053-9368600
התקבלו 2 חוות דעת בציון ממוצע 5 מתוך 5
עו"ד אנה פולישוק קוסא
יעוץ, ליווי וייצוג משפטי בדיני נזיקין, דיני עבודה, ביטוח וביטוח לאומי. בעברה התעסוקתי עבדה במשרד מוביל בתחום דיני העבודה ונזקי גוף ובמוסד לביטוח לאומי מחוז דרום. השירות ניתן גם לדוברי השפה הרוסית.
איזור:
אזור הדרום 
רחוב:
חטיבת הנגב 28 
עיר:
טלפון:
053-9368600 

משרד עו"ד אנה פולישוק קוסא מעניק שירותי ייעוץ, ליווי וייצוג משפטי בתחום דיני נזיקין, ביטוח, ביטוח לאומי ודיני עבודה על כל היבטם. המשרד הוקם ומנוהל על ידי עורכת הדין אנה פולישוק קוסא - בעלת תואר LL.B במשפטים, מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין בישראל.

 

בעברה התעסוקתי עבדה במשרד מוביל בתחום דיני העבודה ונזקי גוף ובמוסד לביטוח לאומי במחוז דרום. ניסיונה התעסוקתי מקנה למשרד יתרון משמעותי במיצוי זכויות מול מעסיקים, במיצוי זכויות רפואיות מול ההמוסד לביטוח לאומי לרבות בתאונות עבודה ובהתמודדות מול כל חברות הביטוח. המשרד נמצא בקשרים הדוקים עם מיטב הרופאים המומחים בארץ, דבר המעניק יתרון עצום בהשגת המטרה - קבלת הפיצוי הגבוה ביותר! 

 

דיני נזיקין:

נזקי גוף

תאונות עבודה 

תאונות דרכים

תאונות כלליות 

תאונות אישיות

רשלנות רפואית

לשון הרע

פנסית נכות

ביטוח סיעוד

אובדן כושר עבודה

מיצוי זכויות מול חברות הביטוח

ייצוג בבית המשפט כנגד חברות הביטוח

 

דיני עבודה:

ייצוג עובדים ומעסיקים בבתי הדין לעבודה

יחסי עובד מעביד

זכויות עובדים

פיטורין שלא כדין

פיצויי פיטורין

זכויות נשים בעבודה

הרעת תנאים

אי עריכת שימוע

פיטורין על רקע אפליה מחמת גיל/הריון

 

ביטוח לאומי:

תאונות עבודה

אובדן כושר עבודה

ייצוג מול המוסד לביטוח לאומי

ייצוג בבית הדין לעבודה

ליווי בוועדות רפואיות

נכות כללית

קצבת ניידות

קצבת שירותים מיוחדים

מיצויי זכויות מול המוסד לביטוח לאומי
ייצוג כנגד ביטוח לאומי בבתי הדין לעבודה

 

משפט אזרחי-מסחרי:

הסכמים

דיני צרכנות

עריכת וביטול חוזה

תביעות כספיות

ליווי עסקים וחברות

 

ייחודו של המשרד הינו בהיותו משרד בוטיק המעניק שירותים בסטנדרטים גבוהים ללא פשרות על מקצועיות. שירותי המשרד מותאמים באופן אישי לכל לקוח, בהתבסס על מחקר משפטי מעמיק, אשר מציג בפני הלקוח תמונה כללית רחבה ופורס בפניו את מכלול האפשרויות תוך מתן הסבר אודות ההליכים בפניהם הוא עומד. כבר בשלבים הראשונים, לאחר הערכת סיכויים אל מול סיכונים בכל אחת מדרכי הפעולה האפשריות ובחירת האלטרנטיבה הטובה ביותר, אנו בונים אסטרטגיה משפטית אשר מותאמת לכל מקרה לגופו ופועלים בנחישות להשגת התוצאה הטובה ביותר בעבור לקוחותינו.


מעבר למקצועיותו של המשרד ולשירותים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, עורכת הדין אנה פולישוק קוסא הציבה כנר לרגליה לפעול בשקיפות, באמינות ובמסירות, תוך הצבת הלקוח במרכז. אצלנו כל לקוח מקבל ליווי משפטי אישי וצמוד 24 שעות ביממה עד לסיום ההליך המשפטי וקבלת הפיצוי.


המשרד מעניק שירותים משפטיים גם לדוברי השפה הרוסית.

 

נשמח לעמוד לרשותכם וללוות אתכם עד להשגת התוצאה הרצויה.


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתראתר המשרד:כניסה לאתר


חוות דעת ודירוגים
הוסף חוות דעת


שם המשרד: עו"ד אנה פולישוק קוסא
מאת:
אנה תודה רבה על הכל! עשית עבודה שלא ניתן לתאר. עו"ד עיקשת ונחרצת, מציבה מטרות ועושה הכל על מנת לעמוד בהן. יודע כי מי שישכור את שירותייך יהיה בידיים טובות! אמשיך להמליץ!

התקבלה ב 06/11/2016
שם המשרד: עו"ד אנה פולישוק קוסא
מאת:
לאחר פגישות יעוץ עם כמה עורכי דין הגעתי לפגישה עם עו"ד אנה פולישוק קוסא. כבר במהלך הפגישה הרגשתי את ההבדל ביחס כלפי הלקוחות. אנה היתה סבלנית, הסבירה לי על כל ההליך ועל כל הזכויות שמגיעות לי בצורה מקצועית ומקיפה. היום אחרי שהסתיימה התביעה והוכרתי כנפגע עבודה אני מוצא לנכון לשבח את את הדרך בה אנה ניהלה בשבילי את התיק - במקצועיות, יסודיות, מסירות והיתה זמינה בשבילי לכל פניה ובקשה. זכיתי בעו"ד סופר מקצועית ואנושית לכל החיים ועל זה אני מוקיר.

התקבלה ב 01/11/2016
פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
053-9368600
כתובת המשרד:
חטיבת הנגב 28, באר שבע, ישראל