משרד עורכי הדין יוסי ברנאי

משרד עורכי הדין יוסי ברנאי

הדרור 15 , קריית אונו (אזור הדרום)

משרד עורכי הדין יוסי ברנאי עוסק המגוון תחומי עיסוק לרבות: דיני עבודה, דיני נזיקין, הוצל"פ, צוואות וירושות.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

יוסי ברנאי - משרד עו"ד הוקם ע"י יוסי ברנאי, עו"ד ומזרחן, במטרה להגשים את הזכות הבסיסית של כל אדם לנגישות לבית המשפט.

 

אחד מיתרונותיו הבולטים של המשרד הוא בהיכרותם של עורכי הדין במשרד את רשויות אכיפת החוק ואת דרך קבלת ההחלטות במערכות אלה.

 

המשרד עוסק בדיני עבודה ובעיקר בייצוגם של מפוטרי עבודה שלא קיבלו את מלוא זכויותיהם על פי חוקי העבודה בישראל. יוסי עוסק גם בייצוגם של עובדים זרים , מטפלות ומטפלים סיעודיים, ושוהים בלתי חוקיים (שב"ח) שעבדו בישראל ומעבידיהם לא שילמו להם פיצויים ושאר זכויות חוקתיות המגיעות להם מתוקף החוק.

 

ללקוחותינו העסקיים, מעניק עורכי הדין לדיני עבודה שירותי ריטיינר, ייעוץ משפטי מלא בכל תחומי העיסוק של אותו עסק וייעוץ משפטי צמוד בזמן אמת. יחד עם זאת, מקפיד המשרד על ליווי צמוד ואינטימי של לקוחות – לרוב כאלה שנקלעו לראשונה בחייהם לבעיה משפטית.

כעורכי דין לדיני עבודה אנו מתחייבים בפני לקוחותינו הפרטיים, כמו גם העסקיים, ליחס אישי, רמת שירות גבוהה ובראש ובראשונה מקצועיות חסרת פשרות.

 

בנוסף עוסק המשרד בדיני נזיקין ובעיקר בנזקי גוף. יצוין כי לאחרונה זכה המשרד בתביעת נזקי גוף שהגיש אזרח נגד העירייה שלו, בגין נזקים בלתי הפיכים שנגרמו לו עקב עבודות שבצעה העירייה.

 

עו"ד יוסי ברנאי עבד שנים רבות במכון היצוא הישראלי כממונה על סחר עם מדינות ערב. עקב תפקידו זה הוא יצר קשרים רבים עם אנשי עסקים וחברות ממדינות ערב. עו"ד יוסי ברנאי עוסק בשפה הערבית ונכון לייצג חברות ישראליות מול חברות ממדינות ערב.

המשרד עוסק גם בתרגומים משפטיים לערבית כולל תרגום עוקב בבית המשפט.


המשרד עוסק בהוצאה לפועל, צוואות וירושות. תחומי התמחות


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

משרד עורכי הדין יוסי ברנאי

פניה ישירה אל משרד עורכי הדין יוסי ברנאי

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה