אלדד אמת - משרד עורכי דין

אלדד אמת - משרד עורכי דין

שאול המלך 8 , תל אביב (אזור המרכז)

עו"ד אלדד אמת - משרדנו עוסק בתחומי המקרקעין והאזרחי-מסחרי.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

עו"ד אלדד אמת הנו בעל תואר ראשון L.L.B במשפטים בהצטיינות, כמו-כן עוה"ד אלדד אמת משתתף באופן תדיר בהשתלמויות מקצועיות מטעם לשכת עורכי הדין.

משרדנו עוסק במספר תחומים לרבות:

 • מקרקעין ונדל"ן - רכישת דירה ומכירה, חוזה מקרקעין, רישום זכויות, פירוק שיתוף, פינוי מושכר, הסכמי שכירות, סכסוכי שכנים  בבתים משותפים ותחומים נוספים.
 • בתחום האזרחי - משרדנו מעניק שירות הן למגזר הפרטי, הן למגזר העסקי, לרבות- כתבי תביעה, כתבי הגנה, תביעות קטנות, נזקי  פח, ייצוג משפטי.
 • צוואות וירושות - משרדנו מעניק טיפול אישי, רגיש והוגן בלקוחות המגיעים לעריכת צוואה ו/או למשפחות הזקוקות לייעוץ והוצאת צו ירושה/ קיום צוואה לאחר פטירה. כמו כן, משרדנו מעניק שירותים נוספים לרבות כתיבת צוואות, מתן ייעוץ בענייני צוואות, ביטול צוואות קודמות והתנגדות לצוואות.
 • משפט מסחרי ועסקים- מעניק יעוץ שוטף לעסקים וכן טיפול והכוונה בכל תחומי משפט העבודה, הסכמים עסקיים, הקמת חברה, פירוק חברה, תביעות כספיות וגבייה.

זאת ועוד, כחלק מתפיסת המשרד להנגשת מערכת המשפט לכל אדם ואדם, משרדנו מספק שירותי ניסוח כתבי בית-דין לבית משפט לתביעות קטנות ולבתי הדין האזוריים לעבודה, לרבות כתבי תביעה וכתבי הגנה, וזאת מתוך ידיעה כי במקרים רבים שיקולים כספיים גרידא מביאים רבים מהאנשים שלא לפנות כלל לערכאות משפטיות ומונעים מהם למצות את זכויותיהם.


רוב הלקוחות, לרבות אני-עצמי, חווינו לא פעם על בשרנו חווית שירות גרועה, כזו שהובילה אותנו לספקות האם הבחירות שלנו היו נכונות מלכתחילה.

רבים מנותני השירות משתמשים שוב ושוב במונחים כאלו ואחרים כדי לשכנע אותנו כי רק אנחנו - ולא אחר עומדים במרכז עיסוקם - אך לצערנו מהר מאוד אנו מתבדים ומגלים כי לא כך הם פני הדברים.

 

במהלך השנים, ניסיוני לימד אותי כי אין על אדם להסתפק במילים אלא לבחון את המעשים - לכן אני מזמין אותך להגיע לפגישת ייעוץ ולהיווכח ביחס האישי בו זוכה קהל לקוחותינו. 
המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

המלצות ודירוגים

5.0
(התקבלו 5 המלצות)
 • 20/05/2019

  התקשרתי להתייעצות, הוא ישר עזר והרגיע על תביעה נגדי. נשמע אמין, אמר לי שאין לי צורך בעו"ד

 • 03/07/2018

  ממליץ בחום על עו"ד אלדד אמת, מקצועי ואמין.

 • 07/01/2018

  עו"ד אמת מלווה את חברתינו בשירותיי ריטיינר. חברתינו זוכה לליווי משפטי צמוד, מקצועי וזמין. ממליצים בחום על עו"ד אמת לכל בעל חברה הזקוק לליווי משפטי מסור והוגן.

 • 16/05/2017

  עו"ד אלדד אמת מקצועי עם שירות אנושי, ממליצה בחום!

 • 03/04/2017

  ייצוג אותנו במכירה הבית שבבעלותינו וברכישה של בית שרכשנו מקבלן. ממליצים בחום עו"ד אלדד אמת הינו עו"ד מסור, מקצועי ושירותי. בהערכה רבה רויטל

מאמרים מאת אלדד אמת - משרד עורכי דין

שאלות ותשובות מפורום פינוי שוכר ומקרקעין, פירוק שיתוף - אלדד אמת - משרד עורכי דין

אייל שאל/ה:

הליך לפינוי שוכר עקב הפרת חוזה שכירות

14 צפיות

שלום יש לי בית דו משפחתי בן חדר אחד ומאחוריו בית בן 5 חדרים על עמודים שבו אני גר ואני מפרסם את כל הבית למכירה. בחודש מרץ השנה השכרתי את הבית בן החדר לבחור שאמר שהוא מכר את הבית והוא קונה באילת והעסקה קצת מתעכבת והוא רוצה לשכור לשנה. והוא בטוח שיפנה את המושכר לפני תום החוזה. החוזה שנחתם איתו אצל עוה"ד שלו הוא חוזה סטנדרטי כאשר יש סעיף בו הוא מחויב לא להפריע ולחבל במכירת הבית. סוכם שהתשלום לשלושה חודשים מאי, יוני ויולי יהיה במעמד החתימה במזומן והשאר בשיקים. כמו כן סוכם שהעירייה והחשמל יועברו על שמו בהקדם האפשרי עקב הסגר של הווירוס. לאחר שהוא נכנס לדירה הוא התקין מזגן, ושם חלונות זכוכית בשני חלונות וצבע את הדירה והחליף את מנעול הכניסה. הוא עשה זאת ללא רצון בתמורה וזה לא מציין בחוזה. כעבור שבועיים מאז שנכנס עקב הסגרים ואי קבלת קהל בבנקים הוא הציע לשלם מזומן את היתרה ומאחר וגם העירייה היתה סגורה סוכם בע"פ שישלם מזומן בתוספת 100 שקלים נוספים שיכסו את הארנונה ומים של העיריה. ושילם בשני פעמים שמכסים עד אמצע חודש ספטמבר. ואז אמר שיש בעיה עם הסכום בבנק וברגע שיסתדר ישלם את השאר. את החשמל ביקשתי שיעביר בטלפון כמה שיותר מהר והוא לא עשה זאת. מאז שנכנס במשך ארבעת החודשים יש לו התקפי זעם לא צפויים הוא משתולל ומקלל, זורק ושובר דברים, ומשמיע מוזיקה בדירה שמפריעה לשכן בקיר המשותף אליו. כשדיברתי איתו הצעתי לו לעזוב ואני אחזיר לו את הכסף וגם את מה שהשקיע והוא לא הסכים. בחודש יוני הגיע חשבון החשמל שלו ונתתי לו שישלם הוא אמר שישלם וכעבור כמה ימים אמר שאיבד אותו וכששאלתי אם העביר על שמו אמר שלא. אז אני דיברתי עם חברת חשמל והעברתי על שמו כאשר הם לא סגרו כמו שצריך את החשבון והשאירו על שמי את החודשיים שהוא גר שם. ואמרו שהוא ביקש שישלחו את החשבון בדואר ועד היום לא הגיע חשבון כך שאני לא יודע אם שילם או לא. באותה הזדמנות שדיברתי איתו על תשלום חשבון החשמל שהגיע ביקשתי את יתרת השקים כמו שסיכמנו בחוזה. והוא אמר שמכיוון שאני מוכר את הדירה הוא לא מתכוון לשלם לי זה היה בחודש יוני. החודש (אוגוסט) הוא שוב רב איתי ואמר שהוא מעכב לי את המכירה של הדירה והוא לא מוכן לצאת מהדירה. השאלה שלי היא האם אני יכול לטעון להפרת חוזה ולהוציא אותו מהדירה או שאין לי ברירה ואני צריך לחכות לראות אם ישלם בחודש ספטמבר ואז להתחיל תהליך? תודה מראש

עו"ד אלדד אמת
עו"ד אלדד אמת

פינוי שוכר
ככל והוא לא עומד בהתחייבויותיו עפ"י ההסכם כמו להעביר את החשמל על שמו ולהעביר שיקים, זה בהחלט הפרת הסכם וניתן לפעול כנגדו, מוזמן לפנות אלי ואסייע

לאה שאל/ה:

האם שוכר מחויב לשלם דמי ביטוח צד שלישי לבניין מגורים?

20 צפיות

אני שוכרת דירה בבניין מגורים ומשלמת סכום קבוע לוועד הבית. הוועד החליט לבטח את הבניין בביטוח צד ג`, ונזקי צנרת, מים ואש ועל כך גובים תשלום נוסף (חד פעמי). האם חובת התשלום היא עלי (השוכרת)? או שבעל הבית צריך לשלם?

עו"ד אלדד אמת
עו"ד אלדד אמת

תשלומים לועד הבית
עליך לשלם את תשלומי הועד השוטפים כמו כן, ביטוח הוא אינו תשלום חד פעמי ומחדשים את הביטוח כל שנה, לכן נראה כי תשלומי ביטוח הינם תשלומים שוטפים ויש מקום לפרוס את התשלומים לאורך כל השנה.

אלדד אמת - משרד עורכי דין

פניה ישירה אל אלדד אמת - משרד עורכי דין

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה