עו"ד איווה אשכנזי

עו"ד איווה אשכנזי

החשמונאים 119, קומה א , תל אביב (אזור המרכז)

עו"ד איווה אשכנזי דוברת ברמת שפת אם – גרמנית, אנגלית, צ`כית, סלובקית, עברית וכן שולטת בשפות הבאות - צרפתית, ספרדית, איטלקית ולטינית.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

עו"ד איווה אשכנזי מנהלת את המחלקות הבינלאומיות וכן את מחלקת האזרחויות האירופאיות. במסגרת תחומי פעילותה, עוה"ד אשכנזי מעניקה ליווי וייעוץ משפטי בכל הנוגע לדין הגרמני והאוסטרי, לרבות דיני ירושה, צווי קיום צוואה ועוד.

 

יתרונו של המשרד הינו בעיסוק במתן שירות ללקוחות מכל העולם, ללא מגבלה גיאוגרפית, כאשר אף הייעוץ עצמו ניתן בשפות שונות ורבות, ובין היתר: גרמנית, צ'כית, צרפתית, אנגלית, לטינית ועברית.

 


אתר המשרד: כניסה לאתר
המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

שאלות ותשובות מפורום גרמניה | דרכון גרמני ונדל"ן בגרמניה - עו"ד איווה אשכנזי

יואל שאל/ה:

זמן מקסימלי עבור המתנה לקבלת אישור אזרחות גרמנית

80 צפיות

הי, הודיעו לי שתיק הבקשה בענייני לאזרחות גרמנית יצא לגרמניה, עבר מאז די הרבה זמן, האם יש תקופה מקסימלית של המתנה או שזה יכול גם לקחת כמה שנים? תודה.

עו"ד איווה אשכנזי
עו"ד איווה אשכנזי

אזרחות גרמנית
שלום רב, הזמנים התארכו כתוצאה מעומס רב שיש ברשות הגרמנית, לרבות בשל הברקזיט. הזמנים עלולים להגיע למספר רב של חודשים. בברכה,

אדם שאל/ה:

האם קיימת זכאות לאזרחות גרמנית לניצולי שואה ולילדיהם?

67 צפיות

שלום, סבי וסבתי ז"ל מצ`כוסלובקיה ומהונגריה היו ניצולי שואה אשר ברחו מאירופה (הוכרו כניצולי שואה לאחר המלחמה והוענקו להם פיצויים מגרמניה). האם בשל היותם ניצולי שואה, צאצאיהם זכאים לאזרחות גרמנית אם יחפצו בכך? שואל בעקבות דברים שקראתי בעבר על חוק גרמני בנושא. תודה.

עו"ד איווה אשכנזי
עו"ד איווה אשכנזי

אזרחות גרמנית
שלום רב, הזכאות נבחנת לפי קריטריונים שאינם קשורים לקבלת פיצויים, אלא לעצם העובדה האם הם או הוריהם היו אזרחי גרמניה או צכוסלובקיה/הונגריה.

עו"ד איווה אשכנזי

פניה ישירה אל עו"ד איווה אשכנזי

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה