ימין את יום טוב משרד עו"ד
053-9370240
התקבלו 2 המלצות בציון ממוצע 5 מתוך 5
ימין את יום טוב משרד עו"ד
משרד עו"ד ימין את יום טוב עוסק בתחום דיני עבודה, ביטוח לאומי, נזקי רכוש וגוף ותביעות כספיות.
איזור:
אזור השרון והסביבה 
רחוב:
מפ"י 5 (מתחם סוהו פולג -מול איקאה אזוה"ת) 
עיר:
אזוה"ת פולג נתניה 
טלפון:
053-9370240 

משרד עורכי דין ימין את יום טוב עוסק בדיני עבודה, ביטוח לאומי ונזקי רכוש

כמו כן, משרדינו עוסק גם בכל ענף הביטוח הרפואי, לרבות תאונות אישיות, תביעות סיעוד, פנסיית נכות ואובדן כושר עבודה. 

 

עו"ד חן ימין - כהן סיימה את לימודי המשפטים בהצטיינות בעלת תואר ראשון LLB במשפטים משנת 2011 התמחה במשך שנים רבות בתחומי המשפט הנזיקי והביטוח הלאומי לצד התמקצעות בדיני עבודה, כאשר בתחומים אלו עוסקת היא באינטנסיביות רבה וביסודיות, קצרה הצלחות בתיקים שונים ומגוונים תוך שהיא מעניקה ייעוץ משפטי והכוונה ללקוחותיה.

 

עו"ד ומגשרת אורית יום - טוב סיימה את לימודי המשפטים בהצטיינות בעלת תואר ראשון LLB במשפטים משנת 2008, מגשרת משנת 2012 יוצאת חברת ביטוח מהמובילות בענף, באגף נזקי רכוש ומבנה התמחתה במשך שנים רבות בתחומי המשפט האזרחי לצד התמקצעות בדיני חברות ותביעות כספיות, מומחית בניהול מו"מ מול חברות הביטוח להשגת הפשרה הטובה ביותר ללקוחות המשרד.

 

תחומי עיסוק של משרדנו:

 

דיני עבודה - עו"ד חן ימין - כהן, שותפה במשרד, מנהלת את תחום דיני עבודה תוך מתן ייעוץ וייצוג עובדים ומעסיקים בבית הדין לעבודה השונים, ליווי וייצוג עובדים בהליך שימוע, מתן סיוע בקבלת פיצויי פיטורין, התפטרות, קבלת זכויות סוציאליות בהליכים השונים לרבות שעות נוספות, הבראה, חופשה, חגים ומנוחת פיצוי. עריכת הסכמי עבודה, שמירה וייצוג זכויות נשים ככלל ונשים בהריון בפרט, הטרדה מינית, הרעת תנאים, ודיני פנסיה.


ביטוח לאומי - משרדנו מסייע ללקוחותיו בקבלת זכויות מהמל"ל בתביעות לנכות כללית, נכות מעבודה, גמלת ילד נכה, ניידות, סיעוד ושירותים מיוחדים תוך ליווי, ייעוץ, וייצוג בוועדות רפואיות, ובוועדות ערר. 


נזקי רכוש ותביעות ביטוח - עו"ד אורית יום-טוב, שותפה במשרד, מנהלת את תחום נזקי רכוש תוך ליווי וייצוג ניזוקים וצדדי ג' בבתי המשפט השונים בגין תביעות ביטוח מבנה ורכוש שנגרמו כתוצאה מנזקי מים/ שריפה/ גניבה/ שוד. עו"ד יום טוב למודת ניסיון במקרים בהם חברת הביטוח דחתה את הכיסוי הביטוחי ו/או לחילופין במקרים בהם לא היה ביטוח כלל. 


משפט מסחרי ועסקים - הקמה וליווי שוטף של חברות, תאגידים ועסקים, הסכמי מייסדים, שותפות, הסכמי סודיות ואי תחרות, חוזים, פירוק חברות ותביעות כספיות.

עורכות הדין בעלות ניסיון רב שנים בייצוג לקוחות בבתי משפט שונים, בית הדין האזורי לעבודה, בית הדין הארצי, ועדות רפואיות וועדות ערר.

 

עורכות הדין חרתו על דגלן לתת שירות מקצועי ללקוחותיהן תוך מתן יחס אישי לכל לקוח ולקוח תוך שיתופו לאורך כל ההליך המשפטי. 


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתראתר המשרד:כניסה לאתר


המלצות ודירוגים
הוסף המלצה


שם המשרד: ימין את יום טוב משרד עו"ד
מאת:
עורכת דין שהיא קודם כל בן-אדם. מקצועית, חריפה ומוצלחת. קשובה לכל מה שחשוב לך ולא תמיד מחפשת איך לעשות על הגב שלך את הכסף... אם אין מה לעשות היא תגיד לך בפנים ואם יש מה לעשות אז היא העו"ד בשבילך. אני מוכן להמליץ עליה בכל יום, בכל שעה ובכל רגע.

התקבלה ב 14/01/2019
שם המשרד: ימין את יום טוב משרד עו"ד
מאת:
הגעתי אל עו"ד אורית יום טוב בהמלצת חבר,טיפלה בענייני כאילו זו הייתה הבעיה שלה,אציין שהיא מקצועית ברמה גבוהה מאוד !!! עניינית, והכי חשוב חסכה לי המון זמן. יישר כוח!

התקבלה ב 25/12/2016
פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
053-9370240
כתובת המשרד:
מפ"י 5 (מתחם סוהו פולג -מול איקאה אזוה"ת), אזוה"ת פולג נתניה, ישראל