עבור חנינה התקבלו 113 תגובות בציון ממוצע 4.9 מתוך 5
 • תגובה ל:

  עורך דין אלדד פלד

  מאת: איילון בירנבוים

  איש זהב ומשפטן מעולה, האיש שאתה רוצה לצדך.

 • תגובה ל:

  עורך דין אלדד פלד

  מאת: מוריאל

  אלדד נותן מעצמו 100 אחוז למען המטרה, אין בחירה יותר טובה מאלדד. עורך דין שמביא תוצאות.

 • תגובה ל:

  עורך דין אלדד פלד

  מאת: א.

  התייעצתי עם אלדד כמה פעמים בבעיה שהייתה לי עם המערכת, הוא מאוד מקצועי ואמין. עזר לי מאוד מאוד. ממליץ לכל מי שיש לו בעיה ורוצה לפתור אותה בדרך הטובה והמקצועית ביותר.

 • תגובה ל:

  עו"ד אלינה כרסנטי

  מאת: עומרי חמד

  עו"ד אלינה כרסנטי ייצגה אותי בוועדת שליש, הייתה מאוד רצינית, נתנה הכל כדי לשחרר אותי והצליחה. תודה רבה לה וממליץ מאוד היא חזקה.

 • תגובה ל:

  עורך דין אלדד פלד

  מאת: גיל

  דיברתי עם אלדד מספר פעמים בשירות שלי ואחריו. ביחס לשאר עורכי הדין הוא הפגין ידע ענק ורצון לעזור. הגישה שלו מנצחת.

 • תגובה ל:

  אהרון מלכה, עו"ד

  מאת: רחלי

  מקצועי, הגון, אדיב, קשוב ללקוח ונלחם עד לתוצאה הכי טובה!! בחירה מוצלחת

 • תגובה ל:

  עו"ד אלינה כרסנטי

  מאת: רמי אבו חוסיין

  עו״ד אלינה היקרה, תודה רבה על הייצוג הנפלא, מקצועיות סבלנות ויושרה ללא פשרות, הגענו אלייך עם שלילת חופשות וסיכויים קלושים , ואת!!! בהפגנת יכולות מטורפת הצלחת להביא לנו שליש בהסכמה. מודים לך מכל הלב לא נשכח את פועלך אף פעם.

 • תגובה ל:

  עו"ד אלינה כרסנטי

  מאת: ויאם

  אילנה עורכת דין שנותנת מעצמה וטובה. היא ייצגה אותי אחרי תיק פלילי ושחררה אותי. עורכת דין מעל לטובה

 • תגובה ל:

  עו"ד אלינה כרסנטי

  מאת: זהבה בן שחר

  ייצגה את הבן שלי בוועדת שליש והצליחה לשחרר אותו. עליי לציין באופן חיובי את עו"ד אלינה, אמינה, רצינית, אכפתית, לוקחת כל מקרה באופן אישי. הלוואי וירבו כמוה ממליצה בחום.

 • תגובה ל:

  אסף דוק - משרד עורכי דין

  מאת: ברק

  מקצוען אמיתי לצד יחסי אנוש מעולים, זמינות יוצאת דופן

 • תגובה ל:

  עו"ד אלינה כרסנטי

  מאת: מאיה

  יצגה את בן זוגי בעבירה של סחר והצליחה לשחרר אותו שליש בועדה לשיחרור מוקדם. סבלנית מסבירה בדיוק את הדברים זמינה לשאלות והיתה לצידנו לאורך כל הדרך.תודה לך!

 • תגובה ל:

  נדב גרינולד עו"ד

  מאת: גרו

  תותח על אין מילים

 • תגובה ל:

  אסף דוק - משרד עורכי דין

  מאת: חיפה

  אמיר

 • תגובה ל:

  אהרון מלכה, עו"ד

  מאת: דוד

  עו"ד מקצועי תותח יצירתי וקשוב ללקוח!!! נלחם עד לקבלת התוצאה הכי טובה.

 • תגובה ל:

  עו"ד אלינה כרסנטי

  מאת: בשם ג.ג

  אנשים טובים באמצע הדרך, עבור משפחתנו אלינה יקרה עד מאוד , את אישה טובה שכמו מלאך היגעת אלינו בתהליך כל כך מורכב ומסובך שבגינה פנינו אלייך. אנחנו מאוד מעריכים את המקצועיות שבה טיפלת בנושא ואת הבקיאות בכל הפרטים והמידע הנידרש. יצויין שאת סבלנית , הגונה וישרה ואני מוקירה ומעריכה את הדרך בה נילחמת בכדי להשיג את הכי טוב ועד כמה שמהר. כמו כן אני מודה לך על הזמינות והמענה המהיר לכל שאלה גם אם לעיתים היה זה בשעות מאוחרות תמיד פינית עבורנו את הזמן ןהשרת תחושה נוחה ונעימה. ההגעה אלייך היתה מיקרית אך כנראה שאין מקריות שכן הדאגה האין סופית להגיע לפתרון הבעיה , התמיכה והחיזוקים יצרו דינמיקה משפחתית ביננו. גם לאחר פתרון הבעיה המשכת לשאול ולהתעניין. אלינה יקירתנו בשם כל המשפחה תודה רבה רבה מכל הלב , יישר כח, את מדהימה שתבורכי מאת השם והכי חשוב תמשיכי בפועלך הכל כך מבורך.

 • תגובה ל:

  עו"ד אלינה כרסנטי

  מאת: עבדאלקאדר

  אני מבקש להביע את הערכתי הרבה לעו"ד אלינה כרסנטי, על מקצועיותה, מסירותה וגישתה התומכת והמעודדת. לולא הנחישות שלך, חדות החושים שלך, עבודתך היסודית ותמיכתך לא הייתי מגיע לאן שהגעתי. תבורכי ותצליחי

 • תגובה ל:

  עורך דין אלדד פלד

  מאת:

  בן אדם אמין, מקצועי, יחס אישי, תומך, מקצוען אמיתי בכל מה שקשור במשפט צבאי ואיש זהב. עזר לי בזמן הכי קשה בחיים שלי ואני יודע שלא הייתי מגיע למקום שאני בוא עכשיו בלי העזרה שלו ממליץ לא לחשוב פעמיים ולהעזר באלדד הזמינות שלו בפלאפון, הרגשית וההתחשבות הייתה הכי גבוה שראיתי בחיים ממליץ מכל ליבי.

 • תגובה ל:

  עורך דין אלדד פלד

  מאת: חסוי

  אין ספק שמדובר בעו"ד מקצועי מהמעלה הראשונה. כבר משיחת הטלפון הראשונה אתה מבין שאתה בידיים טובות שיהפוך עולמות למען הלקוח שלו. אלדד מסביר ופורס לפניך בצורה הכי בהירה את כל האפשרויות הקיימות ונותן לך את הכלים הכי מקצועיים להגיע להחלטות.

 • תגובה ל:

  אהרון מלכה, עו"ד

  מאת: עדי

  אדם הגון, ישר, נעים. עורך דין מקצועי ומסור, בחירה מוצלחת!

 • תגובה ל:

  עו"ד אלינה כרסנטי

  מאת: HaDiL ATAMNA

  ברצוני להביע את תודתי על השירות המסור שהענקת לאחמד על תשומת הלב האישית והחמה על ההתחשבות בכל פרט על המסירות ועל היחס האישי היה לנו הזכות והכבוד להכיר אישה נפלאה כמוך מקסימה😍 תודה מכל ה❤

 • תגובה ל:

  עורך דין אלדד פלד

  מאת: אלי

  אמין מסור ומיקצועי

 • תגובה ל:

  עורך דין אלדד פלד

  מאת: יואב

  קודם כל בן אדם מדהים . איש מקצוע ממדרגה ראשונה שנותן את כל הקשב ואת כל הזמן הדרוש על מנת למצוא ולתת את הפתרון הטוב ביותר ללקוחותיו . באופן אישי - אין עורך דין יותר טוב שניתן לסמוך עליו בשעת צרה .

 • תגובה ל:

  עורך דין אלדד פלד

  מאת: גבי

  העורך דין היחידי שרצה לעזור ולייעץ בזמן שאחרים ביקשו אלפי שקלים על ייעוץ למרות שלא יצא מי זה כלום. אלדד היחידי שאמר לי לא לקחת עורך דין וייעץ לי רק כדי לעזור למרות שלא יצא לו מי זה כלום. בחור זהב שעוזר מאהבה לחיילים ולא מונע מכסף. לא רק שתרם מזמנו כשהבין שלא יצא לו מי זה כלום עוד אמר לי כל דבר שתרצה להתקשר והוא יעזור בכיף. רק ללמוד מאנשים כמוך תודה רבה לך!!!

 • תגובה ל:

  עו"ד אלינה כרסנטי

  מאת: דימה טוזלוקוב

  מי שמחפש עורכת דין פלילית אני ממליץ בחום אל עורכת הדין אלינה כרסנטי,מה שקרה איתי ב1/4 היה פשוט נס אני אסיר ברישיון והיתי כבר בדרך להפקעת שליש בגלל שפיצוי פלילי לא שולם במלואו וזה היה חלק מהתנאים.אם מרכז לגביית קנסות לא היה שום סיכוי להגיע להסדר לבד.ופה לתמונה נכנסה עורכת הדין כרסנטי אלינה,יום לפני הדיון הבנתי שאין הפקעה ויש הסדר והכל בסדר תודות לאלינה כרסנטי,בשמי ובשם משפחתי היקרה מודים לך מכל הלב על העבודה שעשית מכל הלב,כן ירבו אנשי מקצוע כמוך.ממליץ בחום רב.דימה

 • תגובה ל:

