עו"ד יובל המלי

עו"ד יובל המלי

יגאל אלון 126 , תל אביב יפו (אזור המרכז)

עורך הדין יובל המלי עוסק בתחום נזקי הגוף והתאונות, מעניק שירותי ייצוג בבתי המשפט בתביעות נזיקין, ומלווה את לקוחותיו עד למיצוי זכויותיהם מול הביטוח הלאומי וחברות הביטוח.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

עורך דין יובל המלי מספק מענה משפטי מקיף ואיכותי בתחום נזקי הגוף בלבד, לרבות בליטיגציה בבתי המשפט מול הגורמים הרלוונטיים - חברות ביטוח, ביטוח לאומי והגורם הפוגע.

 

פציעות ופגיעות גוף לרוב מלוות בהפסדים כלכליים כבדים בעקבות הטיפולים הרפואיים הנדרשים וההיעדרות מהעבודה, נוסף על כאבים, קשיים אחרים ושינויים באורח החיים הרגיל בהתאם לפגיעה.

 

לפיכך, זכאים הנפגעים להליך משפטי שבסיומו יקבלו פיצוי כלכלי במטרה לשקם את חייהם לאחר הפגיעה. אף על פי כן, מימוש הזכויות כרוך בהליך ממושך ומורכב. כדי לסייע לנפגעים לצלוח אותו, עו"ד יובל המלי הקים את משרדו. 

 

עו"ד יובל המלי מעניק שירות משפטי בצורה מקצועית, בלי להתפשר על יחס אנושי, על אכפתיות ועל יסודיות. כמו כן, הוא בעל היכרות מעמיקה עם סעיפי החוק והתקדימים המשפטיים השונים בתחום. הוא מלווה באופן אישי כל מקרה וכל תיק, החל משלב התחקיר הראשוני ועד לבניית אסטרטגיה מתאימה כולל ייצוג בבית המשפט והשגת ההסדר המתאים ביותר ללקוח.

 

נשמח לעמוד גם לרשותכם.

 

 

 תחומי התמחות


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

שאלות ותשובות מפורום תאונת עבודה - עו"ד יובל המלי

מוטי שאל/ה:

עבודה בזמן שיפוצים במשרד, מעידה ונפילה

22 צפיות

שלום רב, לאחרונה היה שיפוצים במשרד שלי ובעקבות חוסר תשומת לב, מעדתי ואיבדתי את ההכרה ונגרם לי זעזוע מוח. האם מדובר בתאונת עבודה? תודה

יובל המלי
יובל המלי

תאונה בזמן שיפוצים במשרד
במידה והתאונה הייתה כרוכה בעיסוק שלך, וזה נשמע שכך הדבר, התאונה תוכר כתאונת עבודה בביטוח לאומי. בנוגע לתשלום מביטוח לאומי, הדבר תלוי בימי המחלה שניתנו לך (בטופס של קופת החולים "תעודה לנפגע בעבודה") וכן במועד חזרתך לעבודה. כמו כן, יש לך עילת תביעה כנגד החברה המשפצת ואף אולי כנגד המעסיק, עם זאת הנך נדרש לשים לב לעניין הנזק וחומרתו.

מעיין שאל/ה:

תאונת עבודה והגשת תביעה נגד המעסיק

21 צפיות

שלום, אם נפלתי לפני שנה בעבודה ואני תובעת כרגע את ביטוח לאומי לדמי פגיעה ונכות, כרגע לא נקבעה לי נכות ואושרה לי חלק מהפגיעה ויש לי בעתיד וועדה, אך האם אני יכולה לתבוע את העבודה והמעסיק ללא שום קשר לתביעה ולקביעה של ביטוח לאומי, כאילו תביעת נזיקין בנפרד? תודה

יובל המלי
יובל המלי

תאונת עבודה והגשת תביעה נגד המעסיק
התשובה היא חיובית. את יכולה להגיש תביעה כנגד המעסיק ללא קשר לזמני התנהלותם ותוצאות המוסד לביטוח לאומי. כל מה שאת נדרשת לעשות בהנחה ותגישי תביעה נזיקית כנגד המעסיק, זה להגיש את התביעה לביטוח לאומי בתום לב ולקבל את המגיע לך ממחלקת נפגעי עבודה (נראה שאת עושה כך). משרדנו ישמח לעמוד לרשותך להמשך יעוץ

עו"ד יובל המלי

פניה ישירה אל עו"ד יובל המלי

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה