עורכי דין שירותים בתחום חוות דעת רפואית ד"ר דב אנגלשטיין, מומחה באורולוגיה ומנתח
ד"ר דב אנגלשטיין, מומחה באורולוגיה ומנתח
תחומי עיסוק: חוות דעת רפואית
053-8007612
ד"ר דב אנגלשטיין, מומחה באורולוגיה ומנתח
ד"ר אנגלשטיין מנהל את המחלקה לאורולוגיה במרכז הרפואי לגליל בנהריה, ד"ר אנגלשטיין עוסק בכל ענפי האורולוגיה הכללית עם התמקצעות מיוחדת בכל הקשור לאונקו-אורולוגיה
איזור:
אזור המרכז 
רחוב:
מרפ` חוץ בבי"ח "אסותא" 
עיר:
טלפון:
053-8007612 

ד"ר אנגלשטיין משמש כמומחה לאורולוגיה וכמנתח במסגרת "כללית מושלם", רופא-מנתח בהסדר של חברות ביטוח רבות, עוסק ובעל נסיון רב בכל הקשור לייעוץ משפטי מקצועי ליחידים, גופים, וכמינוי מומחה לאורולוגיה לשם מתן חוות דעת רפואיות כמינוי של בתי משפט, עורכי דין ואנשים פרטיים.

 

ד"ר אנגלשטיין משמש כבוחן מתמחים לקבלת תואר מומחה באורולוגיה וכחבר בוועדה מקצועית של ההסתדרות הרפואית בישראל (הר"י) לבחינת ואשרור קבלת תואר מומחה.

 

ד"ר אנגלשטיין עוסק בכל ענפי האורולוגיה הכללית עם התמקצעות מיוחדת בכל הקשור לאונקו-אורולוגיה, לאמור אבחנה וטיפול בגידולים ממאירים של מערכת השתן והמין (כמו למשל אלו של הכליה, שלפוחית השתן, סרטן הערמונית וכדומה).

 

ד"ר אנגלשטיין הינו חבר פעיל באיגוד האורולוגים הישראלי: ייסד את החוג לאונקו-אורולוגיה במסגרת איגוד זה ושימש כמרכז החוג בשנים 1999-2006, היה חבר בוועד האיגוד בשנים 2003-6, ריכז הוועדה לעיצוב וחידוש תקנון האיגוד ומשמש מעת לעת כחבר במספר וועדות משנה באיגוד האורולוגים. ד"ר אנגלשטיין הינו חבר, בין היתר, גם באגודה הישראלית לטיפול מיני וחבר באיגוד האורולוגים האירופאי והאמריקאי.

 

מרפאה נוספת בהרצל 77 נהריה


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתראתר המשרד:כניסה לאתר


המלצות ודירוגים
היה הראשון לכתוב המלצה


פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
053-8007612
כתובת המשרד:
מרפ` חוץ בבי"ח "אסותא", תל אביב, ישראל