  אסף דוק - משרד עורכי דין

  מאת: מיכאל

  אפתח ואומר: אסף מקצוען אמיתי כישרוני מאין כמוהו פתוח ואוהב אדם לוחם צדק אמיתי. הגעתי אל עו"ד אסף דוק נסער מעמקי נשמתי עקב תלונת שוא שהגישה נגדי אישתי על איומים כלפיה דבר שהוכחש על ידי בחקירה. במקצועיות אין קץ בכשרון וידע מקצועי לאחר שבחן את הסברי ושמע מפי את שקרה לא היה לו ספק שאין בתלונתה דבר המצביע על איום כלשהו כלפיה. למחרת נשלח מכתב מנומק לתביעה המשטרתית בבקשה לסגירת תיק ללא אשמה פלילית וללא רישום כלשהו נגדי. התיק נסגר ללא אשמה פלילית. תודה אסף על כישרון מיקצועי,ידע וכבן אדם.

 • תגובה ל:

  עו"ד אלינה כרסנטי

  מאת: אנה רייטבורג

  מקרב לבי אני רוצה להביע המון תודות לאלינה כרסנטי, שליוותה אותנו בדרך ארוכה ומאוד קשה. ועשתה את זה במקצוענות גבוה, איכפתיות אין סופית, יחס חם התעניינות רבה. היית בשבילינו חלק ממשפחתינו. מעו"ד קודמים לא ראינו ולא הרגשנו כזה יחס חם,כזה רצון לעזור לנו,לחפש ולמצוא אמצעים ודרכים להצליח ולנצח. את נלחמת בצורה יוצאת דופן. אחרי הניסיון המר שלנו עם עו"ד אחרים לא ציפיתי שיכול להיות עו"ד עם תכונות אנושיות שיש לך. הרגשה שלי היתה שאת מתעסקת רק בתיק שלנו. אלינה יקירתי! אני תמיד זוכרת אותך, תמיד מודה לך ומאחלת לך הרבה הצלחה בהמשך הדרך, המון כוח כדי שתוכלי לעזור לאנשים שכול כך זקוקים לעזרתך

 • תגובה ל:

  אסף דוק - משרד עורכי דין

  מאת: גלעד

  עו"ד חרוץ, ישר ואסטרטג אמיתי בעוד שרוב עורכי הדין הם טקטיקנים.

 • תגובה ל:

  עו"ד אלינה כרסנטי

  מאת: איגור

  שמי איגור אני הייתי שפוט ל14 וחצי שנה על עבירות הריגה תקיפת שוטרים התפרצות והפקעת שליש מאסר שלישי ולא האמנתי שאני אוכל לצאת שחרור מוקדם ועוד שינכו לי את כל השליש עד היום האחרון אבל אסירות תודה לאלינה שנלחמה עליי למרות התנגדויות של פרקליטות ואני השתחררתי 5 וחצי שנים לפני תום מאסר בתנאים טובים וחוץ מזה חייב לציין שעד היום למרות שעברו שנתיים וחצי אני יכול לדבר איתה ולקבל יעוץ היא תמיד עונה ועוזרת ולא עוזבת בצרה אין מה להגיד היא עורכת דין תותחית ואישה טובה שאכפת לה מבני אדם היא עושה את עבודתה מכל הלב ובמסירות אני אסיר תודה שהגורל זימן לי לפגוש אותה דבקה בזמן ומקום ואני מוכן לחתום כל מי שהיא מייצגת יהיה בידיים טובות ולא יעזבו אותו או ישקרו אלינה תמשיכי כך אני מעריך אותך ואת העשייה שלך ואכפתיות כלפי אנשים את נותנת תקווה וכך לא רק לצאת ממקום אפל כמו שבס אלא גם להאמין בבני אדם ולהמשיך לחיות חיים טובים ונורמלים ולא לחזור לכלא אסיר תודה איגור

 • תגובה ל:

  עו"ד אלינה כרסנטי

  מאת: זהבה

  ברצוני להודות לעורכת הדין אלינה על העבודה המאומצת על היחס החם האדיב והענייני ממליצה מקרב לב . וכמובן מודה מקרב לב על טיפול מהיר עם תוצאות יוצאות דופן תודה מכול הלב

 • תגובה ל:

  גימפוביץ - זמיר משרד עורכי דין

  מאת: אולגה קרייזמן

  עו"ד ערן זמיר הוא חוויה מתקנת לכל מה שידעתי וחשבתי על עורכי דין עד היום. משיחת טלפון ראשונה עד תום ההליכים ערן מתייחס בצורה אישית ואכפתית,כאילו זה תיק היחידי שהוא מנהל. מטרתו להגיע לתוצאה הכי רצויה ומפתיעה לטובה וכמה שפחות משפיעה על התנהלות ושגרת חיים של בן אדם בהמשך. אז אם כבר קרה ויש צורך בעורך דין מקצועי ואנושי,אז עדיף שיהיה לכם את הטלפון של ערן בזיכרון.מומלץ בחום.