משרד עו"ד ונוטריון שי ליזרוביץ
053-9386708
התקבלו 7 המלצות בציון ממוצע 5 מתוך 5
משרד עו"ד ונוטריון שי ליזרוביץ
עו"ד שי ליזרוביץ חבר לשכת עורכי הדין משנת 2004 ועוסק בתחום נזקי הגוף כאשר בשנים אלו התמקצע עו"ד ליזרוביץ בתביעות נזיקין, ביטוח, וייצוג מול ביטוח לאומי.
איזור:
אזור המרכז 
רחוב:
רחוב משה לוי 11 (מול קניון הזהב)  
עיר:
טלפון:
053-9386708 

עו"ד שי ליזרוביץ בוגר תואר ראשון .LL.B במשפטים ומצטיין דיקן, עם סיום לימודי המשפט התמחה עו"ד ליזרוביץ אצל עו"ד יוסף מלמן ז"ל, שהיה אחד מעורכי הדין המובילים בתחום הנזיקין והביטוח בארץ.


עו"ד שי ליזרוביץ חבר לשכת עורכי הדין משנת 2004 במשך שנות הפעילות התמקצע בתחום נזקי הגוף והרשלנות ורכש ידע פרקטי אדיר בניהול מגוון רחב של תיקים בנושא זה.

 

משרד עו"ד שי ליזרוביץ מספק מענה משפטי בכל תחומי הנזיקין לרבות:

ייצוג נפגעי תאונות, תאונות דרכים, תאונות עבודה, תביעות ביטוח, ייצוג בוועדות הרפואיות השונות כולל ביטוח לאומי, תביעות אובדן כושר עבודה ועוד.

 

משרד עורך הדין שי ליזרוביץ בנה את המוניטין שלו ע"י ייצוג מקצועי ללא פשרות וההצלחות מוכחות בתחומו, השירות במשרד ניתן ברמה הגבוהה ביותר אך לא על חשבון מקצועיות וידע משפטי ממוקד, בכדי לספק ללקוחותינו את ההסדר הגבוה ביותר אשר מגיע להם לפי החוק.

 

השאיפה התמידית של עורך דין ליזרוביץ היא פיצוי מקסימלי בפרק זמן מינימלי !


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתראתר המשרד:כניסה לאתר


המלצות ודירוגים
הוסף המלצה


שם המשרד: משרד עו"ד ונוטריון שי ליזרוביץ
מאת:
פניתי לעו"ד לזרוביץ בעקבות נזקי גוף מתאונת דרכים שהייתה לי מדובר בעורך דין המקצועי ביותר, אמין מאוד וגם התוצאות מדברות בעד עצמן ממליצה בחום!

התקבלה ב 13/05/2019
שם המשרד: משרד עו"ד ונוטריון שי ליזרוביץ
מאת:
פנינו לשי בעקבות המלצה שקיבלנו עליו, ואכן כל הדברים הטובים ששמענו עליו התבררו כנכונים. משיחת הטלפון הראשונה אליו התוודענו למקצועיותו וסבלנותו הרבה, וכמובן שהמשך טיפולו בתיק שלנו נעשה בצורה יסודית, מעמיקה, מקצועית ומרשימה ביותר. טיפולו של שי נתן לנו תחושת ביטחון שאנו בידיים טובות ויש על מי לסמוך. אין ספק שנמליץ עליו לכל מי שיצטרך יעוץ משפטי. אנו מודים לך מאוד, איה ואייל.

התקבלה ב 25/10/2018
שם המשרד: משרד עו"ד ונוטריון שי ליזרוביץ
מאת:
חייב לציין שעורך הדין שי ליזרוביץ הוא יחיד מסוגו. המקצועיות והסבלנות שלנו הם דוגמה למופת. גם ברגעים שאני עמדתי לוותר על התביעה שי לא היה מוכן לשמוע. בסופו של דבר זכיתי בתביעה מול ביטוח לאומי שעזרה לי מאוד. הכל בזכותך שי, תודה על הכל!

התקבלה ב 19/02/2017
שם המשרד: משרד עו"ד ונוטריון שי ליזרוביץ
מאת:
שי לייזרוביץ הוא עורך דין מבריק, מקצוען אמיתי, עם נסיון רב ופשוט בן אדם שכיף לעבוד איתו. כשהגעתי אליו לייעוץ קיבלתי רושם שאני בידיים טובות ובהמשך השתכנעתי יותר ויותר כמה הוא יסודי ואמין. הוא עשה את עבודתו מעל ומעבר למצופה. מומלץ בחום!

התקבלה ב 17/02/2017
שם המשרד: משרד עו"ד ונוטריון שי ליזרוביץ
מאת:
מומלץ מאד!

התקבלה ב 17/01/2017
שם המשרד: משרד עו"ד ונוטריון שי ליזרוביץ
מאת:
עו"ד שי ליזרוביץ מקצועי אמין אכפתי ואמפתי, מגלה עניין וסבלנות בכל פנייה, תמיד משתף ושומר אותך מעודכן בהליך, הרגשתי שעשיתי בחירה נכונה.

התקבלה ב 04/04/2016
שם המשרד: משרד עו"ד ונוטריון שי ליזרוביץ
מאת:
עו״ד ליזרוביץ סייע לי רבות. שי הינו עו״ד מקצועי, אמין, יסודי ומשרה תחושת ביטחון ש״אני בידיים טובות״ ממליצה בחום

התקבלה ב 17/03/2016
פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
053-9386708
כתובת המשרד:
רחוב משה לוי 11 (מול קניון הזהב) , ראשון לציון, ישראל