עו"ד ורו"ח אביסרור-שמעוני חיה

עו"ד ורו"ח אביסרור-שמעוני חיה

למשרד שלוחות בבאר יעקב ובת"א , תל אביב (אזור המרכז)

משרד עורכי דין בוטיק העוסק במיסוי אזרחי עם דגש על שירותיות וזמינות. עוסקים במיסוי מקרקעין, מס הכנסה, מע"מ, ביטוח לאומי, גילוי מרצון, ייצוג בפני רשויות

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

עורכת דין ורואת חשבון חיה אביסרור-שמעוני בעלת ניסיון של למעלה מ-25 שנים בתחום המיסים האזרחי - תכנוני מס של חברות, יחידים, קרנות השקעה, יזמים ומשקיעים בחברות סטארט אפ, וכן בליווי עסקאות מהגדולות במשק בתחום המיסים.

 

ניסיון זה נרכש במשך תקופת עבודתה במחלקות המיסים המקצועיות של משרדי ה- BIG 4 (מהגדולים והמובילים במשק) ובמהלך עבודתה במשרד עו"ד העוסק במיסוי. בנוסף עו"ד ורו"ח אביסרור-שמעוני חיה מטפלת ומייצגת תביעות נגד המוסד לביטוח לאומי כולל ייצוג בוועדות רפואיות, ייצוג בוועדות ערר ובבית הדין לעבודה.

 

חיה אביסרור-שמעוני, בעלת רישיון רואת חשבון ורישיון עורכת דין, חברה בוועדת המיסים ובוועדת ביטוח לאומי של לשכת עו"ד, בוועדות ביטוח לאומי של לשכת רואי חשבון, פעילה בפורומים מקצועיים שונים, ואף חברה בצוות המומחים של כל-מס, מבית חשבים.

 

המשרד מספק שירות משפטי מגוון שמוענק בידי עורכת דין ורואת חשבון אביסרור-שמעוני. המשרד רואה כערך עליון מתן של שירות יעיל ברמה הגבוהה ביותר, מקצועית ואישית כאחד. 

למשרד שתי שלוחות:
דרך חים 4, באר יעקב.
הארבעה 28, תל אביב. אתר המשרד: כניסה לאתרתחומי התמחות


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

המלצות ודירוגים

5.0
(התקבלו 1 המלצות)
  • 17/03/2018

    גילוי מרצון

מאמרים מאת עו"ד ורו"ח אביסרור-שמעוני חיה

שאלות ותשובות מפורום דיני מיסים, מס הכנסה מע"מ - עו"ד ורו"ח אביסרור-שמעוני חיה

דפנה שאל/ה:

פטור מתיאום מס לאחר 6 שנים מהפרישה

27 צפיות

אם עברו שש שנים מאז פרישתי, האם אני פטורה מתיאום מס בין הפנסיה שלי לבין העבודה החדשה שלי? זה מה שנאמר לי.

רו"ח ועו"ד אביסרור-שמעוני חיה
רו"ח ועו"ד אביסרור-שמעוני חיה

תיאום מס והכנסות מפרישה מעבודה
שלום רב, תיאום מס נדרש בכל מקום בו קיימות מספר הכנסות חייבות מיגיעה אישית ולכן לא ברורה הטענה של התיישנות.

נתנאל שאל/ה:

תיאום מס לאדם שעובד בשתי עבודות

33 צפיות

היי, אם עובדים בשתי עבודות, האם השכר של העבודה השנייה מצטרף כולו למדרגה האחרונה? או שלא הבנתי נכון? למשל מרוויח מעבודה עיקרית 13500 לחודש. בחודש אחד עבדתי בעבודה הישנה חצי חודש שכר 11 אלף. למה מס הכנסה הורה לנכות על כל ה-11 אלף 20% מס? למה לא לפי מדרגות המס ע"פ חוק? נכון שזה אמור להיות מס שולי 20% אבל למה על כל השכר?

רו"ח ועו"ד אביסרור-שמעוני חיה
רו"ח ועו"ד אביסרור-שמעוני חיה

כיצד מחשבים מס הכנסה על הכנסה משני מקורות עבודה?
שלום רב, מס הכנסה על יגיעה אישית מחושב באופן שנתי. מבחינה חישובית הלכה למעשה, מצורפת ההכנסה ממקור העבודה הנוסף להכנסה ממקום העבודה העיקרי ואז נבדקת בהתאם למדרגות המס אליהן היא מגיעה, כך לדוגמא אם חלק מההכנסה נותר עדיין באותה מדרגה בה מחוייב השכר מהמקום העיקרי, אזי על חלק זה יחושב המס בהתאם למדרגה זו ואילו על החלק העודף יחושב המס בהתאם למדרגה הבאה.

עו"ד ורו"ח אביסרור-שמעוני חיה

פניה ישירה אל עו"ד ורו"ח אביסרור-שמעוני חיה

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה