ורד שדות משרד עו"ד

ורד שדות משרד עו"ד

המייסדים 43 , זכרון יעקב (אזור הצפון)

משרד עו"ד ורד שדות עוסק בייצוג עובדים לרבות קבוצות עובדים גדולות בדיני עבודה, אפליה בעבודה, הטרדה מינית, זכויות אדם, עובדים זרים, פירוק חברות מטעם עובדים.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

עורכת דין ורד שדות היא בוגרת תואר ראשון במשפטים של אוניברסיטת חיפה ותואר ראשון בכלכלה של אוניברסיטת תל אביב, חברה בועדת בית הדין לעבודה של לשכת עורכי הדין ומייצגת בבתי הדין האזוריים לעבודה ברחבי הארץ ובבית הדין הארצי לעבודה בירושלים.

 

את ניסיונה המקצועי המשמעותי בתחום דיני העבודה רכשה עוה"ד שדות בתחילת דרכה כעו"ד, בעבודה בלשכה המשפטית של האגף לאיגוד מקצועי בהסתדרות תוך ייצוג בסכסוכי עבודה בכלל המשק ולאחר מכן ומאז שנת 1999 כעו"ד עצמאית פרטית וכבעלת חברת עורכי דין. משרדה של עו"ד שדות עוסק בלעדית בדיני עבודה מזה 17 שנה, מאז פנתה לפעול כעו"ד עצמאית. עו"ד שדות התמחתה בפרקליטות מחוז חיפה ובבית המשפט המחוזי בחיפה.

משרדה של עו"ד שדות ורד מעניק שירות בלעדי בתחום דיני עבודה לרבות:

חוזה עבודה, התפטרות והתפטרות בדין מפוטר, אפליה בעבודה, זכויות בפיטורים לרבות בהקשר שימוע לפני פיטורים וחובת השימוע וכללי הצדק הטבעי בכלל, הטרדה מינית, משפט העבודה הקיבוצי, פירוק חברות מטעם עובדים, עובדים זרים בחקלאות, פיטורים שלא כדין, עבודת נשים, ייצוג בתיקים קבוצתיים של דיני עבודה כנגד מדינת ישראל וחברות מובילות במשק, ייצוג בתיקי ערעור על פסקי דין של בתי הדין האזוריים לעבודה ועוד. עו"ד שדות מייצגת גם מעסיקים ומעניקה ייעוץ משפטי מחוץ לכתלי בית הדין וליווי משפטי עם מעסיקים במטרה לייתר הליכים משפטיים פורמאליים בין כתלי בית הדין. מאחריה מספר תקדימים חשובים בתחום.

 

 

 

 

 


 

 תחומי התמחות


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

המלצות ודירוגים

5.0
(התקבלו 4 המלצות)
 • 19/02/2020

  ורד נהדרת וחריפה. שמחתי שייצגה אותי ועוד יותר מתוצאות עבודתה בענייני.

 • 16/12/2019

  תודה רבה על הייעוץ המהיר

 • 15/09/2019

  תודה רבה על הייעוץ המהיר

 • 12/02/2017

  תודה על ייעוץ מקצועי, מהיר וענייני!

מאמרים מאת ורד שדות משרד עו"ד

שאלות ותשובות מפורום זכויות עובדים | התאגדות עובדים - ורד שדות משרד עו"ד

דוד שאל/ה:

פיטורין בתקופת חל"ת בגלל קורונה למרות חוזה עבודה

11 צפיות

שאלה - התחלתי עבודה חדשה. חתמתי על חוזה לפיו שלושת החודשים הראשונים הם תקופת ניסיון. אבל אחרי יומיים הודיעו לי על יציאה לחל"ת בגלל המצב. עברו חודשיים והזמינו אותי עכשיו לשימוע לפני פיטורין. הבהירו לי שהכל בגלל המצב, ואין זה באשמתי כלל. האם מותר להם לפטר אותי?

ורד שדות עו"ד
ורד שדות עו"ד

פיטורין בתקופת חל"ת בגלל קורונה למרות חוזה עבודה
להזמין לשימוע לפני פיטורים ניתן. אם ההסכם אינו לתקופה קצובה אכן ניתן לפטר אותך, גם בהיעדר משבר נגיף קורנה ניתן היה לפטרך כפוף לשימוע ותשלום הודעה מוקדמת גם בתקופה של שלושה חודשי הניסיון. דיני העבודה לא השתנו בהיבט הזה. אתה זכאי לאבטלה? בכל מקרה אם יש לך טענות טובות לשכנע למה שלא יפטרו אותך, נראה לי שכדאי לעשות זאת.

יניב שאל/ה:

חיוב על חתימת ייפוי כוח בלתי חוזר (פרוקסי) לעובד שפוטר

14 צפיות

שלום, פוטרתי מעבודתי, וכאשר ביקשתי לממש את האופציות אשר ניתנו לי, נשלח לי גם ייפוי כוח בלתי חוזר (פרוקסי) עם ההוראה לחתום עליו. האם ניתן להכריח אותי לחתום על המסמך?

ורד שדות עו"ד
ורד שדות עו"ד

חיוב על חתימת ייפוי כוח בלתי חוזר (פרוקסי) לעובד שפוטר
לא ככ הבנתי מהי המשמעות של חתימה על יפוי כוח בלתי חוזר במעמד הזה. אם האופציות ניתנות למימוש, אזי הפרוצדורה אמורה להיות מוסדרת אף היא, ואם לא דרושה חתימה על י"כ בלתי חוזר כתנאי למימוש לא ניתן לחייב לחתום עליו. אין רלוונטיות לסוגיית הפיטורים.

ורד שדות משרד עו"ד

פניה ישירה אל ורד שדות משרד עו"ד

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה