עבור ארצות הברית התקבלו 20 תגובות בציון ממוצע 4.9 מתוך 5
 • אני אסירת תודה ומלאת הערכה לעורכי דין במשרד זה שעזרו לי ולמשפחתי בפנייתנו למשרד הפנים לקבלת אישור ביקור קטינים מחו"ל (שני ילדי אומנה שגרו אצלנו שבע שנים ועברו להתגורר עם אמם בחו"ל). מספר חודשים לאחר הגשת הבקשה ואין סוף טפסים כמובן, קיבלנו תשובה חיובית ואישור להגעתם מבלי להגיע לבית המשפט (!) וכל זאת בנועם, מקצועיות מסירות ואכפתיות! לא מובן מאליו! ממליצה בחום

 • תגובה ל:

  ראודור, פלדמן עורכי דין

  מאת: דניאל דור

  אני רוצה להמליץ מעומק ליבי על עו״ד ורד המדהימה. תודה על טיפול מסור, אמין וסופר מקצועי. מעבר להיותה מצוינת בעבודתה ולהצלחתה בתיק שלי, היא גם נעימה ומאירת פנים ונענתה לכל שאלה ובקשה ברצון ובסבלנות רבה. אז אם הגעתם הנה - הגעתם למקום הנכון. ללא ספק היא האחת והיחידה.

 • משרד עורכי הדין מיכאל דקר ויהושוע פקס עזרו לנו במאמצנו לרשום את בתי כאזרחית ישראלית (היא נולדה לשני הורים גאים, אחד מהם אזרח ישראלי, בהליך פונדקאות בחו"ל, המוסדר בחוק של המדינה בה בוצע ההליך). עורכי הדין עמדו בתוקף מול סחבת של קרוב לשנה ודרישות בלתי רלוונטיות של משרד הפנים. לבסוף הורתה השופטת למשרד הפנים לרשום את הילדה כאזרחית ישראלית (לאחר בדיקת ד.נ.א שהיא מספיקה לפי התקנות!). אנו מודים לעורכי הדין ולעוזרות המשפטיות מאיה ונטע-לי על עזרתם המקצועית, סבלנותם והעניין האישי שגילו במשך התהליך.

 • אחרי שלוש וחצי שנים ושני משרדי עורכי דין שלא הצליחו לעזור בסכומים מטורפים שהשקעתי ולשווא. הגעתי אל המשרד של עורך דין מיכאל דקר, ותוך חודשים ספורים הצלחנו יחד להגיע לכך שיש לבן שלי מעמד במדינת ישראל. ועוד לקחו על עצמם לעזור בדברים נוספים. תודה ענקית לכל המשרד ובמיוחד לנטעלי שעזרה והסבירה על כל דבר עם המון המון סבלנות!

 • הגעתי לעו"ד מיכאל דקר בזכות הביקורות המעולות עליו ולגמרי זכיתי! שכרתי את שירותי המשרד בתחום דיני המשפחה בתביעה שהגשתי למשמורת משותפת והפחתת מזונות והגעתי לתוצאה המיוחלת, דבר שחשבתי שלא אפשרי. מעבר לשירות המקצועי והאמין לו זכיתי מתחילת הדרך, מיכאל נתן לי הרגשה של בן בית ונסך בי רוגע ובטחון לאורך כל הדרך עם המון סבלנות ואמפתיה. תודה גדולה גם לשאר צוות המשרד - יישר כח! בהערכה רבה, ערן כהן

 • תגובה ל:

  עו"ד איאן צ׳סיר-טרן

  מאת: בת אל דבורה

  עו"ד שלפני הכל בן אדם. אמין, מקצועי, סבלני וישר, ממליצה בחום! כן יירבו עורכי-דין כמוך!

 • תגובה ל:

  ראודור, פלדמן עורכי דין

  מאת: ליאור

  ורד תמכה בנו לכל אורך התהליך, הייתה מאוד מקצועית ויעילה. תמיד ענתה על כל שאלה בידע ומיומנות וידעה להרגיע אותנו כשהיינו לחוצים. תודה רבה!

 • משרד עו" ד מעולה עם שירות והכוונה מהטובים ביותר. זכינו ליחס, כבוד ומענה בכל עת שרצינו ובמיוחד מעורכת הדין עדי ברגר שליוותה אותנו ברגעים מאוד מתוחים והראתה מיומנות, אחריות, אכפתיות, הראתה שאנחנו לא רק עוד לקוחות וכל זה עם חיוך ושמחה על פניה.

