עו"ד ורו"ח אביסרור-שמעוני חיה

עו"ד ורו"ח אביסרור-שמעוני חיה

למשרד שלוחות בבאר יעקב ובת"א , תל אביב (אזור המרכז)

משרד עורכי דין בוטיק העוסק במיסוי אזרחי עם דגש על שירותיות וזמינות. עוסקים במיסוי מקרקעין, מס הכנסה, מע"מ, ביטוח לאומי, גילוי מרצון, ייצוג בפני רשויות

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

עורכת דין ורואת חשבון חיה אביסרור-שמעוני בעלת ניסיון של למעלה מ-25 שנים בתחום המיסים האזרחי - תכנוני מס של חברות, יחידים, קרנות השקעה, יזמים ומשקיעים בחברות סטארט אפ, וכן בליווי עסקאות מהגדולות במשק בתחום המיסים.

 

ניסיון זה נרכש במשך תקופת עבודתה במחלקות המיסים המקצועיות של משרדי ה- BIG 4 (מהגדולים והמובילים במשק) ובמהלך עבודתה במשרד עו"ד העוסק במיסוי. בנוסף עו"ד ורו"ח אביסרור-שמעוני חיה מטפלת ומייצגת תביעות נגד המוסד לביטוח לאומי כולל ייצוג בוועדות רפואיות, ייצוג בוועדות ערר ובבית הדין לעבודה.

 

חיה אביסרור-שמעוני, בעלת רישיון רואת חשבון ורישיון עורכת דין, חברה בוועדת המיסים ובוועדת ביטוח לאומי של לשכת עו"ד, בוועדות ביטוח לאומי של לשכת רואי חשבון, פעילה בפורומים מקצועיים שונים, ואף חברה בצוות המומחים של כל-מס, מבית חשבים.

 

המשרד מספק שירות משפטי מגוון שמוענק בידי עורכת דין ורואת חשבון אביסרור-שמעוני. המשרד רואה כערך עליון מתן של שירות יעיל ברמה הגבוהה ביותר, מקצועית ואישית כאחד. 

למשרד שתי שלוחות:
דרך חים 4, באר יעקב.
הארבעה 28, תל אביב. אתר המשרד: כניסה לאתרתחומי התמחות


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

המלצות ודירוגים

5.0
(התקבלו 1 המלצות)
  • 17/03/2018

    גילוי מרצון

מאמרים מאת עו"ד ורו"ח אביסרור-שמעוני חיה

שאלות ותשובות מפורום דיני מיסים, מס הכנסה מע"מ - עו"ד ורו"ח אביסרור-שמעוני חיה

יוחאי שאל/ה:

הקדמת תשלום לספק עבור עבודה כדי להזדכות על המע"מ

20 צפיות

שלום, העברתי לספק סירות תשלום אחרון עבור עבודה, והוא החזיר לי את הכסף בתואנה שהוא אינו רוצה להגדיל את הכנסותיו בחודשים התקפים למענק קורונה. העבודה היתה אמורה להסתיים בסוף מאי אבל עדיין לא הסתיימה, בין היתר בגלל הסגר, היא תסתיים ביולי. אני רוצה בכל זאת לשלם לו החודש כדי להזדכות על המע"מ (קיבלתי כבר את המלוא הסכום מהלקוח), מה אומר החוק בעניין?

רו"ח ועו"ד אביסרור-שמעוני חיה
רו"ח ועו"ד אביסרור-שמעוני חיה

תשלום מראש לספק
שלום רב, ככל שהעבודה טרם הסתיימה, ומסירת הטובין לא בוצע אזי בשירות שניתן בשלבים, נדרש להוציא חשבונית מס על כל חלק שהסתיים ובוצע בגינו תשלום. במקרה זה מאחר והעבודה טרם נסתיימה וטרם בוצעה מסירת הטובין, נראה שאין לך אלא להמתין עם התשלום במידה והספק אינו מעוניין לקבלו

יצחק שאל/ה:

עוסק מורשה זכויות והגבלות - ניכוי מס הכנסה ומע"מ

20 צפיות

שלום. שמי יצחק, בתחילת חודש הבא ימכרו באינטרנט ספר שלי באנגלית. אני מבין שאצטרך לפתוח עסק של עוסק מורשה. 1. היו לי הוצאות במשך שנים עד שהגעתי למעמד הנוכחי. האם אוכל לנכות לאחור את ההוצאות שלי במס הכנסה ובמע"מ? כמה שנים לאחור אפשר? 2. אוכל לרשום את בני משפחתי שיעבדו בעסק שזקוק למזכירה,] למשווקת, למנהלת לקוחות אינטרנט? 3. האם אוכל לעבוד מהבית שלי בשלב הראשון?

רו"ח ועו"ד אביסרור-שמעוני חיה
רו"ח ועו"ד אביסרור-שמעוני חיה

פעילות של עוסק מורשה
שלום רב, תחילה, איחולי הצלחה לרגל פרסום הספר החדש. לשאלותיך- מוצע שתיוועץ ביועץ מס שינחה אותך כיצד לנהל את הרישומים הדרושים כדי שלא תהיה בחשיפה מול רשויות המס. עם זאת, אכן במקרים מסויימים ניתן לדרוש הוצאות טרום עסקיות, כלומר הוצאות שנשאת בהם לפני פתיחת העסק. ניתן להעסיק בני משפחה בעסק ובתנאי שמדובר בהעסקה אמיתית, בפועל ומשולם שכר ראוי לעבודה המבוצעת. בהחלט ניתן לעבוד מהבית לאו דווקא רק בתחילת הדרך. בהצלחה!

עו"ד ורו"ח אביסרור-שמעוני חיה

פניה ישירה אל עו"ד ורו"ח אביסרור-שמעוני חיה

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה