עו"ד ורו"ח אביסרור-שמעוני חיה

עו"ד ורו"ח אביסרור-שמעוני חיה

למשרד שלוחות בבאר יעקב ובת"א , תל אביב (אזור המרכז)

משרד עורכי דין בוטיק העוסק במיסוי אזרחי עם דגש על שירותיות וזמינות. עוסקים במיסוי מקרקעין, מס הכנסה, מע"מ, ביטוח לאומי, גילוי מרצון, ייצוג בפני רשויות

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

עורכת דין ורואת חשבון חיה אביסרור-שמעוני בעלת ניסיון של למעלה מ-25 שנים בתחום המיסים האזרחי - תכנוני מס של חברות, יחידים, קרנות השקעה, יזמים ומשקיעים בחברות סטארט אפ, וכן בליווי עסקאות מהגדולות במשק בתחום המיסים.

 

ניסיון זה נרכש במשך תקופת עבודתה במחלקות המיסים המקצועיות של משרדי ה- BIG 4 (מהגדולים והמובילים במשק) ובמהלך עבודתה במשרד עו"ד העוסק במיסוי. בנוסף עו"ד ורו"ח אביסרור-שמעוני חיה מטפלת ומייצגת תביעות נגד המוסד לביטוח לאומי כולל ייצוג בוועדות רפואיות, ייצוג בוועדות ערר ובבית הדין לעבודה.

 

חיה אביסרור-שמעוני, בעלת רישיון רואת חשבון ורישיון עורכת דין, חברה בוועדת המיסים ובוועדת ביטוח לאומי של לשכת עו"ד, בוועדות ביטוח לאומי של לשכת רואי חשבון, פעילה בפורומים מקצועיים שונים, ואף חברה בצוות המומחים של כל-מס, מבית חשבים.

 

המשרד מספק שירות משפטי מגוון שמוענק בידי עורכת דין ורואת חשבון אביסרור-שמעוני. המשרד רואה כערך עליון מתן של שירות יעיל ברמה הגבוהה ביותר, מקצועית ואישית כאחד. 

למשרד שתי שלוחות:
דרך חים 4, באר יעקב.
הארבעה 28, תל אביב. אתר המשרד: כניסה לאתרתחומי התמחות


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

המלצות ודירוגים

5.0
(התקבלו 1 המלצות)
  • 17/03/2018

    גילוי מרצון

מאמרים מאת עו"ד ורו"ח אביסרור-שמעוני חיה

שאלות ותשובות מפורום דיני מיסים, מס הכנסה מע"מ - עו"ד ורו"ח אביסרור-שמעוני חיה

משה שאל/ה:

עובד אשר מקבל קצבת נכות זכאי להנחה במס הכנסה?

56 צפיות

שלום רב, אני עובד במשרה מלאה ובמקביל מקבל קצבת נכות מביטוח לאומי. האם אני זכאי להנחה במס הכנסה ? תודה רבה

רו"ח ועו"ד אביסרור-שמעוני חיה
רו"ח ועו"ד אביסרור-שמעוני חיה

האם קצבת נכות מזכה בהנחה ממס הכנסה
שלום רב, זכאות לקצבת נכות מביטוח לאומי לא מזכה בהנחה במס הכנסה. ככל שאחוזי הנכות הרפואית שנקבעו לך במסגרת נכות כללית הם בשיעור של 90% ומעלה, אזי ניתן לפנות למס הכנסה ולבקש פטור ממס הכנסה מהכנסותיך בהתאם לתנאים הקבועים בחוק.

נועה שאל/ה:

בקשת החזר מס לנכה שמתקיים מקצבאות ביטוח לאומי ופנסיה

47 צפיות

מדובר בנכה שמתקיימת מקצבאות קרן פנסיה וביטוח לאומי, ככל שהיא תבקש החזרי מס כעת, האם ניתן לבקש כעת רק עבור השנים 2013 -2015, ובעתיד לבקש לשנת 2016 ואילך? כלומר האם במצב כזה יישמרו לה הזכויות לבקש בעתיד את ההחזר לשנים 2016-2019? תודה

רו"ח ועו"ד אביסרור-שמעוני חיה
רו"ח ועו"ד אביסרור-שמעוני חיה

דוחות מס להחזר
שלום רב, ככל שאדם אינו מחוייב בהגשת דוח שנתי והוא מגיש דוח שנתי כמתנדב, רק לצורך החזר מס אזי הוא מגיש דוחות לגבי השנים בהן מגיע לו החזר מס ואין הכרח להגיש דוחות בגין שנות מס ברצף.

עו"ד ורו"ח אביסרור-שמעוני חיה

פניה ישירה אל עו"ד ורו"ח אביסרור-שמעוני חיה

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה