סיון אלה-לוי, עו"ד ומגשרת
053-9428449
סיון אלה-לוי, עו"ד ומגשרת
סיון אלה-לוי עו"ד ומגשרת מוסמכת, עוסקת בדיני משפחה ירושה ובמגוון הסוגיות בתחום.
איזור:
אזור השרון והסביבה 
רחוב:
התע"ש 20, בית הפעמון 
עיר:
טלפון:
053-9428449 

סיון אלה-לוי, עו"ד ומגשרת לענייני משפחה וירושה
סיון אלה-לוי, משרד עו"ד וגישור, בעל התמקצעות מקיפה ובלעדית בתחום דיני המשפחה והירושה על כלל תחומיו וסוגיותיו. למשרדנו ניסיון רב ועשיר בטיפול בסוגיות מורכבות מעולם דיני המשפחה, החל מתיקי גירושין מורכבים, הסכמי גישור וכיוצ"ב כלל תחומי דיני המשפחה.

תחום דיני המשפחה והירושה, בהיותו תחום המערב בני זוג ובעיקר ילדים ומקיף את רוב תחומי חייו של הלקוח, דורש מיומנות, יסודיות ומקצועיות גבוהים, כמו גם אסרטיביות לשם הגנה על הזכויות והאינטרסים של הלקוח. כל אלו ועוד ניתנים במשרד עו"ד אלה-לוי במסגרת ליווי וייצוג הלקוח, בכל אחד מהשלבים הרלוונטיים – החל מקיום מו"מ, דרך גישור ועד לייצוג בערכאות המשפטיות השונות.

במשרדנו מלווה כל לקוח בהתאם לצרכיו המשפטיים הייחודיים ולסיפורו האישי, תוך התאמת הטיפול והאסטרטגיה הנכונים לו, תוך זמינות גבוהה, יסודיות ומקצועיות עד לאחרון הפרטים.

עורכת הדין אלה-לוי הינה גם מגשרת משפחה מוסמכת,
המסייעת לזוגות רבים לחסוך הליכים משפטיים ארוכים ויקרים ולהגיע לכדי הסכם מתאים ונכון להם, באמצעות הליך גישור יעיל, ממוקד וקצר, המסייע להם לסיים את המחלוקות שביניהם באופן מושכל ולטובתם שלהם ושל כל המעורבים בדבר.

במשרד עו"ד סיון אלה-לוי
ניתן שירות מקיף בתחום דיני המשפחה והירושה, לרבות גירושין וגישור גירושין, משמורת ילדים, מזונות ילדים, מזונות אישה, ידועים בציבור, נישואים אזרחיים, הסכמי ממון, הסכמים לחיים משותפים, חלוקת רכוש, תביעות אבהות, עריכת צוואות, התנגדויות לצוואות, ניהול ירושות, אפוטרופסות, זוגות חד מיניים, הסכמים להבאת ילד לעולם ועוד.

 


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתראתר המשרד:כניסה לאתר


המלצות ודירוגים
היה הראשון לכתוב המלצה


פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
053-9428449
כתובת המשרד:
התע"ש 20, בית הפעמון, כפר סבא, ישראל