עו"ד ורו"ח אביסרור-שמעוני חיה

עו"ד ורו"ח אביסרור-שמעוני חיה

למשרד שלוחות בבאר יעקב ובת"א , תל אביב (אזור המרכז)

משרד עורכי דין בוטיק העוסק במיסוי אזרחי עם דגש על שירותיות וזמינות. עוסקים במיסוי מקרקעין, מס הכנסה, מע"מ, ביטוח לאומי, גילוי מרצון, ייצוג בפני רשויות

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

עורכת דין ורואת חשבון חיה אביסרור-שמעוני בעלת ניסיון של למעלה מ-25 שנים בתחום המיסים האזרחי - תכנוני מס של חברות, יחידים, קרנות השקעה, יזמים ומשקיעים בחברות סטארט אפ, וכן בליווי עסקאות מהגדולות במשק בתחום המיסים.

 

ניסיון זה נרכש במשך תקופת עבודתה במחלקות המיסים המקצועיות של משרדי ה- BIG 4 (מהגדולים והמובילים במשק) ובמהלך עבודתה במשרד עו"ד העוסק במיסוי. בנוסף עו"ד ורו"ח אביסרור-שמעוני חיה מטפלת ומייצגת תביעות נגד המוסד לביטוח לאומי כולל ייצוג בוועדות רפואיות, ייצוג בוועדות ערר ובבית הדין לעבודה.

 

חיה אביסרור-שמעוני, בעלת רישיון רואת חשבון ורישיון עורכת דין, חברה בוועדת המיסים ובוועדת ביטוח לאומי של לשכת עו"ד, בוועדות ביטוח לאומי של לשכת רואי חשבון, פעילה בפורומים מקצועיים שונים, ואף חברה בצוות המומחים של כל-מס, מבית חשבים.

 

המשרד מספק שירות משפטי מגוון שמוענק בידי עורכת דין ורואת חשבון אביסרור-שמעוני. המשרד רואה כערך עליון מתן של שירות יעיל ברמה הגבוהה ביותר, מקצועית ואישית כאחד. 

למשרד שתי שלוחות:
דרך חים 4, באר יעקב.
הארבעה 28, תל אביב. 


אתר המשרד: כניסה לאתר
תחומי התמחות

המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

המלצות ודירוגים
5.0
(התקבלו 1 המלצות)
  • 17/03/2018

    גילוי מרצון

מאמרים מאת עו"ד ורו"ח אביסרור-שמעוני חיה
שאלות ותשובות מפורום דיני מיסים, מס הכנסה מע"מ - עו"ד ורו"ח אביסרור-שמעוני חיה
ויוה שאל/ה:
שכר מחברה שממוקמת בחו"ל ודיווח למס הכנסה
13 צפיות

שלום מציעים לי לעבוד מהבית בשביל חברה הנמצאת בחו"ל. בסין. יהיה לי הסכם עבודה.והמשכורת תישלח לחשבון הבנק שלי. האים אני צריכה לדווח לגוף כלשהוא כגון למס הכנסה, מס בריאות וביטוח לאומי ? איך עושים את זה ? וכמה יהיו ההוצאות שלי בשביל כל זה אם אני אקבל למשל 1500 €? האים צריך קודם כל להודיע על זה לכל הגופים או רק לאחר שאקבל המשכורת הראשונה או בסוף השנה ? הורים

רו"ח ועו"ד אביסרור-שמעוני חיה
רו"ח ועו"ד אביסרור-שמעוני חיה

דיווח על הכנסה מחו"ל
שלום רב, תושב ישראל חייב על כל הכנסותיו בין הופקו או נצמחו בישראל ובאין אם הופקו או נצמחו מחוץ לישראל. במקרה זה מדובר בהכנסה עסקית לכל דבר ועניין ולכן תהיה מחוייב בתשלומים ודיווחים למס הכנסה, ביטוח לאומי ואף למע"מ גם אם יוחלט כי מדובר בתשלום שלא חייב במע"מ או שחייב במעמ בשיעור אפס. מציעה בחום להתייעץ עם יועץ מס לגבי חובותיך כלפי רשויות המס בישראל.

רוני שאל/ה:
תשלום ריבית למס הכנסה בגין חוב
20 צפיות

היי פרשתי מעבודתיבסוף 2019 , על המענקים שקיבלתי , ביצעתי פריסת מס. מותר היה וכך עשיתי - הגשת דוח שנתי למס הכנסה בתחילת 2021 על שנת 2020. שילמתי מה ששילמתי והסכום כלל חוב למס הכנסה , מאחר ולא אחרתי בדבר לא הבנתי מדוע עלי לשלם ריבית בגין חוב למס הכנסה , הרו״ח הסביר לי ששילמתי בשנת 2021 עבור 2020 ועקב הפרש שהשלמתי נוצר ״חוב״ , זו פעם ראשונה שאני ממלא דוח שנתי ונראה לי לא הגיוני.

רו"ח ועו"ד אביסרור-שמעוני חיה
רו"ח ועו"ד אביסרור-שמעוני חיה

ריבית בגין חוב מס
שלום רב, ככל שנבעה חבות במס בגין שנת 2021 (במסגרת הגשת הדוח לפריסה) וככל שסכום המס לא נוכה בשנה השוטפת בה הוא נוצר, יש לחייב בריבית והפרשי הצמדה את קרן המס ששולמה שלא במועד הדרוש על פי חוק

עו"ד ורו"ח אביסרור-שמעוני חיה
פניה ישירה אל עו"ד ורו"ח אביסרור-שמעוני חיה

למעלה