משרד עורך דין שמואל שטיינר

משרד עורך דין שמואל שטיינר

כתובת: רח' הלל יפה 11 , חדרה (אזור הצפון)

המשרד עוסק בתחום הנזיקין לגווניו, תביעות ביטוח ונזקי רכוש, ובעל התמקצעות ייחודית בתביעות ביטוח ונזקי האש.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

עו"ד שמואל שטיינר, לשעבר יו"ר אגודת חוקרי הדליקות בישראל, והיום משמש כיועץ המשפטי של הארגון NFPA- IL.

 

בעברו שימש למעלה מ-30 שנה כחוקר פרטי בכיר בתחום הונאות ביטוח וניהל חקירות עבור חברות הביטוח בארץ ובעולם ועבור גופים ומוסדות ממשלתיים ופרטיים עו"ד שמואל שטיינר, לשעבר יו"ר אגודת חוקרי הדליקות בישראל, והיום משמש כיועץ המשפטי של הארגון העולמי, NFPA- IL.מרצה בתחום תביעות הביטוח ונזקי רכוש ומעביר סמינרים לעורכי דין בנושא.

 

המשרד עוסק בתחום הנזיקין, לרבות:

 

נזקי גוף – תאונות עבודה, תאונות דרכים, תאונות אישיות, תאונות ספורט ועוד.

נזקי רכוש - נזקי אש, מים, גניבה, רכוש בתים, פריצה, מעילה, הונאה, מרמה, חקלאות, , פוליסות ביטוח אלמנטרי נכסי מקרקעין ועוד.

תביעות ביטוח - מיצוי זכויות בפוליסות הביטוח לרבות תביעות ביטוח חיים, סיעוד, אובדן כושר עבודה, סיעוד, בריאות ועוד.

 

הידע שצבר עורך הדין שטיינר בעבודתו כחוקר פרטי של חברות הביטוח מקנה למשרד את הידע והכלים לייצוג הלקוח מול חברות אלו באופן המיטבי, והעבודה השותפת עם מיטב המומחים בארץ ובעולם, מאפשרת למשרד להעמיד חוות דעת של מומחים נגדיים בכל תחום, אשר תהווה משקל משמעותי בבית המשפט להשגת הפיצוי המירבי.

 

המשרד מעניק יחס אישי וליווי צמוד לכל לקוח ולקוח. אתר המשרד: כניסה לאתר
המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

שאלות ותשובות מפורום נזקי רכוש, אש ומים - משרד עורך דין שמואל שטיינר

אברהם קרמר שאל/ה:

תשלום השתתפות עצמית לביטוח מקיף לאחר תאונה

19 צפיות

שלום, הרכב שלי עבר תאונה ונקבע שהרכב אובדן גמור, קיבלתי מחברת הביטוח לשלם השתתפות עצמית על הרכב בטענה שאין דבר כזה ביטול השתתפות עצמית בביטוח מקיף למרות ששילמתי עם ביטול השתתפות עצמית, נטען שיש ביטול רק בצד ג` בלבד, האם אני צריך לשלם את החוב או שלא?

עו"ד שמואל שטיינר
עו"ד שמואל שטיינר

ביטול ההשתתפות עצמית
מכיוון שהפוליסה לא נמצאת לפני וגם לא ההצעה לביטוח לא אוכל לחוות דעה. עליך לבדוק בדיוק מה רשום ולהסתכל בסעיפים וחריגים של הפוליסה לפי המהדורה הרלוונטית

ברק שאל/ה:

ביטוח בניין משותף בזמן משבר הקורונה

20 צפיות

הביטוח של הבניין אומר שבמקרה ויהיה תאונה בחדר כושר/בריכה בזמן הקורונה, הביטוח לא יכסה את זה אבל מצד שני ממשיך לחייב אותנו על חדר הכושר והבריכה. האם דבריו של הסוכן נכונות והחברה יכולה להתנער ? אם כן, מה הבדל בין ביטוח רכב שהנהג נוסע במהירות מופרזת למשל?

עו"ד שמואל שטיינר
עו"ד שמואל שטיינר

כיסוי תאונה במתקני הבניין בזמן קורונה
1. אין קשר בין פוליסת ביטוח לרכב ופוליסת ביטוח חובה לבין פוליסת ביטוח אחריות או חבות. 2.חוק חוזה ביטוח והוראות המפקח על הביטוח קובעות שהביטוח ניתן בכפוף להתניות חריגים וסייגים בפוליסה הסצפיפית רשימת הפוליסה המגדירה מה הכיסוי הביטוחי שנרכש והפוליסה עצמה "ג'קט) שבה יש את ההסבר המקיף לגבי הכיסוי שנרכש מה כולל ומה התנאים והסייגים שלו. ככל שיש הגבלה יש להבליטה בפוליסת הביטוח. לכן הצעתי לבקש מסוכן הביטוח את מה שהוא אומר שיתן בכתב. אשמח לסייע בידכם מול חברת הביטוח והמפקח על הביטוח ככל שתמציאו לידי את כל הפרטים ולרבות התגובה בכתב של הסוכן.

משרד עורך דין שמואל שטיינר

פניה ישירה אל משרד עורך דין שמואל שטיינר

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה