עופר פרץ משרד עורכי דין
תחומי עיסוק: הוצאה לפועל
053-6130166
התקבלו 3 המלצות בציון ממוצע 5 מתוך 5
עופר פרץ משרד עורכי דין
פשיטת רגל, פירוק והקפאת הליכים, הסדרי חובות והוצאה לפועל.
איזור:
אזור הצפון 
רחוב:
דרך ישראל בר יהודה 43 
עיר:
טלפון:
053-6130166 

משרדנו עוסק בפשיטת רגל, הקפאת הליכים והבראת חברות, פירוקים, הסדרי חובות והוצאה לפועל.

עו"ד עופר פרץ מלווה באופן אישי את כל לקוחות המשרד ומביא עמו ניסיון עשיר בליווי אנשים ועסקים בקשיים כלכליים. בראשית דרכו המקצועית ניהל מחלקת גבייה והוצאה לפועל בהיקף של עשרות אלפי תיקים, במשרד גדול, לאחר המשבר הכלכלי משנת 2008 הקים מחלקת פשיטות רגל פירוקים והבראות שייצגה בעיקר נושים ובעלי תפקיד (מנהל מיוחד/נאמן/מפרק).

"בהמשך דרכי המקצועית וכבעל משרד עצמאי החלטתי לחצות את הקווים ולהתמקד בעיקר בהגנה על חייבים."

הניסיון בייצוג חייבים לימד אותי שהסתבכות כלכלית עלולה לקרות לכל אחד, ראה מאמרים באתר האינטרנט שלי, אודות הליכי פשיטת רגל הסדרי חובות והדרכים להתמודדות עם משברים כלכליים. 

בשנים האחרונות חלה עליה חדה במספר החייבים המבקשים להכריז עליהם פושטי רגל, זאת על רקע שינויי חקיקה ורפורמה בהליך פשיטת הרגל שלראשונה העדיפה באופן ברור את אינטרס החייב ושיקומו על פני אינטרס הנושים. 

הבשורה היא שכיום יותר מתמיד הליך פשיטת רגל קצר, וודאי וזול יותר ומהווה פתרון ממשי ליציאה מחובות והתחלה חדשה.

עו"ד עופר פרץ עוסק בעיקר בהגנה על חייבים בהליכי פשיטת רגל, הבראת חברות, הסדרי חובות והוצאה לפועל. שימש בעבר בתפקידים ציבוריים.
 


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתראתר המשרד:כניסה לאתר


המלצות ודירוגים
הוסף המלצה


שם המשרד: עופר פרץ משרד עורכי דין
מאת:
עורך דיין פרץ היקר היית לי הזכות והכבוד להכיר אדם ועורך דין מקצועי נפלא, תמיד קשוב, סובלני, ייצגת אותי מול גורמים לא פשוטים בנקים הוצל״פ וחובות לכל מיני נושים הבטחת שתעשה את כל אשר ביכולתך- ואכן כך עשית! כאשר היה מכשול או בעיה, דאגת לפתור אותה בחכמה, בתבונה ובנועם, היית לי אוזן קשבת ונטעת כוח ואמון שהכל בסוף יסתדר הבטחת שתעשה את כל אשר ביכולתך- ואכן כך עשית וכן גם בזכות הזריזות בטיפול בי גם יכולתי לצאת מהארץ אם משפחתי לחופשה שלה חיכיתי כל כל הרבה שנים רציתי להודות לך על הימים, השעות והדקות בהם היית עבורי גלגל הצלה של ממש! ברצוני לומר לך מילה אחת אשר מכילה בתוכה את כל מה שאני מרגישה, המילה היא מילה קטנה אך עם משמעות גדולה, "תודה"!!! אוהבים ומעריכים מאוד משפחת ברמוחה

התקבלה ב 21/08/2017
שם המשרד: עופר פרץ משרד עורכי דין
מאת:
מהפגישה הראשונה שלי עם עורך הדין עופר פרץ התרשמתי לטובה והגעתי למסקנה שמדובר בעורך דין בעל ידע נרחב בתחום שהוא עוסק בו ...מקצועי ברמה מאוד גבוהה..

התקבלה ב 18/12/2014
שם המשרד: עופר פרץ משרד עורכי דין
מאת:
קודם כל בן אדם שמסתכל ללקוח בגובה העניים, מאוד מקצועי ויסודי, אמין וייצוגי. ממליצה ביותר!

התקבלה ב 14/12/2014
פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
053-6130166
כתובת המשרד:
דרך ישראל בר יהודה 43, חיפה, ישראל