משרד עו"ד אביטבול ושות`

משרד עו"ד אביטבול ושות'

שמעון בן שטח 13 , ירושלים (ירושלים והסביבה)

משרד עו"ד אביטבול ושות` עוסק בתחומי המשפט הבינלאומי ומעניק שירותים משפטיים בצרפת ובישראל בתחום המסחרי-עסקי, גישור, בוררות, ליטיגציה ועוד.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

משרד עו"ד אביטבול ושות' מורכב מעורכי דין ישראלים וצרפתים גם יחד, ובעל סניפים בפריז ובירושלים. המשרד פועל בזירה הבינלאומית ומלווה לקוחות ישראלים וצרפתים, הן בייצוג והן בייעוץ, תוך היכרות מעמיקה עם החוק הצרפתי והחוק הישראלי.

עורכי הדין במשרד מוסמכים הן על ידי לשכת עורכי הדין בישראל והן על ידי לשכת עורכי הדין בצרפת. המשרד דינמי ופועל בנחרצות לפתרון דאגותיהם של לקוחותיו בצורה המקצועית ביותר.

 

עו"ד דבבורה אביטבול, מייסדת המשרד, בעלת תואר דוקטור במשפט בינלאומי וחברה בלשכת עורכי הדין בישראל ובצרפת.

עו"ד אביטבול עוסקת במשפט פלילי בינלאומי, בעלת ותקמשמעותי בדיני מסים ותאגידים ומעניקה ייעוץ משפטי ללקוחות פרטיים ועסקיים בישראל ובצרפת.

ד"ר דבבורה אביטבול התמחתה במיסוי בינלאומי במשרד עו"ד בפריז, וצברה ניסיון בעבודה עבור המחלקה הפלילית בבית המשפט של פריז. כיום משמשת יועצת חיצונית לסנגוריה הציבורית ולמשרד המשפטים בישראל. 


אתר המשרד: כניסה לאתר

המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

שאלות ותשובות מפורום העברה ללא תמורה - עסקת מתנה - משרד עו"ד אביטבול ושות`
אדוה שאל/ה:
דירה ללא תמורה שאב מעביר לבנו- דירה במתנה
76 צפיות

שלום, דירה שאב מעביר לבנו בתמורה לסכום כספי - האם ניתן להחשיב אותה לדירה במתנה? אם לא, היכן מדווח הכסף שניתן לאב?

עו``ד דבבורה אביטבול
עו``ד דבבורה אביטבול

הגדרה עסקת מתנה
אדוה שלום, בהמשך לשאלתך הההגדרה של מתנה היא "העברת זכות ללא תמורה" כאשר קיימת תמורה העסקה אינה יכולה להיות מוגדרת כעסקת מתנה ויש לדווח על העסקה למיסוי מקרקעין בברכה,

אדוה שאל/ה:
העברת 50% מהדירה וחיוב בגין מס רכישה
39 צפיות

שלום רב, אם הורי מעבירים לי 50% מהדירה בעודם בחיים, האם אני נחשבת לבעלת דירה ראשונה ואהיה מחויבת במס רכישה על רכישת דירה שניה?

עו``ד דבבורה אביטבול
עו``ד דבבורה אביטבול

בעלות בדירה לצורך פטור מס רכישה - דירה יחידה
אדוה שלום, בהמשך לשאלתך החוק קובע כי בעלות בדירה של יותר משליש מהדירה מגדירה אותך כבעלת דירה ולא תהיא זכאית לפטור ממס רכישה על הדירה "השניה" שתרכשי. בברכה,

משרד עו"ד אביטבול ושות`
פניה ישירה אל משרד עו"ד אביטבול ושות`

למעלה