עו"ד איווה אשכנזי

עו"ד איווה אשכנזי

החשמונאים 119, קומה א , תל אביב (אזור המרכז)

עו"ד איווה אשכנזי דוברת ברמת שפת אם – גרמנית, אנגלית, צ`כית, סלובקית, עברית וכן שולטת בשפות הבאות - צרפתית, ספרדית, איטלקית ולטינית.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

עו"ד איווה אשכנזי מנהלת את המחלקות הבינלאומיות וכן את מחלקת האזרחויות האירופאיות. במסגרת תחומי פעילותה, עוה"ד אשכנזי מעניקה ליווי וייעוץ משפטי בכל הנוגע לדין הגרמני והאוסטרי, לרבות דיני ירושה, צווי קיום צוואה ועוד.

 

יתרונו של המשרד הינו בעיסוק במתן שירות ללקוחות מכל העולם, ללא מגבלה גיאוגרפית, כאשר אף הייעוץ עצמו ניתן בשפות שונות ורבות, ובין היתר: גרמנית, צ'כית, צרפתית, אנגלית, לטינית ועברית.

 


אתר המשרד: כניסה לאתר
המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

שאלות ותשובות מפורום גרמניה | דרכון גרמני ונדל"ן בגרמניה - עו"ד איווה אשכנזי
אורי בר דוד שאל/ה:
חוסר התאמה בין שם גרמני לשם עברי במסמכים שונים
54 צפיות

עו"ד אשכנזי שלום רב, סבתא רבתא שלי שעלתה ארצה בינואר 1934 התקראה בגרמניה בשם אחד (Emmi) וכך היא גם מופיעה במסמכים הגרמניים הרשמיים אך בארץ שמה היה אסתר וכך היא מופיעה בכל המסמכים הישראליים. כיצד ניתן להסביר לרשויות אי-התאמה זו ולהוכיח שמדובר באדם אחד שנשא בעבר שם מסוים ואח"כ החל לשאת שם עברי ולא בשני אנשים שונים?

עו"ד איווה אשכנזי
עו"ד איווה אשכנזי

אזרחות גרמנית
שלום רב, יש להגיש בקשה לפסק דין הצהרתי. עליך יהיה להוכיח באמצעות מסמכים ו/או תצהירים של אנשים שהכירו אותה כי מדובר באותה אישה. חג שמח.

צדי שאל/ה:
קבלת דרכון גרמני- על פי סב שנולד בגרמניה בתקופת השואה
61 צפיות

שלום רב, סבי ז"ל נפטר לפני כ-13 שנה. הוא נולד בגרמניה ושרד את השואה לבדו. יש מסמכים שמוכיחים שנולד שם ושהייתה לו אזרחות. אימא שלי, הבת שלו, נולדה בישראל ב-51 ולא הוציאה אזרחות. האם אני יכול לקבל דרכון?

עו"ד איווה אשכנזי
עו"ד איווה אשכנזי

אזרחות גרמנית
שלום רב, אזרחות גרמנית ניתנת על בסיס "דם" גרמני , ככל שסבא רק נולד בגרמניה ובפועל היה אזרח פולין לדוגמא, אזי אין לו זכאות. חג שמח.

עו"ד איווה אשכנזי
פניה ישירה אל עו"ד איווה אשכנזי

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה