התקבלו 4 המלצות בציון ממוצע 5 מתוך 5
דנה נוף עו"ד צבאי
עורכת דין צבאי ומתמקצעת בכל סוגי התיקים הצבאיים. סא"ל (מיל`) בפרקליטות הצבאית. בתפקידה האחרון שימשה כקצינת בית דין צבאי צפון, וכשופטת בתיקים רבים. מייצגת חיילים בכל הארץ
איזור:
אזור המרכז 
רחוב:
ז`בוטינסקי 35, מגדל התאומים 2 
עיר:
טלפון:
053-6112892 

עו"ד דנה נוף, היא עורכת דין צבאי, סא"ל (במיל') בפרקליטות הצבאית, ובעלת אישור לייצג חיילים בבתי דין צבאיים.

 

עו"ד נוף שירתה בצה"ל למעלה מ-22 שנה במגוון תפקידים בתחום ניהול משאבי אנוש ובתחום המשפטי–מנהלי. ההיכרות רבת השנים שלה עם המערכת הצבאית מוסיפה ערך משמעותי ללקוחותיה. בתפקידה האחרון - בתה"ל הייתה קצינת בית דין צבאי מחוז שיפוט צפון. היא שימשה גם כשופטת בהרכבי בית הדין הצבאי בתיקים רבים, בתחום הסמים עריקים, עבירות מין, שימוש בלתי חוקי בנשק, אלימות ועוד.

 

עו"ד דנה נוף מלווה את לקוחותיה לאורך כל התהליך, במהלך משפט צבאי, תוך מאמץ להשיג את הפתרון הטוב ביותר - עבורכם ועבור ילדיכם. לקוחות המגיעים למשרד מקבלים יחס אישי, וכבר בפגישת ייעוץ ראשונה יוצגו להם המצב המשפטי שבו הם נמצאים, והאפשרויות העומדות בפניהם .

 

המשרד נותן שרותים בחיפה (בקרבת בית דין צבאי צפון) ובאזור המרכז ברמת גן (מגדלי התאומים 2) 

 

פירוט תחומי עיסוק:

  • הסדרת מעמד: "בני מהגרים", "משתמטי גיוס" בארץ ובחו"ל, עריקי חו"ל. ייצוג משפטי מול יחידות מיטב השונות (לרבות לשכת גיוס) 
  • טיפול במלש"בים: ייעוץ, ליווי וייצוג מול מיט"ב (בקו"מ לשעבר) ולשכות הגיוס, טיפול במתן פטור סטטוטורי מכוח חוק שירות ביטחון (נישואים, היריון, מצפון ועוד), טיפול בגיוס לצה"ל בעקבות החלטה למתן פטור יזום ע"י לשכת גיוס מסיבות רפואיות, נפשיות, עבר פלילי, נתונים אישים אחרים. 
  • צבאי - פלילי: ייעוץ בחקירת מצ"ח, ייצוג חיילים בבתי דין צבאיים דיוני מעצר וניהול תיקי עבירות סמים, אלימות, אונס, שימוש בלתי חוקי בנשק,עריקי בקו"ם, עריקים ומשתמטי גיוס בארץ ובחו"ל, שררה כלפי פקודים, הוצאת רכוש מהצבא, הטרדה מינית, תאונות אימונים, התעללות בפלשתינים ועוד. טיפול בביטול כתבי אישום, הגשת בקשות להקלה בעונש.
  • צבאי - מנהלי: ייעוץ וליווי לפני חקירה בפני קבו"ד (קצין-בודק), ווח"ק (ועדות חקירה). התרת התחייבות לשירות קבע לרבות עתודאים (אי העסקה במקצוע). מו"מ לזכויות פרישה משירות קבע וייצוג בוועדת הערר החדשה' (בי"ד לעבודה לחיילים), סיוע בפניות לנציב קבילות חיילים, קצינת פניות הציבור ועוד. טיפול בערעור על החלטה לשחרר מצה"ל מסיבות רפואיות (פרופיל 21 נפשי), ייעוץ לפני משפט בדין משמעתי. סיוע בבקשות חוקיות לדחיית שירות מילואים. 
  • רישום פלילי: המשרד מעניק טיפול במחיקת רישום פלילי לחיילים בשירות חובה, מילואים ואנשי קבע שהורשעו בעברם בבתי דין צבאיים. 
  • נפגעי עבירה: ייצוג וליווי נפגעי עבירה לאור חוק זכויות נפגעי עבירה התשס"א-2001. מימוש הזכות להגנה מפני מבצע העבירה וקרוביו. קבלת מידע מהגשת התלונה ועד לסיום ההליך הפלילי. הבעת עמדה טרם הסדר טיעון ובהמשך לפני וועדת שחרורים. פיצוי לנפגע העבירה בהליך הפלילי ובהליך אזרחי.

