עו"ד איווה אשכנזי

עו"ד איווה אשכנזי

החשמונאים 119, קומה א , תל אביב (אזור המרכז)

עו"ד איווה אשכנזי דוברת ברמת שפת אם – גרמנית, אנגלית, צ`כית, סלובקית, עברית וכן שולטת בשפות הבאות - צרפתית, ספרדית, איטלקית ולטינית.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

עו"ד איווה אשכנזי מנהלת את המחלקות הבינלאומיות וכן את מחלקת האזרחויות האירופאיות. במסגרת תחומי פעילותה, עוה"ד אשכנזי מעניקה ליווי וייעוץ משפטי בכל הנוגע לדין הגרמני והאוסטרי, לרבות דיני ירושה, צווי קיום צוואה ועוד.

 

יתרונו של המשרד הינו בעיסוק במתן שירות ללקוחות מכל העולם, ללא מגבלה גיאוגרפית, כאשר אף הייעוץ עצמו ניתן בשפות שונות ורבות, ובין היתר: גרמנית, צ'כית, צרפתית, אנגלית, לטינית ועברית.

 


אתר המשרד: כניסה לאתר
המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

שאלות ותשובות מפורום גרמניה | דרכון גרמני ונדל"ן בגרמניה - עו"ד איווה אשכנזי

נטע שיף שאל/ה:

בקשת אזרחות גרמנית - זכאות של הולדת אב בגרמניה

54 צפיות

אביו של בעלי נולד בגרמניה בשנת 1958 לאב גרמני. אביו של בעלי מסרב לקבל אזרחות גרמנית. האם למרות זאת בעלי יכול לקבל אזרחות זו?

עו"ד איווה אשכנזי
עו"ד איווה אשכנזי

אזרחות גרמנית
שלום רב, ניתן בעקרון לדלג על דור, כל עוד מוכיחים את העץ המשפחתי ואת הזכאות. לפרטים - תוכלי לפנות. תודה

יוסי ש שאל/ה:

חידוש דרכון ובקשת אזרחות גרמנית לבת זוג ולילדים

53 צפיות

שלום רב, יש לי אזרחות גרמנית ודרכון גרמני שאני צריך לחדש וכמו כן יש אפשרות לבקש דרכון עבור ילדיי מכורח זה שאבי היה ניצול שואה מגרמניה. האם יש אפשרות לבקש אזרחות ודרכון לאשתי מטעמים אישיים? אחרת היא תהיה היחידה שאין לה דרכון ואזרחות במשפחה. נוסף על כך, לא חידשתי את הדרכון הגרמני במשך זמן רב. האם החידוש במקרה זה הוא רק טכני וביורוקרטי? תודה

עו"ד איווה אשכנזי
עו"ד איווה אשכנזי

אזרחות גרמנית
שלום רב, עבורך ועבור ילדייך ההליך הינו רגיל (ככל הם זכאים). לצערי עבור אשתך - ככל שהיא אינה צאצא של גרמנים יקים - לא ניתן.

עו"ד איווה אשכנזי

פניה ישירה אל עו"ד איווה אשכנזי

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה