התקבלו 5 המלצות בציון ממוצע 5 מתוך 5
ד"ר רותי קמיני, עו"ד
ד"ר רותי קמיני, עו"ד בעלת תואר דוקטור במשפטים וניסיון של מעל 15 שנים בתחום, מחברת הספר "המרשם הפלילי" הדן במהות הרישום הפלילי בישראל. המשרד עוסק בתחומים: נזיקין, רשלנות רפואית, מנהלי ורישום פלילי.
איזור:
אזור המרכז 
רחוב:
רחוב הבטחון 6 
עיר:
טלפון:
053-9370254 

משרד עו"ד ד"ר רותי קמיני הינו משרד עורכי דין מהמובילים בתחומו, עורכת הדין קמיני בעלת תואר דוקטור במשפטים וניסיון של למעלה מ-15 שנים בתחום עריכת הדין.
לאורך שנות הוותק הרבות רכשה עורכת הדין ניסיון פרקטי רב בניהול מגוון רחב של תיקים מורכבים ובנוסף העשירה את הידע בהמשך לימודי המשפט באוניברסיטת בר אילן ואף סיימה בהצלחה את לימודי הדוקטורט בתחום.


לאחרונה יצא לאור ספר פרי עטה של עורכת הדין ד"ר קמיני, "המרשם הפלילי", העוסק בסוגיות יסודיות הנוגעות לרישום הפלילי בישראל, על נחיצותו, תכליתו והשלכותיו בכל הנוגע לשילובם בחברה של מורשעים לאחר שריצו את עונשם ומי שנושאים רישום עקב תיק חקירה שנסגר, על היחס שבין רישום פלילי לזכויות יסוד, על מחיקת מרשם פלילי ועוד. הספר מציע מודל להסדרת המרשם הפלילי במדינת ישראל וכולל דיון תאורטי וביקורתי נרחב בסוגיה זו.


משרד עו"ד ד"ר רותי קמיני מעניק מענה משפטי במגוון תחומי עיסוק לרבות:

  • נזקי גוף-תאונות - ייצוג נפגעי תאונות עבודה ותאונות דרכים כמו גם טיפול באובדן כושר עבודה, מחלות מקצוע ועוד.
  • משפט מנהלי ועתירות - ייצוג לקוחות פרטיים כמו גם ארגונים, ורשויות מקומיות אל מול הגופים המנהליים השונים והוועדות המנהליות.
  • משפט מסחרי ועסקים - דיני מכרזים, מכרז ממשלתי, מכרזים ציבוריים, הפרת חוזה, רישיונות עסק ועוד
  • רישום פלילי - ייצוג בנושא רישום פלילי ומחיקתו, רישום משטרתי, העסקה ומגבלות על תעסוקה.

 

הניסיון והידע הרב שצברה עורכת הדין קמיני משמש את לקוחות המשרד לכל אורך ניהול התיק הן מבניית האסטרטגיה המשפטית המותאמת לצורכי הלקוח ועד ניהולו בבתי המשפט השונים.

 


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתראתר המשרד:כניסה לאתר


המלצות ודירוגים
הוסף המלצה


שם המשרד: ד"ר רותי קמיני, עו"ד
מאת:
קצרה היריעה מלהכיל את מילות ההערכה. מקצוענית, מבריקה, יסודית, אמינה, נאמנה, מקסימה, חברה אמיתית, אז תודה גדולה על שהשרית אוירה נעימה ומרגיעה - רות היתה חברה בועדת חקירה בטחונית רגישה וסבוכה. בזכות מי שהיא, הועבר סיכום על פני עשרות עמודים, ממנו למדו כלל הגורמים המקצועים, כיצד לפעול על מנת שלא ישנו דברים והחשוב מכל למנוע פגיעה ככל שניתן בחיי אדם . בברכה חברך לצוות .

התקבלה ב 06/10/2017
שם המשרד: ד"ר רותי קמיני, עו"ד
מאת:
רותי הינה אחת מעורכות הדין הכי מקצועית יסודית אנוש ית שהכרתי בחיי ! הלוואי וכל עורכי הדין היו לומדים ממנה היא יצגה את בני מול הצבא בערעור ובקשה לקבלת מבחני הצו הראשון וניצחה !!!!

התקבלה ב 01/03/2017
שם המשרד: ד"ר רותי קמיני, עו"ד
מאת:
עורכת דין מבריקה ויסודית, מתעמקת בחומר ובעובדות לפרטי פרטים תוך ראיה רחבה של התמונה המשפטית. רותי ייצגה אותי במאבקי מול משרד התחבורה, ששלל את רישיון הנהיגה שלי שלא כדין, ונלחמה עבורי ללא פשרות, במהירות וביעילות, תוך מתן יחס אישי יוצא מן הכלל ושיתוף פעולה מלא בקבלת ההחלטות. עבודתה המסורה והמקצועית של רותי היא שהניבה ניצחון מוחץ (!) בעתירה המנהלית שבה ייצגה אותי. בפסק דין של ביהמ"ש נפסק כי החלטת משרד התחבורה מבוטלת והורה על השבת הרישיון מידית!

התקבלה ב 13/11/2016
שם המשרד: ד"ר רותי קמיני, עו"ד
מאת:
עורכת דין מקצועית ומסורה. מאוד נעים לעבוד עם רותי. עבודה מסודרת ויסודית נעשית תוך זמן קצר. קיבלתי הרבה יחס והבנה מצד רותי בקשר לסוגיות אישיות. חשוב לציין כי המחיר היה נמוך בהרבה מהמחיר שדרשו עורכי דין אחרים.

התקבלה ב 26/09/2016
שם המשרד: ד"ר רותי קמיני, עו"ד
מאת:
רותי ייצגה אותי בתיק מול חברת הביטוח, שנתיים ארוכות עבדנו על התיק. לאורך כל הדרך רותי הייה מקצועית סבלנית נעימה ברורה ושקופה.הבנתי כל הזמן מה קורה והרגשתי חלק מקבלת ההחלטות .תענוג הייה לי שייצגה אותי בשקט ובשלווה שלה.

התקבלה ב 04/04/2016
פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
053-9370254
כתובת המשרד:
רחוב הבטחון 6, פתח תקווה, ישראל