 • עורכי דין מצוינים ואכפתים! עזרו לי להסדיר חוב גדול ולקבל חזרה את רישיון הנהיגה. ממליץ בחום. נחמה, מיכאל ואודליה, תודה רבה!

 • תגובה ל:

  ראודור, פלדמן עורכי דין

  מאת: חדוה

  עו״ד ורד ראודור טיפלה בנו במקצועיות, בזמינות שלה, במתן תשומת לב, במיומנות, בזכותה קיבלנו אשרת ויזה לארה״ב, זכינו ליחס חם ומדהים. תודה רבה על הכל ובזכותך נוכל לממש את החלום שלנו. תודה רבה על הכל אלופה!

 • תגובה ל:

  ראודור, פלדמן עורכי דין

  מאת: דני בילקר

  שלום וברכה, אם אתם קוראים עכשיו, סימן שאתם במקום הנכון! לפני כחודשיים פגשתי לראשונה את עו"ד ראודור ורד. כבר בשיחתנו הראשונה נוכחתי לדעת שעומדת לפני אישה חכמה, חביבה וסימפטית, נעימת שיחה תמיד עם חיוך וראש פתוח, בעלת רעיונות מחוץ לקופסא. תמיד קשובה לכל דבר ועניין בכל שעה. ורד בדרכה שלה, באופן מקצועי, ניווטה את הבעיה והביאה אותנו לחוף מבטחים שלמים ומרוצים. ממליץ בעשר ידיים.

 • תגובה ל:

  ראודור, פלדמן עורכי דין

  מאת: איציק דוד

  ורד עורכת הדין הכי מקצועית, אמינה, ישרה וטובה שנתקלתי בה מכל התחומים, כל התהליך לווה בהסברים מפורטים, ירידה לפרטים, זמינות גבוהה ויושרה מקצועית. ממליץ בחום מאוד, אין מי שיכול ללוות את התהליך בצורה יותר טובה ממנה!

 • תגובה ל:

  ראודור, פלדמן עורכי דין

  מאת: Evy

  Working with Vered was a great experience. From the very beginning, her approach was positive (unlike other lawyers I have spoken to) and her calmness and professionalism proved that I have made the right choice in choosing a lawyer. Need a lawyer for immigration purposes? Vered in the person!

 • תגובה ל:

  ראודור, פלדמן עורכי דין

  מאת: תום

  זכיתי מעו"ד ורד ראודור לטיפול מסור, מקצועי ומוקפד, ליחס אישי ולהצלחה בתיק. ממליצה בחום!

 • I am an American born who got married in Israel. I hired one of supposedly the best lawyers in New York to begin the process of papers for my husband. We waited 10 months for an interview. The day of the interview my husband got denied. We were devastated. That same day I was recommended a lawyer Vered and decided to go see her in Tel Aviv. We went to go see her and she was very helpful in explaining the whole process and she said that we might have to wait another year because of the lawyers Previous mistakes. I asked her to try her best as to what she can do because we were living without each other for one year and it was hard for us. As soon as she started the process one month later I had an interview than 20 days later my husband had an interview and exactly in two months she filed all my papers. Honestly I did not know if any lawyer can even help my problem. To find her was a blessing for my marriage.

 • תגובה ל:

  ראודור, פלדמן עורכי דין

  מאת: נטלי נדולק

  לא פגשתי עורכת דין יותר מקצועית ממנה. על כל פנייה וכל שאלה היא תמיד זמינה ועוזרת לפתור את הכל בתחום עם שמחה ואהבה. אישה חמה ובאמת נותנת את כל כולה לעזור. ממליצה אותה עם כל הלב! אישה מקסימה!

 • תגובה ל:

  ראודור, פלדמן עורכי דין

  מאת: ורדית הולנד

  ורד ראודור עורכת דין מקצועית ואמינה, מפגינה יחס אישי וחם. עונה על כל שאלה בתחום ועוזרת לפתור כל בעיה. ממליצה בחום.

 • דרך המשרד של מיכאל דקר זימנו עובדים זרים מומחים לביצוע עבודה מסויימת ממש מהר.

 • תותח עורךדין מיכאל עזר לנו מאוד עם תביעת אבהות ולאחר מכן בהסדרת המעמד של בת הזוג שלי. צוות המשרד נחמד מאוד והיו מאוד יעילים

 • מקצועית מאד. מומלצת, עקב ניסיונה והצלחתה המוכחת.