עו"ד ורו"ח אביסרור-שמעוני חיה

עו"ד ורו"ח אביסרור-שמעוני חיה

למשרד שלוחות בבאר יעקב ובת"א , תל אביב (אזור המרכז)

משרד עורכי דין בוטיק העוסק במיסוי אזרחי עם דגש על שירותיות וזמינות. עוסקים במיסוי מקרקעין, מס הכנסה, מע"מ, ביטוח לאומי, גילוי מרצון, ייצוג בפני רשויות

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

עורכת דין ורואת חשבון חיה אביסרור-שמעוני בעלת ניסיון של למעלה מ-25 שנים בתחום המיסים האזרחי - תכנוני מס של חברות, יחידים, קרנות השקעה, יזמים ומשקיעים בחברות סטארט אפ, וכן בליווי עסקאות מהגדולות במשק בתחום המיסים.

 

ניסיון זה נרכש במשך תקופת עבודתה במחלקות המיסים המקצועיות של משרדי ה- BIG 4 (מהגדולים והמובילים במשק) ובמהלך עבודתה במשרד עו"ד העוסק במיסוי. בנוסף עו"ד ורו"ח אביסרור-שמעוני חיה מטפלת ומייצגת תביעות נגד המוסד לביטוח לאומי כולל ייצוג בוועדות רפואיות, ייצוג בוועדות ערר ובבית הדין לעבודה.

 

חיה אביסרור-שמעוני, בעלת רישיון רואת חשבון ורישיון עורכת דין, חברה בוועדת המיסים ובוועדת ביטוח לאומי של לשכת עו"ד, בוועדות ביטוח לאומי של לשכת רואי חשבון, פעילה בפורומים מקצועיים שונים, ואף חברה בצוות המומחים של כל-מס, מבית חשבים.

 

המשרד מספק שירות משפטי מגוון שמוענק בידי עורכת דין ורואת חשבון אביסרור-שמעוני. המשרד רואה כערך עליון מתן של שירות יעיל ברמה הגבוהה ביותר, מקצועית ואישית כאחד. 

למשרד שתי שלוחות:
דרך חים 4, באר יעקב.
הארבעה 28, תל אביב. אתר המשרד:כניסה לאתרתחומי התמחות


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

המלצות ודירוגים

5.0
(התקבלו 1 המלצות)
  • 17/03/2018

    גילוי מרצון

מאמרים מאת עו"ד ורו"ח אביסרור-שמעוני חיה

שאלות ותשובות מפורום דיני מיסים, מס הכנסה מע"מ - עו"ד ורו"ח אביסרור-שמעוני חיה

זיו שאשא שאל/ה:

דרישת מעסיק להחזר כסף עבור תשלום מס הכנסה מצידו

13 צפיות

שלום רב, בשנת 2018 עבדתי בשתי עבודות בו זמנית וערכתי תיאום מס לשם כך. במרץ 2018 בתלוש השכר מצויין כי מס ההכנסה שנלקח הוא 5000 ש"ח והמשכורת ברוטו הייתה רק 1000 ש"ח כך שנוצר מצב ששכר הנטו הוא שלילי (-4077.32). המעסיק דורש החזר ממני כעת כי הוא עובר על הדוח"ות של שנת 2018 ומבקש שאעביר לו את הכסף בהעברה בנקאית. האם זה חוקי/הגיוני לבקש דבר שכזה? האם זה גם הגיוני שהוא יכול לבקש ממני סכום שכזה? התקשרתי היום למס הכנסה והם לא מוכנים לייעץ לי או לתת פרטים נוספים

רו"ח ועו"ד אביסרור-שמעוני חיה
רו"ח ועו"ד אביסרור-שמעוני חיה

החזר מס ממעסיק
שלום רב, ניכוי מס ביתר הוא ניכוי מהעובד ולא מהמעסיק. תמליץ למעסיק לפנות לבית תוכנת השכר ממנה הוא מפיק את התלושים כדי שיסבירו לו שהמס נוכה מהעובד ולא מגיע למעסיק. ההחזר לא אמור להגיע למעסיק אלא לעובד. תוכל לקבל מס שנוכה ממך ביתר באמצעות הגשת דוח להחזר מס בסוף השנה.

דני שם בדוי שאל/ה:

סיכונים לאחר גילוי מרצון - רשות המיסים יכולה לחקור על כספים אחרים?

11 צפיות

במידה ואדם מסוים מצהיר מרצון על כספים שלא הצהיר עליהם עד עכשיו, סכום גדול למדי. אבל למעשה יש לו סכום אחר שלא הצהיר עליו, האם זה "מפיל עליו את הזרקור" מבחינת רשות המיסים והיא יכולה לחקור אותו גם לאחר גילוי מרצון, או שסביר יותר להניח שאחרי הגילוי מרצון היא תניח שהוא הצהיר על כל כספיו ולכן לא תחקור לגביו?

רו"ח ועו"ד אביסרור-שמעוני חיה
רו"ח ועו"ד אביסרור-שמעוני חיה

גילוי מרצון
שלום רב, במסגרת גילוי מרצון נדרש להצהיר על כל ההכנסות וההון נלא מדווח ולא רק על חלקו. ההגנה שרשות המיסים מבטיחה מהעמדה להליך פלילי היא רק אם כל הנתונים והעובדות היו נכונים, ככל שיתברר שלא כל הנתונים נכונים- לא תעמוד ההגנה בפן הפלילי ואף תהיה צפוי לענישה מחמירה.

עו"ד ורו"ח אביסרור-שמעוני חיה

פניה ישירה אל עו"ד ורו"ח אביסרור-שמעוני חיה

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה