עורכי דין שירותים בתחום חוות דעת רפואית ד"ר נחשון רנד, מומחה בכירורגיה אורתופדית
ד"ר נחשון רנד, מומחה בכירורגיה אורתופדית
תחומי עיסוק: חוות דעת רפואית
053-7101888
ד"ר נחשון רנד, מומחה בכירורגיה אורתופדית
מתן חוות דעת משפטיות בנושאי אורתופדיה ועמוד שדרה ויעוץ בנושא לעורכי דין
איזור:
אזור המרכז 
רחוב:
הברזל 20 רמת החי"ל 
עיר:
טלפון:
053-7101888 

 ד"ר נחשון רנד, מומחה בכירורגיה אורתופדית ובניתוחי עמוד השדרה, בוגר בית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית והדסה בירושלים. בעל ניסיון של שנים רבות בכתיבת חוות דעת משפטיות בתחום נזקי הגוף, לרבות כמומחה ממונה מטעם בית המשפט, באורתופדיה בכלל ובעמוד השדרה בפרט. מסייע לעורכי דין בכל אספקט של ניהול תיקים בגין נזקי גוף אורתופדיים ובהופעה בבתי המשפט כעד מומחה.


תחומי טיפול: ניתוחי קיבוע ועמוד שדרה, כירורגיה אורתופדית, ניתוחי עקמת, ניתוחי עמוד שדרה, גב ומותני, ניתוחי דיסק והשתלת דיסק מלאכותי.
 


ד"ר רנד הוא אחד מהיוזמים והמקימים של המרכז הישראלי לניתוחי עמוד השדרה. המרכז עוסק בבלעדיות בבעיות רפואיות בעמוד השדרה על כל סוגיהן ובכל קבוצות הגיל, לרבות בעיות ניווניות, היצרות תעלת השדרה, צוואר, בעיות התפתחות ועקמת, עמוד שדרה גבי ומתני, פריצת דיסק, חבלות, דלקות, גידולים וכל בעיה הקשורה לעמוד השדרה בילדים ובמבוגרים. מדובר במרכז יחיד מסוגו במדינה אשר משלב פעילות של מומחי עמוד שדרה מתחום הנוירוכירורגיה והאורתופדיה.
ד"ר נחשון רנד מאמין שניתן לפתור בעיות רפואיות באמצעות טיפול ניתוחי המבוצע באופן מושכל, כלומר טיפול בסיטואציה ובזמן המתאימים, המותאם למטופל ספציפי, אשר מתבצע על ידי כירורג מומחה בתחום, בעל המיומנות והיכולת המתאימות.


 


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר
המלצות ודירוגים
היה הראשון לכתוב המלצה


פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
053-7101888
כתובת המשרד:
הברזל 20 רמת החי"ל, תל אביב, ישראל