עו"ד ורו"ח אביסרור-שמעוני חיה

עו"ד ורו"ח אביסרור-שמעוני חיה

למשרד שלוחות בבאר יעקב ובת"א , תל אביב (אזור המרכז)

משרד עורכי דין בוטיק העוסק במיסוי אזרחי עם דגש על שירותיות וזמינות. עוסקים במיסוי מקרקעין, מס הכנסה, מע"מ, ביטוח לאומי, גילוי מרצון, ייצוג בפני רשויות

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

עורכת דין ורואת חשבון חיה אביסרור-שמעוני בעלת ניסיון של למעלה מ-25 שנים בתחום המיסים האזרחי - תכנוני מס של חברות, יחידים, קרנות השקעה, יזמים ומשקיעים בחברות סטארט אפ, וכן בליווי עסקאות מהגדולות במשק בתחום המיסים.

 

ניסיון זה נרכש במשך תקופת עבודתה במחלקות המיסים המקצועיות של משרדי ה- BIG 4 (מהגדולים והמובילים במשק) ובמהלך עבודתה במשרד עו"ד העוסק במיסוי. בנוסף עו"ד ורו"ח אביסרור-שמעוני חיה מטפלת ומייצגת תביעות נגד המוסד לביטוח לאומי כולל ייצוג בוועדות רפואיות, ייצוג בוועדות ערר ובבית הדין לעבודה.

 

חיה אביסרור-שמעוני, בעלת רישיון רואת חשבון ורישיון עורכת דין, חברה בוועדת המיסים ובוועדת ביטוח לאומי של לשכת עו"ד, בוועדות ביטוח לאומי של לשכת רואי חשבון, פעילה בפורומים מקצועיים שונים, ואף חברה בצוות המומחים של כל-מס, מבית חשבים.

 

המשרד מספק שירות משפטי מגוון שמוענק בידי עורכת דין ורואת חשבון אביסרור-שמעוני. המשרד רואה כערך עליון מתן של שירות יעיל ברמה הגבוהה ביותר, מקצועית ואישית כאחד. 

למשרד שתי שלוחות:
דרך חים 4, באר יעקב.
הארבעה 28, תל אביב. אתר המשרד: כניסה לאתרתחומי התמחות


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

המלצות ודירוגים

5.0
(התקבלו 1 המלצות)
  • 17/03/2018

    גילוי מרצון

מאמרים מאת עו"ד ורו"ח אביסרור-שמעוני חיה

שאלות ותשובות מפורום דיני מיסים, מס הכנסה מע"מ - עו"ד ורו"ח אביסרור-שמעוני חיה

אבי שאל/ה:

מיסוי או קנסות על גילוי מרצון מאוחר של חשבונות

8 צפיות

האם יש מס או קנסות על תהליך גילוי מרצון - דיווח מאוחר של חשבונות? תודה רבה.

רו"ח ועו"ד אביסרור-שמעוני חיה
רו"ח ועו"ד אביסרור-שמעוני חיה

קנסות על אי גילוי מרצון
שלום רב, בהליך גילוי מרצון למעשה מסדירים דיווחים שלא בוצעו במקור ומשלמים מיסים שלא שולמו דאז. ככל שמתהליך הגילוי עולה כי קיים חוב מס, כמובן שנדרש להסדיר את תשלומו בתוספת ריבית והפרשי הצמדה ובתוספת קנסות. עם זאת, בהסדרים עם רשויות המס ניתן במקרים מסויימים להגיע הן להפחתה של גובה המס, והן לביטול הקנסות .

יגאל זיו שאל/ה:

מענק קורונה וחישוב לפי פעימה ראשונה, שנייה ושלישית

19 צפיות

עו"ד ורו"ח חיה אביסרור שמעוני, שלום אני בן 78 גמלאי מצה"ל ועצמאי משנת 2000. אני נכה ופטור מתשלום מס הכנסה מ - 06.2015. בשנת 2018 (השנה הקובעת לפעימות של קורונה ) הכנסתי השנתית הייתה כ- 122.00 ש"ח. למרות זאת, וכנראה שמאחר ואני פטור ממס הכנסה - לא מחשבים לי נכון את ההכנסה החודשית ולכן כאשר אני נכנס לאתר של רשות המסים - קורונה ובודק מה מגיע לי בכל פעימה התשובות הן: פעימה ראשונה = 0 פעימה שנייה = 0 פעימה שלישית - 1875 ש"ח. מה אני אמור לעשות? תודה

רו"ח ועו"ד אביסרור-שמעוני חיה
רו"ח ועו"ד אביסרור-שמעוני חיה

חישוב מענקי קורונה לנכה הפטור ממס הכנסה
יגאל שלום רב, לא ברור מה הסכום שציינת כהכנסה שנתית האם 122 ש"ח או 122,000 ש"ח? ככל שהסכום הוא 122 והוא מתייחס לסכום החייב בלבד, בהנחה שעברת את התקרה כ-618,000 ש"ח לשנה, אזי יש להפנות מכתב הסבר למוקד הקורונה באינטרנט ולציין מה גובה הכנסתך החייבת לפני פטור לפי סעיף 9(5) לפקודת מס הכנסה ולציין מספר טלפון כדי שיוכלו לחזור אליך. בהצלחה!

עו"ד ורו"ח אביסרור-שמעוני חיה

פניה ישירה אל עו"ד ורו"ח אביסרור-שמעוני חיה

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה