עו"ד ורו"ח אביסרור-שמעוני חיה

עו"ד ורו"ח אביסרור-שמעוני חיה

למשרד שלוחות בבאר יעקב ובת"א , תל אביב (אזור המרכז)

משרד עורכי דין בוטיק העוסק במיסוי אזרחי עם דגש על שירותיות וזמינות. עוסקים במיסוי מקרקעין, מס הכנסה, מע"מ, ביטוח לאומי, גילוי מרצון, ייצוג בפני רשויות

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

עורכת דין ורואת חשבון חיה אביסרור-שמעוני בעלת ניסיון של למעלה מ-25 שנים בתחום המיסים האזרחי - תכנוני מס של חברות, יחידים, קרנות השקעה, יזמים ומשקיעים בחברות סטארט אפ, וכן בליווי עסקאות מהגדולות במשק בתחום המיסים.

 

ניסיון זה נרכש במשך תקופת עבודתה במחלקות המיסים המקצועיות של משרדי ה- BIG 4 (מהגדולים והמובילים במשק) ובמהלך עבודתה במשרד עו"ד העוסק במיסוי. בנוסף עו"ד ורו"ח אביסרור-שמעוני חיה מטפלת ומייצגת תביעות נגד המוסד לביטוח לאומי כולל ייצוג בוועדות רפואיות, ייצוג בוועדות ערר ובבית הדין לעבודה.

 

חיה אביסרור-שמעוני, בעלת רישיון רואת חשבון ורישיון עורכת דין, חברה בוועדת המיסים ובוועדת ביטוח לאומי של לשכת עו"ד, בוועדות ביטוח לאומי של לשכת רואי חשבון, פעילה בפורומים מקצועיים שונים, ואף חברה בצוות המומחים של כל-מס, מבית חשבים.

 

המשרד מספק שירות משפטי מגוון שמוענק בידי עורכת דין ורואת חשבון אביסרור-שמעוני. המשרד רואה כערך עליון מתן של שירות יעיל ברמה הגבוהה ביותר, מקצועית ואישית כאחד. 

למשרד שתי שלוחות:
דרך חים 4, באר יעקב.
הארבעה 28, תל אביב. אתר המשרד: כניסה לאתרתחומי התמחות


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

המלצות ודירוגים

5.0
(התקבלו 1 המלצות)
  • 17/03/2018

    גילוי מרצון

מאמרים מאת עו"ד ורו"ח אביסרור-שמעוני חיה

שאלות ותשובות מפורום דיני מיסים, מס הכנסה מע"מ - עו"ד ורו"ח אביסרור-שמעוני חיה

יעקב מזור שאל/ה:

מיסוי עובד תושב ישראל שמועסק בארץ ע"י חברה שרשומה בליטא

12 צפיות

האם עובד ישראלי שעובד בארץ עבור חברה שרשומה בליטא, ומקבל שכרו במט"ח שמועבר מליטא, ישלם מס על משכורתו בליטא או בישראל, בהתחשב באמנת המס שבין המדינות? ומה לגבי תשלום ביטוח לאומי והפרשות פנסיוניות במקרה הזה?

רו"ח ועו"ד אביסרור-שמעוני חיה
רו"ח ועו"ד אביסרור-שמעוני חיה

עובד ישראלי שעובד בישראל אצל חברה זרה
שלום רב, עובד ישראלי שעובד בארץ ישלם מס בישראל בדומה לעצמאי הן לביטוח לאומי והן למס הכנסה. במידה ולא עובד בליטא ,אין כל רלוונטיות לתשלום מס בליטא מאחר וההכנסה הופקה בישראל ומשכך חייבת במס בישראל.

ארנון שאל/ה:

מכירה של דירה שניה תשלום מס שבח והפסד בבורסה

21 צפיות

מכרתי דירה שניה ועלי לשלם מס שבח. מצד שני מכרתי ניירות ערך בבורסה בהפסד. האם ההפסד בבורסה ניתן לקיזוז ממס שבח (מכירת הדירה ומכירת ניירות הערך נעשו באותה שנת מס)?

רו"ח ועו"ד אביסרור-שמעוני חיה
רו"ח ועו"ד אביסרור-שמעוני חיה

קיזוז הפסדי הון משבח מקרקעין
שלום רב, הפסדי הון לרבות ממסחר בניירות ערך ניתנים לקיזוז משבח מקרקעין עם זאת, לא די בכך שמדובר באותה שנת מס, אלא יש לוודא שבמועד מכירת הדירה כבר נצברו ההפסדים מניירות הערך ולא נוצרו לאחר מועד מכירת הדירה.

עו"ד ורו"ח אביסרור-שמעוני חיה

פניה ישירה אל עו"ד ורו"ח אביסרור-שמעוני חיה

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה