אלדד אמת - משרד עורכי דין

אלדד אמת - משרד עורכי דין

שאול המלך 8 , תל אביב (אזור המרכז)

עו"ד אלדד אמת - משרדנו עוסק בתחומי המקרקעין והאזרחי-מסחרי.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

עו"ד אלדד אמת הנו בעל תואר ראשון L.L.B במשפטים בהצטיינות, כמו-כן עוה"ד אלדד אמת משתתף באופן תדיר בהשתלמויות מקצועיות מטעם לשכת עורכי הדין.

משרדנו עוסק במספר תחומים לרבות:

 • מקרקעין ונדל"ן - רכישת דירה ומכירה, חוזה מקרקעין, רישום זכויות, פירוק שיתוף, פינוי מושכר, הסכמי שכירות, סכסוכי שכנים  בבתים משותפים ותחומים נוספים.
 • בתחום האזרחי - משרדנו מעניק שירות הן למגזר הפרטי, הן למגזר העסקי, לרבות- כתבי תביעה, כתבי הגנה, תביעות קטנות, נזקי  פח, ייצוג משפטי.
 • צוואות וירושות - משרדנו מעניק טיפול אישי, רגיש והוגן בלקוחות המגיעים לעריכת צוואה ו/או למשפחות הזקוקות לייעוץ והוצאת צו ירושה/ קיום צוואה לאחר פטירה. כמו כן, משרדנו מעניק שירותים נוספים לרבות כתיבת צוואות, מתן ייעוץ בענייני צוואות, ביטול צוואות קודמות והתנגדות לצוואות.
 • משפט מסחרי ועסקים- מעניק יעוץ שוטף לעסקים וכן טיפול והכוונה בכל תחומי משפט העבודה, הסכמים עסקיים, הקמת חברה, פירוק חברה, תביעות כספיות וגבייה.

זאת ועוד, כחלק מתפיסת המשרד להנגשת מערכת המשפט לכל אדם ואדם, משרדנו מספק שירותי ניסוח כתבי בית-דין לבית משפט לתביעות קטנות ולבתי הדין האזוריים לעבודה, לרבות כתבי תביעה וכתבי הגנה, וזאת מתוך ידיעה כי במקרים רבים שיקולים כספיים גרידא מביאים רבים מהאנשים שלא לפנות כלל לערכאות משפטיות ומונעים מהם למצות את זכויותיהם.


רוב הלקוחות, לרבות אני-עצמי, חווינו לא פעם על בשרנו חווית שירות גרועה, כזו שהובילה אותנו לספקות האם הבחירות שלנו היו נכונות מלכתחילה.

רבים מנותני השירות משתמשים שוב ושוב במונחים כאלו ואחרים כדי לשכנע אותנו כי רק אנחנו - ולא אחר עומדים במרכז עיסוקם - אך לצערנו מהר מאוד אנו מתבדים ומגלים כי לא כך הם פני הדברים.

 

במהלך השנים, ניסיוני לימד אותי כי אין על אדם להסתפק במילים אלא לבחון את המעשים - לכן אני מזמין אותך להגיע לפגישת ייעוץ ולהיווכח ביחס האישי בו זוכה קהל לקוחותינו. 
המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

המלצות ודירוגים

5.0
(התקבלו 5 המלצות)
 • 20/05/2019

  התקשרתי להתייעצות, הוא ישר עזר והרגיע על תביעה נגדי. נשמע אמין, אמר לי שאין לי צורך בעו"ד

 • 03/07/2018

  ממליץ בחום על עו"ד אלדד אמת, מקצועי ואמין.

 • 07/01/2018

  עו"ד אמת מלווה את חברתינו בשירותיי ריטיינר. חברתינו זוכה לליווי משפטי צמוד, מקצועי וזמין. ממליצים בחום על עו"ד אמת לכל בעל חברה הזקוק לליווי משפטי מסור והוגן.

 • 16/05/2017

  עו"ד אלדד אמת מקצועי עם שירות אנושי, ממליצה בחום!

 • 03/04/2017

  ייצוג אותנו במכירה הבית שבבעלותינו וברכישה של בית שרכשנו מקבלן. ממליצים בחום עו"ד אלדד אמת הינו עו"ד מסור, מקצועי ושירותי. בהערכה רבה רויטל

מאמרים מאת אלדד אמת - משרד עורכי דין

שאלות ותשובות מפורום פינוי שוכר ומקרקעין, פירוק שיתוף - אלדד אמת - משרד עורכי דין

נועה גל שאל/ה:

ביטול חד צדדי של חוזה שכירות משרד בעקבות משבר הקורונה

7 צפיות

שכרתי משרד ב 1/06/19 ל3 שנים נתתי שיקים לשנה, אין בחוזה סעיף הפסקת השכירות תוך פחות מ 3 שנים. כאשר החוזה נחתם הובטח לנו שאם נגדל השוכר יקצה לנו שטח נוסף עליו כרגע הוא יושב. בדצמבר גדלנו מאוד פנינו למשכיר והוא אמר שהחליט לא לתת את החלק שלו. חשוב לציין שסעיף זה לא כתוב בחוזה והובטח בעל פה. בדצמבר הודענו לו כי אנחנו עוזבים ועברנו למשרדים מרווחים יותר בבניין הסמוך. השיקים המשיכו לרדת 3 חודשים ואנחנו עשינו כל שאל ידנו על מנת להשכיר את המשרדים לצד ג` שיחליף אותנו. נכנסה תקופת הקורונה וההכנסות שלנו נעצרו, ואין סיכוי למצוא שוכר חלופי. לכן אנו מבקשים לסיים את החוזה לאלתר. האם יש דוגמאות לתקדימים משפטיים? שיסייעו לי בפניה למשכיר?

עו"ד אלדד אמת
עו"ד אלדד אמת

ביטול הסכם שכירות באופן חד צדדי
עזיבתכם את המושכר הייתה לפני פרוץ מחלת הקורונה לכן ישנה מורכבות לחבר בין שני הדברים. כמו כן, על מנת לצאת מההסכם יש לפעול בהתאם להוראות ההסכם ולהביא שוכר חלופי. בנוסף לאמור, לבתי המשפט טרם הגיעו מקרים בהם שוכרים לא שילמו את דמי השכירות ו/או שנטשו מושכרים וזאת בטענה לכח עליון ו/או סיכול.

עוזי שאל/ה:

גביית שכר דירה לאחר שכבר קיבלתי צו לפינוי השוכר מהמושכר

6 צפיות

יש לי שוכר שנגמר לי החוזה איתו. הוצא נגדו צו פינוי. הוא רוצה לשלם לי שכ"ד ואני מפחד לקבלם כי אני מפחד מהמשכיות החוזה ככה שיוצא שהוא כבר לא משלם לי כמה חודשים. האם עכשיו ובגלל המצב המיוחד אני יכול לגבות מימנו שכר דירה ? הוצאה לפועל לא מבצעת פינויים.

עו"ד אלדד אמת
עו"ד אלדד אמת

גביית שכר דירה
ממליץ לך לקבל כספים מהשוכר לצורך כיסוי חובותיו הקודמים, אך חשוב מאוד לכתוב לו כי הכסף הוא עבור כיסוי חובותיו ואין לראות בכך הסכמתך להישארותו במושכר ושהנך מבקש ממנו לפנות את המושכר באופן מידי בהתאם לפסק הדין.

אלדד אמת - משרד עורכי דין

פניה ישירה אל אלדד אמת - משרד עורכי דין

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה