עופר פרץ משרד עורכי דין

עופר פרץ משרד עורכי דין

דרך ישראל בר יהודה 43 , חיפה (אזור הצפון)

פשיטת רגל, פירוק והקפאת הליכים, הסדרי חובות והוצאה לפועל.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

5.0

התקבלו 3 המלצות

חייגו 053-6130166

על המשרד

משרדנו עוסק בפשיטת רגל, הקפאת הליכים והבראת חברות, פירוקים, הסדרי חובות והוצאה לפועל.

עו"ד עופר פרץ מלווה באופן אישי את כל לקוחות המשרד ומביא עמו ניסיון עשיר בליווי אנשים ועסקים בקשיים כלכליים. בראשית דרכו המקצועית ניהל מחלקת גבייה והוצאה לפועל בהיקף של עשרות אלפי תיקים. לאחר המשבר הכלכלי משנת 2008 הקים מחלקת פשיטות רגל פירוקים והבראות שייצגה בעיקר נושים ובעלי תפקיד (מנהל מיוחד/ נאמן/ מפרק).

"בהמשך דרכי המקצועית וכבעל משרד עצמאי החלטתי לחצות את הקווים ולהתמקד בעיקר בהגנה על חייבים"

הניסיון בייצוג חייבים לימד אותי שהסתבכות כלכלית עלולה לקרות לכל אחד, ראה מאמרים באתר האינטרנט שלי על אודות הליכי פשיטת רגל הסדרי חובות והדרכים להתמודדות עם משברים כלכליים. 

בשנים האחרונות חלה עליה חדה במספר החייבים המבקשים להכריז עליהם פושטי רגל, זאת על רקע שינויי חקיקה ורפורמה בהליך פשיטת הרגל שלראשונה העדיפה באופן ברור את אינטרס החייב ושיקומו על פני אינטרס הנושים. 

הבשורה היא שכיום יותר מתמיד הליך פשיטת רגל קצר, וודאי וזול יותר ומהווה פתרון ממשי ליציאה מחובות והתחלה חדשה.

עו"ד עופר פרץ עוסק בעיקר בהגנה על חייבים בהליכי פשיטת רגל, הבראת חברות, הסדרי חובות והוצאה לפועל. שימש בעבר בתפקידים ציבוריים.
 אתר המשרד: כניסה לאתרתחומי התמחות


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

המלצות ודירוגים

5.0
(התקבלו 3 המלצות)
  • 21/08/2017

    עורך דיין פרץ היקר היית לי הזכות והכבוד להכיר אדם ועורך דין מקצועי נפלא, תמיד קשוב, סובלני, ייצגת אותי מול גורמים לא פשוטים בנקים הוצל״פ וחובות לכל מיני נושים הבטחת שתעשה את כל אשר ביכולתך- ואכן כך עשית! כאשר היה מכשול או בעיה, דאגת לפתור אותה בחכמה, בתבונה ובנועם, היית לי אוזן קשבת ונטעת כוח ואמון שהכל בסוף יסתדר הבטחת שתעשה את כל אשר ביכולתך- ואכן כך עשית וכן גם בזכות הזריזות בטיפול בי גם יכולתי לצאת מהארץ אם משפחתי לחופשה שלה חיכיתי כל כל הרבה שנים רציתי להודות לך על הימים, השעות והדקות בהם היית עבורי גלגל הצלה של ממש! ברצוני לומר לך מילה אחת אשר מכילה בתוכה את כל מה שאני מרגישה, המילה היא מילה קטנה אך עם משמעות גדולה, "תודה"!!! אוהבים ומעריכים מאוד משפחת ברמוחה

  • 18/12/2014

    מהפגישה הראשונה שלי עם עורך הדין עופר פרץ התרשמתי לטובה והגעתי למסקנה שמדובר בעורך דין בעל ידע נרחב בתחום שהוא עוסק בו ...מקצועי ברמה מאוד גבוהה..

  • 14/12/2014

    קודם כל בן אדם שמסתכל ללקוח בגובה העניים, מאוד מקצועי ויסודי, אמין וייצוגי. ממליצה ביותר!

מאמרים מאת עופר פרץ משרד עורכי דין

עופר פרץ משרד עורכי דין

פניה ישירה אל עופר פרץ משרד עורכי דין

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה