עבור ירושה בצרפת התקבלו 4 תגובות בציון ממוצע 5 מתוך 5
 • תגובה ל:

  עו"ד ונוטריון ג'ולי דניאל

  מאת: יחזקאל

  עו״ד ג׳ולי מקצועית מאוד ועם לב זהב. הייתה לנו בעיה בירוקרטית עם הקונסוליה. אחרי 4 ביקורים בקונסוליה ועשרות התכתבויות בדוא״ל שנמשכו על פני כחודשיים... הם כל פעם צרחו עלינו וביקשו מסמכים חדשים שלא ביקשו בפגישות הקודמות או בעשרות ההתכתבויות הקודמות... ואז היינו צריכים להזמין כל פעם מסמכים מצרפת וכאשר הם הגיעו ביקשו שוב ושוב ושוב מסמכים חדשים מצרפת עד שהמסמכים לפניהם התיישנו והיה צורך להזמין אותם שוב ושוב... זה היה בלתי נסבל...לא היה ספק שהם עושים זאת בכוונה....בזבזנו ימים שלמים על פעולה בירוקרטית פשוטה... עד שהכנסנו את עו״ד ג׳ולי לתמונה. היא כתבה מכתב והפלא ופלא... מה שלא הצלחתי לעשות במשך חודשיים המכתב שלה עשה בפחות מחצי שעה. תוך פחות מחצי שעה קיבלתי מבול של 5 טלפונים מהקונסוליה ביניהם ראש המחלקה בקונסוליה והקונסול בכבודו ובעצמו שהבטיח לטפל בעניין באופן אישי. הם שלכו לי 4 מיילים תוך שעה עם התנצלות וביקשו להגיע למחרת בבוקר לקונסוליה. הגענו בבוקר לקונסוליה והפלא ופלא..... תוך 7 דקות בדיוק היינו בחוץ לאחר שהרישום בוצע והמסמך המבוקש בידינו. אני ממליץ בחום על עו״ד ג׳ולי... היא מקצועית וידעת בדיוק איך לעבוד מול הקונסוליה. אני ממליץ לכל מי שמתקשה בירוקרטית עם הבירוקרטיה הנוראית של הקונסוליה לא לבזבז זמן ולפנות לסיוע של ג׳ולי. זה יחסוך לכם זמן, עצבים וכסף... הם בילתי נסבלים בקונסוליה. לא ניתן להיתנהל מולם לבד.

 • תגובה ל:

  עו"ד ונוטריון ג'ולי דניאל

  מאת: דני

  עו"ד שהביאה את האנושיות הסובלנות ומקצועיות אל קדמת הבמה ! ליוותה אותי בסוגיה מסובכת מאוד בנושא אזרחות צרפתית. מאוד מאוד סבלנית איכפתיות ומקצועית ללא פשרות. זמינה תמיד. אישה מקסימה ובעיני היא VIP של עורכי הדין. חד משמעי! ממליץ בחום וללא עוררין.

 • תגובה ל:

  עו"ד ונוטריון ג'ולי דניאל

  מאת: לורנס

  בס"ד אני רוצה להודות לעורכת דין, ג'ולי דניאל, על עזרתה המקצועית והנפלאה בהשגת דרכונים לילדיי ולי. ג'ולי היתה יסודית, מלווה עד לפרט האחרון, מכוונת ויודעת את פרטי הפרטים. תמיד זמינה בנייד או במייל, מגיבה לכל שאלה ועוזרת בכל השלבים עד להשגת הדרכונים. ראיתי בג'ולי אישה מיוחדת, מגלה איכפתיות ורצון לעזור מעבר לסטנדרט המקובל, אפילו הפעילה את הוריה, שגרים בצרפת להשגת תעודות לידה בשבילי. ממליצה עליה בחום ומודה לשם שהכיר לי אותה.

 • תגובה ל:

  עו"ד ונוטריון ג'ולי דניאל

  מאת: אילן

  עורך דין מס׳ 1 בתחום האזרחות הצרפתית וכל מה שקשור לירושות בצרפת. שירות טוב, עו״ד ששולטת בתחום שלה , ובנוסף מאוד נחמדה וקשובה ללקוחותיה. יכולת התמודדות גבוהה מול הקונסוליה הצרפתית והקשיים עם רשויות מנהליות בצרפת. דוברת צרפתית שפת אם ועברית ברמת שפת אם גם כן . ממליץ בחום!