פיטורין - ארנסט גדייב, משרד עורכי דין

אריה שאל/ה:

שימוע לפני פיטורין שלא כדין - מה הפיצוי מהמעסיק?

22 צפיות

עובד שפוטר ללא שימוע כדין, איזה פיצוי עליו לדרוש מהמעסיק?

עו"ד ארנסט גדייב
עו"ד ארנסט גדייב

פיצוי בגין שימוע שלא כדין
שלום אריה, סכום הפיצוי תלוי בנסיבות כל מקרה ומקרה. ככל שברצונך לקבל חוות דעת מקצועית בקשר לכך, מומלץ לפנות לעורך דין העוסק בתחום דיני העבודה כדי שיבחן את נסיבות המקרה בעניינך.

אלישיב שאל/ה:

חייל קרבי לשעבר לא מצליח למצוא עבודה באבטחה בגלל מילואים

20 צפיות

מחפש כבר קרוב לשנה עבודה באבטחה, אין לי ניסיון בתחום אך אני משוחרר כבר שלוש שנים משירות קרבי ויש לי את כל הקריטריונים הדרושים לתפקיד. בכל ראיון שאלו אותי כמה פעמים גייסו אותי למילואים מאז השיחרור והשבתי את המספר שכנראה היה גבוה כי פשוט לא קיבלו אותי פעם אחר פעם. מה אפשר לעשות כדי להכריח חברה לקבל אותי בלי קשר לכמות המילואים שאני עושה?

עו"ד ארנסט גדייב
עו"ד ארנסט גדייב

אי קבלה לעבודה עקב שירות מילואים
שלום אלישיב, לצערי לא ניתן להכריח מעסיק לקבל עובד לעבודה. לעומת זאת, ככל שהמדובר באי קבלה לעבודה עקב שירות מילואים, המדובר באפליה חמורה ואסורה אשר ניתן לקבל בגינה פיצוי כספי עפ"י חוק שוויון הזדמנויות בעבודה.

ארנסט גדייב, משרד עורכי דין

פניה ישירה אל ארנסט גדייב, משרד עורכי דין

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה