יאיר יעקב - משרד עו"ד

יאיר יעקב - משרד עו"ד

ז'בוטינסקי 12 מול מכון מור , בני ברק (אזור המרכז)

בתוך הכרטיס ניתן לצפות בסרטוני הדרכה של עו"ד יאיר יעקב בנוגע לשירות המשפטי בו אתה מתעניין

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

5.0

התקבלו 2 המלצות

על המשרד

עו"ד יאיר יעקב מעניק שירות משפטי ויחס אישי, החל משלב הפנייה הראשונית לצורך ייעוץ ועד לסיום הטיפול המשפטי.


עו"ד יאיר יעקב הינו בוגר אוניברסיטת תל אביב במשפטים (LL.B).


משרד עו"ד יאיר יעקב עוסק בתחומים הבאים

 • ליטיגציה - ייצוג בבית משפט בתביעות אזרחיות במגוון תחומים.
   
 • מקרקעין - עסקאות מכר/רכישה ושכירות (לרבות ע"י הזמנה להציע הצעות וביצוע התמחרויות). כמו כן, ייצוג בבית משפט, לרבות בתביעות לפירוק שיתוף ותביעות לפינוי מושכר.
   
 • בנקאות - ייצוג לקוחות הבנק בענייני אשראי והלוואות, לרבות בהליכי מימוש משכנתה. כמו כן, ייצוג של מי שערב ללקוחות הבנק לצורך נטילת האשראי או ההלוואה (המשכנתה). 
   
 • הוצאה לפועל - ייצוג בענייני משכנתה, משכון, כינוסי נכסים, הליכי גבייה של פסק דין, הליכי גבייה של המחאות שחזרו ותביעות ישירות בהוצאה לפועל.
  ניתן לצפות בסרטון של עו"ד יאיר יעקב בנוגע לפיתרון חובות - הן ע"י הסדר והן ע"י פשיטת רגל - בלשונית ה"וידאו" בכרטיס, או בכתובת הבאה: 
   https://yairjacobe.wixsite.com/bankruptcy
   
 • פשיטת רגל - ייצוג בהליך מראשיתו ועד קבלת האישור למחיקת החובות.
  ניתן לצפות בסרטון של עו"ד יאיר יעקב בנוגע לפיתרון חובות - הן ע"י הסדר והן ע"י פשיטת רגל - בלשונית ה"וידאו" בכרטיס, או בכתובת הבאה:
  https://yairjacobe.wixsite.com/bankruptcy
   
 • ירושות - הכנת צוואות, הוצאת צווי קיום צוואה ו/או ירושה וכן ייצוג בבית משפט.
   
 • נזיקין (רכוש) - ייצוג בבית משפט, לרבות בתביעות כנגד יזמים ו/או קבלנים ו/או שכנים.
   
 • תאגידים - הסכמי מייסדים, הקמת חברה, פירוק חברה וייצוג בבית משפט. 

 

אשמח לעמוד לשירותכם. 

 תחומי התמחות


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

המלצות ודירוגים

5.0
(התקבלו 2 המלצות)
 • 19/05/2017

  עו"ד יאיר יעקב עזר ונתן לי אינפורציה רבה לגבי תביעה שקיבלתי. יאיר אף שלח ביוזמתו בקשה לביהמ"ש למתן דחייה בהגשת כתב הגנה. כל שאלה מקצועית שהפניתי אליו יאיר הקדיש לי מזמנו וענה לשאלותי. הופתעתי מרמת השירות והסבלנות והכל ללא התניה או בקשת תשלום. עו"ד יאיר אדם נדיר ועו"ד מקצועי. אני אמליץ עליו בחום לכל מקורביי ואף אעזר בו בעתיד במידה ואזדקק לשירות עו"ד. עו"ד יאיר יעקב, תודה רבה! הופתעתי לטובה. יישר כוח!

 • 05/04/2017

  יאיר המייצג שלי מול עסק של הלוואות ענק במשך שנה, הוא אדם פשוט מדהים. מקצועי, יסודי, מסור ללקוח, זריז, נצמד למטרה בלי להרפות. הוא פח בהליכים משפטיים מורכבים, עמד מול השופט ושיכנע אותו שהונו אותי, השופט קיבל את דבריו וזיכה אותי לחלוטין. אני אמנם חרדי מבני ברק והוא חילוני, אבל המסירות שלו והמקצועיות שלו לנבכי הסעיפים בחוק היא מדהימה, הייתי אצל כמה עורכי דין, והתברר שהממלצות שנתנו לי עליו בכלל לא מוגזמות. קת מוזר לעורך דין, הוא גם חביב ונעים שיחה, אבל מעניין זה לא מוריד מהאגריסיביות שלו, בבית משפט הוא עמד כמו אריה, והשופט ציין את יסודיות העורך דין לטובה. אשמח להמליץ עליו לכל דורש.

וידאו

יאיר יעקב - משרד עו"ד

פניה ישירה אל יאיר יעקב - משרד עו"ד

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה