עבור מדינות והגירה-דרכון זר התקבלו 225 תגובות בציון ממוצע 4.9 מתוך 5
 • אני אסירת תודה ומלאת הערכה לעורכי דין במשרד זה שעזרו לי ולמשפחתי בפנייתנו למשרד הפנים לקבלת אישור ביקור קטינים מחו"ל (שני ילדי אומנה שגרו אצלנו שבע שנים ועברו להתגורר עם אמם בחו"ל). מספר חודשים לאחר הגשת הבקשה ואין סוף טפסים כמובן, קיבלנו תשובה חיובית ואישור להגעתם מבלי להגיע לבית המשפט (!) וכל זאת בנועם, מקצועיות מסירות ואכפתיות! לא מובן מאליו! ממליצה בחום

 • תגובה ל:

  אלקבץ כהן משרד עורכי דין

  מאת: תניא סטריזבסקי

  שני היקרה, בחוכמה, במקצועיות, במסירות וברגישות נטעת בי בטחון, תחושת ערך ואופטימיות והבאת אותי לתוצאה טובה מהירה והגונה, למרות "האגוז הקשה" שהיה בצד השני. מאחלת לכל מי שנקלע לסיטואציה קשה כזאת לקבל טיפול כזה! באהבה, הכרת תודה מכל הלב על הזכות להכירך ולהיות מוצגת על ידך, תניא ורוברט סטריזבסקי

 • תגובה ל:

  ראודור, פלדמן עורכי דין

  מאת: דניאל דור

  אני רוצה להמליץ מעומק ליבי על עו״ד ורד המדהימה. תודה על טיפול מסור, אמין וסופר מקצועי. מעבר להיותה מצוינת בעבודתה ולהצלחתה בתיק שלי, היא גם נעימה ומאירת פנים ונענתה לכל שאלה ובקשה ברצון ובסבלנות רבה. אז אם הגעתם הנה - הגעתם למקום הנכון. ללא ספק היא האחת והיחידה.

 • תגובה ל:

  דינה וולפרט משרד עורכי דין

  מאת: כינרת בר-לב

  עו"ד וולפרט מקצועית, אדיבה, נעימה, זמינה ויעילה. מומלץ!

 • תגובה ל:

  עו"ד דור פנק

  מאת: אלי וגוסי

  תודה רבה, מעריכים מאוד את השירות והמקצועיות, עורך דין מקצועי מאוד, הגון וישר. מה שאמר ככה היה גם בהערכת הזמן לטיפול וגם בתוצאה שקיבלנו ויזה. ממליצים בחום.

 • משרד עורכי הדין מיכאל דקר ויהושוע פקס עזרו לנו במאמצנו לרשום את בתי כאזרחית ישראלית (היא נולדה לשני הורים גאים, אחד מהם אזרח ישראלי, בהליך פונדקאות בחו"ל, המוסדר בחוק של המדינה בה בוצע ההליך). עורכי הדין עמדו בתוקף מול סחבת של קרוב לשנה ודרישות בלתי רלוונטיות של משרד הפנים. לבסוף הורתה השופטת למשרד הפנים לרשום את הילדה כאזרחית ישראלית (לאחר בדיקת ד.נ.א שהיא מספיקה לפי התקנות!). אנו מודים לעורכי הדין ולעוזרות המשפטיות מאיה ונטע-לי על עזרתם המקצועית, סבלנותם והעניין האישי שגילו במשך התהליך.

 • תגובה ל:

  עו"ד דור פנק

  מאת: ארז ומילה

  ברצוני להודות בלב שלם ולהמליץ על הטיפול המסור. תודה על המקצועיות עד הפרט האחרון, אשתי קיבלה ויזה אחרי הרבה שנים בארץ ללא אשרה, אנחנו מרוצים ושמחים, תודה גדולה!

 • אחרי שלוש וחצי שנים ושני משרדי עורכי דין שלא הצליחו לעזור בסכומים מטורפים שהשקעתי ולשווא. הגעתי אל המשרד של עורך דין מיכאל דקר, ותוך חודשים ספורים הצלחנו יחד להגיע לכך שיש לבן שלי מעמד במדינת ישראל. ועוד לקחו על עצמם לעזור בדברים נוספים. תודה ענקית לכל המשרד ובמיוחד לנטעלי שעזרה והסבירה על כל דבר עם המון המון סבלנות!

 • הגעתי לעו"ד מיכאל דקר בזכות הביקורות המעולות עליו ולגמרי זכיתי! שכרתי את שירותי המשרד בתחום דיני המשפחה בתביעה שהגשתי למשמורת משותפת והפחתת מזונות והגעתי לתוצאה המיוחלת, דבר שחשבתי שלא אפשרי. מעבר לשירות המקצועי והאמין לו זכיתי מתחילת הדרך, מיכאל נתן לי הרגשה של בן בית ונסך בי רוגע ובטחון לאורך כל הדרך עם המון סבלנות ואמפתיה. תודה גדולה גם לשאר צוות המשרד - יישר כח! בהערכה רבה, ערן כהן

 • תגובה ל:

  עו"ד דור פנק

  מאת: ארז

  תודה רבה לעורך דין דור פנק על טיפול מסור, מדויק ומקצועי עד הפרט האחרון. אדם נעים עם לב גדול בכל שעה חוזר ועוזר. תודה גדולה! מומלץ מאוד!

 • תגובה ל:

  עו"ד דור פנק

  מאת: יחיאל

  תודה רבה לעורך דין דור שדאג שאשתי תקבל תעודת זהות, בהתחלה הגשנו בקשה לבד ואז דחו לנו את הבקשה. היינו אובדי עצות ואז הגענו לדור שהגיש ערעור ואז אישרו לנו ב/1 לחצי שנה, ואז היה לנו עוד ראיון ועכשיו אשתי קיבלה תעודת זהות. דור היה זמין לכל השאלות שלי, היה מקצועי מאוד והביא אותנו להצלחה, מעריכים מאוד ומגיע לו 5 כוכבים בטוח.

 • אני יכול להגיד בלב שלם שהיחס והמענה שאותו מציעה עו"ד מאיה סייע לי רבות בתהליך להגשת בקשת האזרחות. היא מאוד מקצועית, קשובה וטרחה לענות על כל שאלה ובדיקה שהייתה לי לאורך הדרך.

 • תגובה ל:

  עו"ד איאן צ׳סיר-טרן

  מאת: בת אל דבורה

  עו"ד שלפני הכל בן אדם. אמין, מקצועי, סבלני וישר, ממליצה בחום! כן יירבו עורכי-דין כמוך!

 • תגובה ל:

  ראודור, פלדמן עורכי דין

  מאת: ליאור

  ורד תמכה בנו לכל אורך התהליך, הייתה מאוד מקצועית ויעילה. תמיד ענתה על כל שאלה בידע ומיומנות וידעה להרגיע אותנו כשהיינו לחוצים. תודה רבה!

 • תגובה ל:

  אלקבץ כהן משרד עורכי דין

  מאת: מור

  עורכת הדין שני אלקבץ עזרה לי בהגשת ערר למשרד הפנים, לאחר שנאמר לי כי המיקרה חסר סיכוי. שני עשתה את הבלתי יאומן והערר אושר לאחר זמן קצר! ממליצה בחום, מספר אחת!

 • משרד עו" ד מעולה עם שירות והכוונה מהטובים ביותר. זכינו ליחס, כבוד ומענה בכל עת שרצינו ובמיוחד מעורכת הדין עדי ברגר שליוותה אותנו ברגעים מאוד מתוחים והראתה מיומנות, אחריות, אכפתיות, הראתה שאנחנו לא רק עוד לקוחות וכל זה עם חיוך ושמחה על פניה.

 • תגובה ל:

  דינה וולפרט משרד עורכי דין

  מאת: יורם ומרלן

  הבחירה בעו"ד דינה וולפרט הייתה הבחירה הנכונה. היא ניחנה ברגישות רבה, הייתה קשובה ואנושית, שלטה ברזי החוק, הסבירה היטב איזה מסמכים צריכים להשיג, הייתה זמינה להשיב לשאלות ונטעה בנו את התחושה שתעשה את המיטב על מנת שנצליח לקבל אשרת תייר עם רישיון לעבוד, והצלחנו. תודה רבה.

 • עורכי דין מצוינים ואכפתים! עזרו לי להסדיר חוב גדול ולקבל חזרה את רישיון הנהיגה. ממליץ בחום. נחמה, מיכאל ואודליה, תודה רבה!

 • תגובה ל:

  דינה וולפרט משרד עורכי דין

  מאת: יוסי וזהבית

  שרות אדיב / מסור / מקצועי, חזון אחרית הימים הסתובבנו במשרדי עורכי דין אחרים (בת"א ובירושלים) שגזלו את כספנו לאור יום וכמו כן אף גרמו לנו לנזקים בהחלטות ופסקי דין לא הגיוניים ובחוצפתם ובעזות מצח גררו אותנו ושרפו את הזמן היקר לשווא. משהגענו למשרד של עו"ד דינה, ערערנו על כל ההחלטות של משרד הפנים ושל בית הדין הצלחנו לבטל כל ההחלטות הקודמות של משרד הפנים ובא לציון גואל על כך ראויה עו"ד דינה להערכה רבה מקרב לב. כמה חבל שלא פגשתי בה בתחילת הדרך - יישר כוח

 • תגובה ל:

  דינה וולפרט משרד עורכי דין

  מאת: איגור ויוליה

  ממליצים בחום. עו"ד דינה וולפרט מקצוענית, רצינית, יעילה ומשיגה תוצאות

 • תגובה ל:

  עו"ד דור פנק

  מאת: עופר

  עו"ד פנק ליווה וייעץ לי מול רשות ההגירה והאוכלוסין, בעזרתו הושלם ההליך בהצלחה, מודה לו על המקצועיות וממליץ עליו בתחום ההתנהלות מול משרד הפנים.

 • תגובה ל:

  דינה וולפרט משרד עורכי דין

  מאת: הוזאם

  ממליצה על דינה בחום. מקצוענית מדרגה ראשונה, בקיאה בחומר, אמיתית, קרובה ללב, יעילה, מזרזת את העניינים בצורה כל כך טובה, ברורה ויעילה, אחראית וניתן לסמוך עליה. זירזה לנו את כל הנושא מול משרד הפנים ועזרה לבן זוגי בעל אזרחות מרוקאית. בזכותה הקמנו משפחה ונולד לנו ילד מקסים ברוך השם. תודה על הליווי לאורך הדרך.

 • תגובה ל:

  אלקבץ כהן משרד עורכי דין

  מאת: מזל

  עוד שני אלקבץ ייצגה את בתי בנושא פציעה שארעה בביה"ס. כנגד כמעט כל הסיכויים זכינו בתביעה וזאת בזכות ההתמדה, האכפתיות והעקביות, ממליצה בחום.

 • תגובה ל:

  ראודור, פלדמן עורכי דין

  מאת: חדוה

  עו״ד ורד ראודור טיפלה בנו במקצועיות, בזמינות שלה, במתן תשומת לב, במיומנות, בזכותה קיבלנו אשרת ויזה לארה״ב, זכינו ליחס חם ומדהים. תודה רבה על הכל ובזכותך נוכל לממש את החלום שלנו. תודה רבה על הכל אלופה!

 • תגובה ל:

  עו"ד ונוטריון רון כהנא

  מאת: ליאון להב

  אני מודה לרון על טיפולו המסור בקבלת אזרחות אסטונית לי ולמשפחתי. ממליץ עליו כאדם ובעל מקצוע מעולה בתחומו.

 • תגובה ל:

  עו"ד ונוטריון רון כהנא

  מאת: יעל אטיה

  ברצוני להודות לעו"ד רון כהנא על הטיפול המסור והמהיר לקבלת הדרכון הלטבי עבור 3 ילדיי. רון תמיד היה קשוב לשאלותיי, תמיד ענה למיילים או לשיחות הטלפון שלי. בדק לעומק את ההיסטוריה המשפחתית וידע לתת תשובות מדויקות. ממליצה מאוד עליו. בעל ידע רב, אדיב ומקצוען. תודה רבה רון יקר!

 • תגובה ל:

  עו"ד ונוטריון רון כהנא

  מאת: דבורה

  רון כהנא הוא עורך דין קשוב, מסור ויסודי, העושה את עבודתו עם כל הלב והנשמה. מומלץ.

 • תגובה ל:

  עו"ד ונוטריון רון כהנא

  מאת: אריה

  תודה רבה לעו"ד רון כהנא על הטיפול במקרה המסובך והמייגע שלנו. רון בעל ידע רב בנבכי החוק הישראלי והפולני, והוא טיפל בנו במסירות ולא התייאש מבירוקרטיה אינסופית עד לסיום מוצלח של התהליך. אנחנו ממליצים עליו בחום. תודה רבה!

 • תגובה ל:

  עו"ד דור פנק

  מאת: עפר גילור

  עו"ד פנק פתר לי בעיה מול רשות האוכלוסין וההגירה. ממליץ בחום.

 • תגובה ל:

  דינה וולפרט משרד עורכי דין

  מאת: גיל גרינבוים

  שרות אישי, חיוך, הקשבה, רצינות ובעיקר מקצוענות. התחלנו דיון בבית הדין כשהשופטת מראש אמרה שהיא מקבלת את עמדת משרד הפנים - לאחר דבריה של דינה במהלך הדיון התהפכו היוצרות 180 מעלות. הרגשנו אמפתיה רבה של דינה שהתבטאה בכל ההתנהלות בבית הדין. אין דבר החשוב מזה. ממליצים בחום.