ד"ר אלון מרגלית MD PHD
053-9428495
התקבלו 1 המלצות בציון ממוצע 5 מתוך 5
ד"ר אלון מרגלית MD PHD
מומחה בשילוב בעיות גופניות רפואיות ובעיות נפשיות רגשיות
איזור:
אזור המרכז 
רחוב:
רח` גילדסגיים 4  
עיר:
טלפון:
053-9428495 

ד"ר אלון מרגלית, מומחה ומדריך ותיק ברפואת המשפחה MD, בנוסף בעל תואר שלישי PHD בפסיכולוגיה רפואית, מטפל משפחתי מוסמך, מוסמך בהיפנוזה רפואית.


מנהל את המרכז הרב תחומי לטיפול בכאבים מורכבים ובבעיות קשות המערבות נושאים גופניים ונפשיים, בביה"ח השיקומי שיבא ובקופת חולים. מנהל רשת מרפאות כאב.

בפועל משלב בטיפול גופי ידע נרחבים מתחומי הרפואה יחד עם גופי ידע מתחום מדעי ההתנהגות ובריאות הנפש. שילוב זה מאפשר טיפול ממוקד ויעיל יותר. מתן חוות הדעת המשפטית נעשה מתוך ראיה רחבה זו המאפשרת הבנה טובה יותר של בעיות תפקודיות על כל הבטיהן והשלכותיהן

 

לד"ר אלון מרגלית ניסיון רב בכתיבת חוות דעת משפטיות בהן חשובה ההסתכלות הכוללנית לפיה בעיות גופניות משפיעות על הנפש וההתנהגות ובעיות רגשיות משפיעות על הגוף ועל הסביבה החברתית.
כמו כן בעל ידע בכל הקשור לנכויות של ביטוח לאומי.

כתיבת חוות הדעת המשפטית מסתמכת על מסמכים רפואיים ומשפטיים ועל בדיקות רפואיות על פי הצורך. זמן השלמת חוות הדעת הוא קצר למרות שההתייחסות מקיפה ויסודית לכל מרכיב ונושא. בנוסף, הסתמכות על ספרות מקצועית רלבנטית. במידת הצורך, התייצבות בבית המשפט לפי הצורך.

 

כתב את הספר "האדם שברופא, הרופא שבאדם" יחד עם יששכר עשת - פסיכולוג רפואי. ספר הנלמד בבתי ספר לרפואה ובמסגרות התמחות ופוסט דוקטורט. חבר בחוג לאיכות ובחוג לטיפול בכאב של איגוד רופאי המשפחה בישראל. פוסק מוסמך מטעם ביטוח לאומי.

.

 

 


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר
המלצות ודירוגים
הוסף המלצה


שם המשרד: ד"ר אלון מרגלית MD PHD
מאת:
לפני 4 שנים נפלתי בעבודה ובאתי את עצם בסקרום, במשך 4 שנים סבלתי כאבים חזקים , לקחתי את כל סוגי התרופות הנרקוטיות, הייתי בדיכאון כלום לא עזר, עד שחברה אמרה לי שהיא הלכה חדר אלון מרגלית והוא הציל אותה, אכן קבעתי אתו והלכתי אליו, אין לי מילים אני אחרי טיפול נעשיתי חדשה, הוא שחרר חי את הגב ולאחר ארבע שנים של סבל , אני מרגישה הקלה רצינית בכאבים, כאילו קסם. אני ממליצה בחום לכל מי שסובל להגיע לרופא קוסם הזה.

התקבלה ב 09/11/2016
פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
053-9428495
כתובת המשרד:
רח` גילדסגיים 4 , רמת גן, ישראל