עורכי דין משרד עו"ד רות פפירוב
משרד עו"ד רות פפירוב
053-6112868
התקבלו 3 המלצות בציון ממוצע 5 מתוך 5
משרד עו"ד רות פפירוב
משרדנו עוסק בדיני נזיקין - נזקי גוף, תאונות דרכים, דיני ביטוח לאומי, תאונות עבודה, דיני ביטוח ומשרד הביטחון
איזור:
אזור המרכז 
רחוב:
שלמה מילר 23 
עיר:
טלפון:
053-6112868 

עו"ד רות פפירוב, בעלת ניסיון בתחום הנזיקין. סיימה עיסוקה במשרד עו"ד מוביל בתחום הנזיקין המייצג חברות ביטוח מובילות במשק, לאחר מכן ומאז עובדת במשרדי נזיקין מובילים בתחום נזקי הגוף שמייצגים תובעים בלבד.


משרד עו"ד רות פפירוב עוסק בתביעות של נזקי גוף שנגרמו כתוצאה מתאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות של נפילות ברחוב, טיפול בתביעות מול המוסד לביטוח לאומי-במסגרת תאונות עבודה, וטיפול בתביעות בתיקי פוליסה וביטוח ותביעות מול משרד הביטחון.


לעו"ד רות פפירוב ניסיון בהופעות בבית המשפט לרבות בבית משפט השלום, המחוזי, בבתי הדין האזוריים לעבודה, ובבית הדין הארצי לעבודה, לרבות הופעה בדיוני קדם משפט וניהול דיוני הוכחות, הופעות בערעורים על החלטות של ועדות הביטוח הלאומי והופעות בדיונים של אי הכרה בפגיעות כפגיעות בעבודה.

בנוסף, לעו"ד רות פפירוב ניסיון בייצוג בוועדות של המוסד לביטוח לאומי הן בדרג ראשון והן בדרג עררים.


המשרד עוסק בטיפול בתאונות ונזקי גוף. הטיפול הוא טיפול שוטף בתיקים של תאונות דרכים, תאונות עבודה, נפילות ברחוב, רשלנות, תביעות פוליסות וביטוחים, תביעות מול משרד הביטחון, וכן טיפול מול ביטוח לאומי וייצוג בוועדות השונות.


משרדנו דוגל בשירות איכותי אדיב מהיר,ויחס אישי ללקוח.


ניתן להשיג את עו"ד רות פפירוב בטלפון הנייד בכל עת. והיא תעמוד לרשותכם בכל שאלה.


יודגש כי המשרד נותן שירות בשפה העברית, הערבית,האנגלית, הרוסית וההונגרית.  


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר
המלצות ודירוגים
הוסף המלצה


שם המשרד: משרד עו"ד רות פפירוב
מאת:
עו״ד פפירוב טיפלה עבורי בתביעה של תאונת עבודה מול ביטוח לאומי, במסירות, במקצועיות, ובמהירות. קיבלתי סכום כסף שאפילו לא חשבתי שמגיע לי. ממליצה בחום!

התקבלה ב 24/06/2016
שם המשרד: משרד עו"ד רות פפירוב
מאת:
עו"ד פפירוב טיפלה בשבילנו במספר תאונות דרכים וגם בתאונת עבודה ועשתה זאת במקצועיות, באדיבות ובהצלחה. תוך זמן קצר קיבלנו פיצויים מעבר למה שציפינו בזכות העבודה המסורה שלה. אנחנו ממליצים עליה בלב שלם!

התקבלה ב 23/05/2016
שם המשרד: משרד עו"ד רות פפירוב
מאת:
ע"וד רות פפירוב טיפלה בי במהירות וביעילות. כל שהייתי צריכה לעשות זה לספק לה את המסמכים שהייתה צריכה ומהרגע שהגשתי אותם היא חזרה אליי בתוך זמן קצר עם הישג כספי מאוד מכובד על התביעה שהגשתי. תודה רבה על הטיפול המסור!

התקבלה ב 20/05/2016
פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
053-6112868
כתובת המשרד:
שלמה מילר 23, פתח תקווה , ישראל