מירי נחשונוב, עו״ד ומגשרת
053-8007664
מירי נחשונוב, עו״ד ומגשרת
משרדנו עוסק בתחום ההגירה לישראל - משרד הפנים. משרדנו מייצג לקוחות מכל הארץ, מצפת ועד אילת.
איזור:
אזור הצפון 
רחוב:
הלל יפה 28א (משרד 14) 
עיר:
טלפון:
053-8007664 

משרדנו עוסק בהסדרת מעמד בישראל מול משרד הפנים. עו"ד מירי נחשונוב הינה מקימת המשרד, והנה בעלת ניסיון רב בהתנהלות מול משרד הפנים וייצוג לקוחות מול משרד הפנים.

 

משרד עו"ד מירי נחשונוב בעל ניסיון והצלחות בתיקי הסדרת המעמד והנו מוכר בלשכות משרד הפנים השונות וכן בבתי הדין לעררים.

 

משרדנו מתמקד ועוסק בתחום הסדרת המעמד בלבד, לרבות ייצוג זוגות מעורבים, אזרחים ישראלים הנשואים לאזרחים זרים, אזרחים ישראלים המנהלים חיים משותפים עם אזרחים זרים, הסדרת מעמד של הורה קשיש ובודד, הסדרת מעמד של אזרחים זרים לאחר שהופסק התהליך המדורג, תביעות אבהות בישראל, וגם דרך הקונסוליות השונות בחו"ל, ייצוג לקוחות בעררים פנימיים, ייצוג לקוחות בבית דין לעררים, ייצוג לקוחות בבית המשפט לעניינים מנהליים. התרת נישואין של אזרחים זרים ורישומם במערכת מנהל האוכלוסין.


משרדנו מעניק ליווי צמוד ויחס אישי לכל לקוח ולקוח, הליווי הנו יסודי ומקצועי, והצלחה הנה האפשרות היחידה מבחינתנו.


 לעיתים קרובות מגיעים למשרדנו לקוחות חדשים אשר מספרים כי הם מותשים ומיואשים מהתנהלות משרד הפנים כלפיהם, ומרגע הייצוג על ידנו כל התמונה משתנה, ההתנהלות זורמת והטיפול בתיק מתקדם באופן נמרץ.


מרבית לקוחותינו הינם זוגות מעורבים, אזרחים ישראלים המנהלים יחסים עם אזרחים זרים, המצב בו הזוגות הללו קלועים הינו מצב רגיש מאוד בייחוד לאור התנהלות הרשות כלפיהם. לקוחות רבים מספרים כי הליווי על ידי משרד עו"ד מירי נחשונוב מעניק להם תחושות של ביטחון ואופטימיות.

 

נשמח לעבור אתכם את התהליך יחד, יד ביד!

 

שפות: עברית , רוסית ואנגלית


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתראתר המשרד:כניסה לאתר


המלצות ודירוגים
היה הראשון לכתוב המלצה


פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
053-8007664
כתובת המשרד:
הלל יפה 28א (משרד 14), חדרה, ישראל