 

פרטים נוספים על עורכת דין צבאי, דנה נוף


בוגרת M.B.A (מנהל עסקים), B.A. (משאבי אנוש ומדעי ההתנהגות) ו- LLB (משפטים). חברה במועצה לשלום וביטחון. חברה במועדון רוטרי חיפה וכרמל שבמסגרתו מילאה תפקידים שונים כגון יו"ר ועדת גישור, יו"ר ועדת קליטה, ס. מזכיר כבוד. יועצת משפטית (בהתנדבות) בעמותת כרמל , חברה בעמותת "מנטור לחיים" לחיילים בודדים משוחררים.

 

חברת ועד מחוז חיפה בלשכת עורכי הדין, ס.יו"ר ועדת צבא וביטחון בלשכת עורכי הדין ארצי.

 


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר
המלצות ודירוגים
הוסף המלצה


שם המשרד: דנה נוף עו"ד צבאי
מאת:
הגענו לדנה עקב בעיה של בננו מול הצבא, כשעוד היה מועמד לשירות ביטחון. כל מילה שנכתוב לא תתאר את דנה. בראש וראשונה מקצועית ואנושית, נלחמה במערכת הצבאית ולא התפשרה, כאילו שנלחמה על בנה. הייתה קשובה וזמינה בכל עת בה פנינו אליה, ופנינו ללא הפסקה בתקופה הלא פשוטה שעברנו. לא יכולנו להפקיד את בננו בידיים טובות יותר. כל עתידו לפניו ונראה כעת אחרת, ורק בזכותה!

התקבלה ב 14/04/2019
שם המשרד: דנה נוף עו"ד צבאי
מאת:
הגענו לעו״ד דנה נוף דרך חיפושים באינטרנט. לפי סקר, הבנתי שהיא הכי טובה בתחום. בפגישה הראשונה היה ברור שאנחנו בידיים טובות: אשת שיחה עניינית ואמפטית,שהקרינה בטחון,ידע עשיר ונסיון רב בתחומה. דנה פעלה במקצועיות ובזמינות "24/7 " היא התגלתה כיצירתית במציאת פתרונות למצבים בלתי פתורים. רק בזכותה הישגנו תוצאה מיטבית. יחד עם תכונותיה המקצועיות,דנה התייחסה באנושיות ואכפתיות רבה ,שהיינו זקוקום לה בתקופה לא פשוטה. ממליצה בחום!!!

התקבלה ב 10/03/2019
שם המשרד: דנה נוף עו"ד צבאי
מאת:
לפעמיים מומחה בדקה עושה תוצאה שעורכי דין אחרים גם עם הרבה זמן ומאמץ לא יגיעו אליה. זה בקיצור החוויה שלי עם עורכת דין דנה נוף. ממליץ בחום.

התקבלה ב 23/11/2017
שם המשרד: דנה נוף עו"ד צבאי
מאת:
דנה ממש הצילה את בני מהסתבכות רצינית, שיכלה להסתיים בהרשעה על אחד העבירות החמורות במשפט הצבאי, עריקה ממילואים בזמן מלחמה. הרשעה כזאת בדרך כלל גוררת תקופת מאסר ארוכה יחסית, שמשמעותה ורישום פלילי מלא (לא מופחת). הופניתי לדנה ע"י היועצים המשפטיים שלי, בן ארי, פיש סבן ושות`. למען ההגינות, אני חייב לציין שלדנה לא היה קייס טוב, כי אכן לצערי הבן שלי, בגלל קצת רשלנות ושכיחה אכן שכח לשמור על קשר עם יחידתו, והתוצאה הייתה שפספס צו 8 לאחד המבצעים האחרונים. למרות עמדת פתיחה לא משהו, דנה לא וויתרה. בזכות מערכת הרישות והמיומנות המקצועית המרשימים שלה, תוצאה של קריירה ארוכה בפרקליטות הצבאית, הצליחה לשכנע את התובעת לתת משקל רב לנסיבות המקלות ולעובדה שמדובר באדם ללא רבב, עם כבר משמעתי כמעט נקי לחלוטין במהלך הסדיר והמילואים. התוצאה הייתה הסדר טיעון מאוד מאוד מקל. הבן שלי הודה באשמה מופחתת, וקיבל 10 ימי מחבוש בכלא 6, ללא רישום פלילי. ללא דנה, על כל ניסיונה וכישוריה המקצועיים המרשימים, זה היה ללא ספק מסתיים אחרת לגמרי, משהו כמו 6 חודשי מאסר ורישום פלילי מלא. רישום כזה היה ככל הנראה מכריח אותו לנצל את העובדה שיש לו אזרחות כפולה במדינה מערבית ולהגר מכאן, כי רישום פלילי מלא היה סוגר בפניו את רב הדלתות התעסוקתיות הרלוונטיות מבחינתו, ומסכל במשך כמה שנים טובות כל אפשרות שלו לפתח קריירה במקצוע שלמד.

התקבלה ב 20/03/2016
פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
053-6112892
כתובת המשרד:
ז`בוטינסקי 35, מגדל התאומים 2, רמת גן, ישראל