מירי נחשונוב, עו״ד ומגשרת
053-8007664
התקבלו 13 המלצות בציון ממוצע 5 מתוך 5
מירי נחשונוב, עו״ד ומגשרת
משרדנו עוסק בתחום ההגירה לישראל - משרד הפנים. משרדנו מייצג לקוחות מכל הארץ, מצפת ועד אילת.
איזור:
אזור הצפון 
רחוב:
הלל יפה 28א (משרד 14) 
עיר:
טלפון:
053-8007664 

משרדנו עוסק בהסדרת מעמד בישראל מול משרד הפנים. עו"ד מירי נחשונוב הינה מקימת המשרד, והנה בעלת ניסיון רב בהתנהלות מול משרד הפנים וייצוג לקוחות מול משרד הפנים.

 

משרד עו"ד מירי נחשונוב בעל ניסיון והצלחות בתיקי הסדרת המעמד והנו מוכר בלשכות משרד הפנים השונות וכן בבתי הדין לעררים.

 

משרדנו מתמקד ועוסק בתחום הסדרת המעמד בלבד, לרבות ייצוג זוגות מעורבים, אזרחים ישראלים הנשואים לאזרחים זרים, אזרחים ישראלים המנהלים חיים משותפים עם אזרחים זרים, הסדרת מעמד של הורה קשיש ובודד, הסדרת מעמד של אזרחים זרים לאחר שהופסק התהליך המדורג, תביעות אבהות בישראל, וגם דרך הקונסוליות השונות בחו"ל, ייצוג לקוחות בעררים פנימיים, ייצוג לקוחות בבית דין לעררים, ייצוג לקוחות בבית המשפט לעניינים מנהליים. התרת נישואין של אזרחים זרים ורישומם במערכת מנהל האוכלוסין.


משרדנו מעניק ליווי צמוד ויחס אישי לכל לקוח ולקוח, הליווי הנו יסודי ומקצועי, והצלחה הנה האפשרות היחידה מבחינתנו.


 לעיתים קרובות מגיעים למשרדנו לקוחות חדשים אשר מספרים כי הם מותשים ומיואשים מהתנהלות משרד הפנים כלפיהם, ומרגע הייצוג על ידנו כל התמונה משתנה, ההתנהלות זורמת והטיפול בתיק מתקדם באופן נמרץ.


מרבית לקוחותינו הינם זוגות מעורבים, אזרחים ישראלים המנהלים יחסים עם אזרחים זרים, המצב בו הזוגות הללו קלועים הינו מצב רגיש מאוד בייחוד לאור התנהלות הרשות כלפיהם. לקוחות רבים מספרים כי הליווי על ידי משרד עו"ד מירי נחשונוב מעניק להם תחושות של ביטחון ואופטימיות.

 

נשמח לעבור אתכם את התהליך יחד, יד ביד!

 

שפות: עברית , רוסית ואנגלית


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתראתר המשרד:כניסה לאתר


המלצות ודירוגים
הוסף המלצה


שם המשרד: מירי נחשונוב, עו״ד ומגשרת
מאת:
היינו מתוסכלים לפני שהגענו למירי נחשונוב. קיבלנו סירובים על ימין ועל שמאל, וכבר רצינו להיכנע ולעזוב את הארץ. אך מירי הכניסה בנו תקווה, היא אמרה שעל אהבה צריך להילחם עד הסוף. והחלתנו לתת לה צ`אנס. מירי פעלה באופן המקצועי ביותר, עם הרבה מסירות נפש, אומץ. תוך זמן קצר מאוד קיבלנו הזמנה לראיון נוסף במשרד הפנים ועם הכנה של מירי עברנו אותו בהצלחה. חודש אחרי שבת זוגתי קיבלה את הניירות, נולדה לנו בת. דברים טובים אינם קוראים לבד!!! אנו מודים למירי נחשונוב על הכל. בלעדיה שום דבר לא היה קורא!

התקבלה ב 22/04/2019
שם המשרד: מירי נחשונוב, עו״ד ומגשרת
מאת:
לא היה לנו סיכוי בלעדיה, אחרי שמשרד הפנים התנהג אלינו בצורה גזענית ותת יחס שכרנו את שירותיה של מירי ובעזרתה בעלי הצליח להגיע לארץ. השירות שלה מכל הלב , עורכי דין אחרים רק לוקחים כספים רבים ומבטיחים הבטחות אצל מירי הקסם עובד . בזכותה אנו מאוחדים . היא אחראית, יעילה , מקצועית ,מקסימה ונותנת יחס אישי . תודה רבה לך

התקבלה ב 16/04/2019
שם המשרד: מירי נחשונוב, עו״ד ומגשרת
מאת:
שמי מיכאל, אני רופא במקצועי. כמו חלק גדול מהעוסקים ברפואה בישראל, סיימתי את לימודי בחו״ל. בשנה השניה ללימודים, הכרתי את זוגתי, רופאה גם כן. עם סיום הלימודים, בחרנו לשוב לישראל יחד. לציין כי, זוגתי אינה ישראלית ואנחנו טרם נשואים. מעבר לקשיים הכרוכים בהכרה ורישוי לעסוק במקצוע הרפואה בישראל לבוגרי פקולטות לרפואה בחו״ל, נאלצנו לעבור גם הליך הסדרת מעמדה של זוגתי בישראל. היינו קצת אובדי עצות, ולא מצאנו את הרגלים והידים, מאיפה להתחיל, בכל ההליך הבירוקרטי מול רשות ההגירה והאוכלוסין. קיבלנו המלצה חמה מזוג חברים שנעזרו בעבר בעו״ד נחשונוב, בהליך הסדרת מעמד לבן או בת זוג בישראל. מירי קיבלה אותנו במשרדה בחדרה, בנועם, הבנה וכוס קפה. מירי נרתמה ופטרה אותנו ״מהכאב ראש״ של להתנהל מול רשות ההגירה. מירי סידרה ואירגנה את כל ״הניירת״ ביעילות ובמהירות! כל מה שנדרש מאיתנו היה להגיע במועדים ובשעות שנקבעו לנו, לעבור מספר ראיונות ולמעשה להתחיל את ההליך המדורג וקבלת אשרת עבודה לזוגתי, ללא קשיים. מירי הורידה מאיתנו את הסחבת הבירוקרטית מול רשויות ההגירה ובכך עזרה לנו להתמקד במה שבאמת חשוב לנו - לעסוק ברפואה. בשמי ובשם זוגתי, המון תודה מירי!

התקבלה ב 15/04/2019
שם המשרד: מירי נחשונוב, עו״ד ומגשרת
מאת:
‏דבר ראשון תודה רבה על העזרה מירי ! ‏קיבלנו ‏שירות ברמה הכי גבוהה !!! ‏הייתה איתנו בכל שלב ושלב , ‏קיבלנו תשובות על כל השאלות ‏בכל זמן נתון . ‏במילים אחרות ‏עו״ד לחיים

התקבלה ב 07/04/2019
שם המשרד: מירי נחשונוב, עו״ד ומגשרת
מאת:
ורוניקה ואני. ניזקקנו לשרות מיקצעי וקח. היגענו למירי

התקבלה ב 07/04/2019
שם המשרד: מירי נחשונוב, עו״ד ומגשרת
מאת:
עו"ד מאוד טוב, בן אדם נשמה, עזרה לנו מאוד, מקצועית מאוד, מהירה ויעילה, תודה לך מירי ושרק תצליחי...

התקבלה ב 06/04/2019
שם המשרד: מירי נחשונוב, עו״ד ומגשרת
מאת:
בוקר טוב במקרה נחשפתי למערכת הדין מייי נחשונוב שבו הופקד בידיה להסדיר את מעמדה של בת זוגתי על אף ההתנגדויות של משרד הפנים בחדרה מירי לא ויתרה והראתה חוסן אנושי שאמרה שנגיע עד לבג"ץ ולא בתוספת עמלת עבודה האמונה שלה בצדק היא בלתי נתפסת ופתאום התגלה פאן נוסף הפאן הפסיכולוגי אני לא מאחל לאף אחד את התהליך הנפשי שעוברים בני הזוג גם נפשי וגם כלכלי שבו בתהליך הבת זוג לא יכולה לעבוד וכן לחץ שתגורש מהארץ מירי מתקשרת כל יום ומעודדת ולא מרפה עד לקבלת הצדק מול משרד הפנים שמראה אטימות בלתי מובנת מול האמת שהיא לנגד עינינו כל מי שפונה אליה להסדרת מעמד אוטומטית אני ממליץ על מירי ואף אחד לא התאכזב וזו ההוכחה האמיתית היא לוקחת את העבודה מהלב דבר שהיא אוהבת לעשות לפעמים ראיתי אותה במצבים שהיא מזדהה עם העוול שעושים לזוג הרשויות ומירי מזילה דמעות לא מוותרת פונה לרשויות הן בכתב והן פיזית עם עמידה איתנה ולא מוותרת להם ממליץ בחום ואהבה לאישה מדהימה שמבצעת עבודתה נאמנה כל הזמן זמינה גם אחרי שעות העבודה דבר שהוא לא מובן מאליו

התקבלה ב 05/04/2019
שם המשרד: מירי נחשונוב, עו״ד ומגשרת
מאת:
אני ובן זוגי בתהליך אצל עו"ד מירי נחשונוב מזה כמה חודשים ונעשית התקדמות בלתי רגילה, לכן הייתי חייבת לשתף, מדובר באשת מקצוע מהשורה הראשונה, אמינה ואמפתית, ומאוד מקצועית. עזרה ועוזרת לנו הרבה בתהליך מורכב בעניין הגירה אל מול רשויות נוקשות ומקלה את דרכינו בשלווה וביטחון. ממליצה בחום!

התקבלה ב 04/04/2019
שם המשרד: מירי נחשונוב, עו״ד ומגשרת
מאת:
אני נשוי לאישה ממולדובה ומירי ליוותה אותי בכל התהליך בהצלחה רבה!! אין ספק שמירי היא עורכת דין פייטרית שיודעת את העבודה

התקבלה ב 04/04/2019
שם המשרד: מירי נחשונוב, עו״ד ומגשרת
מאת:
עד מירי נחשונוב הינה עד" מהמעלה הראשונה !! אמינה מקצועית ישרה וחשוב מכל משקיעה !! לוחמת ללא פשרות הבירוקרטיה ותמיד מצליחה ! יש לי את הזכות להיות לקוח שלה !! מירי תמשיכי אוהבים את העשייה שלך !!

התקבלה ב 04/04/2019
שם המשרד: מירי נחשונוב, עו״ד ומגשרת
מאת:
לפני כשנה פנינו אל עו"ד מירי נחשונוב ע"מ להסדיר מעמד לבן זוג זר בישראל. אל מירי הגענו עם חששות רבים בשל העובדה כי אנחנו זוג חד מיני ומודעים לבעייתיות מבחינת החוקים במדינת ישראל. מירי דאגה להרגיע אותנו ולתת לנו את הבטחון שהכל אפשרי והאמינה ביכולת שלנו להשיג את המטרה שלשמה פנינו אליה בבטחון גמור. מירי עשתה ימים כלילות, ובכל עת בה הזדקקנו לשירותיה – הייתה זמינה לטיפול מיידי. היכולות של עו"ד מירי נחשונוב, הוכיחו את עצמם בכל שלב. המלחמה העיקשת שלה מול הרשויות וגורמי האכיפה – עוררו בנו הערצה גדולה כלפיה, כעו"ד שנלחם כדי להשיג צדק. למותר לציין כי מעט האנשים שעובדים במקצוע הזה ומסורים לעבודתם וחדורי מטרה כדי להצליח בתפקידם אבל לפני הכל –מוכיחים את עצמם כבני אדם. עו"ד מירי נחשונוב - היא אחת מתוך אותם מעטים, היא יחידת סגולה, מומחית בתחומה, חריפה ואישיות מקצועית אשר המוסדות והגופים בהם היא לעתים נלחמת – מכבדים אותה ובעיקר באמצעות ידע עתיר בתחומה - ידה משגת בכל.

התקבלה ב 04/04/2019
שם המשרד: מירי נחשונוב, עו״ד ומגשרת
מאת:
עו"ד אמינה מאוד ישרה, אחראית יסודית ביותר, בעלת יכולת חשיבה משפטית רבה, וגם הכרות טובה מאוד עם כל הצדדים הפרקטים.

התקבלה ב 04/04/2019
שם המשרד: מירי נחשונוב, עו״ד ומגשרת
מאת:
טוב מירי זה אמא מירי דואגת ללקוחות שלה ברמה הכי גבוה נותנת שרות מיכול הלב איים היהי אפשרי היתי נותן דרוג 100 ואיים היהי יותר היתי נותן יותר שרות מקצועיות עזרה הכול בשרות vip ברמה הכי גבוה

התקבלה ב 04/04/2019
פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
053-8007664
כתובת המשרד:
הלל יפה 28א (משרד 14), חדרה, ישראל