עבור נוטריון התקבלו 113 תגובות בציון ממוצע 4.9 מתוך 5
 • תגובה ל:

  משרד עו"ד גישור ונוטריון - חיה לזר נוטקין

  מאת: נטשה ליפלבסקי

  מהרגע הראשון שפניתי לעו"ד חיה, הרגשתי שאני בידיים טובות וכך היה עד סגירת התיק עם 100% הצלחה! מקצועית, אכפתית וגישה אישית - אלו המילים שמאפיינות אותה וללא ספק כל מי שיפנה אליה ירגיש כך!

 • לעו"ד חיה, רציתי להודות לך על הייצוג שלי בתהליך הגירושין, על הליווי הצמוד שלך בדרך המאתגרת והקשה שעברתי, על כך שלא הרפת מהדרך בה האמנתי, על אף כל המכשולים הרבים שעלו, ועד לסיום המוצלח שהוכיח שזו הייתה הדרך הנכונה בשבילי. בהערכה אינסופית, רויטל

 • אני מודה לך על הליווי המקצועי, תוך מתן דגש לצעד הרגשי, היחס החם והאנושי, המסירות וההשקעה האינסופית. תודה על העידוד בימים קשים, ההקשבה, ההתייחסות ברצינות רבה לכל שאלה ובעייה, תוך מתן מענה יעיל ומקצועי. ותמיד בגישה רגועה ושלווה, גם אם לעיתים נדרשו אורך רוח וסלבנות רבה. לאורך כל הדרך חיזקת והשרת תחושת ביטחון, והבאת לתוצאות מצוינות. בהוקרה, דוד ריימונד

 • תגובה ל:

  חגי אורגד משרד עורכי דין ונוטריון

  מאת: סימה גויטה

  אין על עורך דין אורגד חגי... פשוט אין עליו. מקצועי, אנושי ואמיץ לב. ענק..כל הכבוד

 • תגובה ל:

  עו"ד נוטריון ומגשרת אורית לוי

  מאת: יעקב קפלן

  הגעתי לאורית והיא הייתה מדהימה ומקצועית. עשתה את זה בצורה הטובה ביותר עם אדיבות יוצאת מן הכלל. ממליץ בחום וללא ספק אם אצטרך משהו אני אחזור שוב.

 • הייתה לנו חוויה נעימה מאוד במשרד של עו"ד אורית לוי. בעסקה של רכישת דירה התחשבו בנו ודאגו עד לפרטים הקטנים. בטוח נשתמש בשירותיה שוב!

 • תגובה ל:

  עו"ד נוטריון ומגשרת אורית לוי

  מאת: פרופסור אמריטה דרורה פריזר ווייצמן

  עו״ד נוטריון אורית לוי טיפלה עבורי ועבור בן זוגי במספר תחומים. היא עבדה על יפוי כח מתמשך עבור כל אחד מאיתנו בנעם סבלנות ובידע מלא. כמו כן יצגה אותי במכירת דירה ביעילות יוצאת דופן ומהירות מפתיעה. אני חוזרת אליה לכתיבה צוואה חדשה לאחר 15 שנים מציאותי הקודמת. לא הייתי פונה לשום עורך דין אחר בצרכים אלו.

 • תגובה ל:

  עו"ד נוטריון ומגשרת אורית לוי

  מאת: אילנה אינספקטור

  אנחנו בקשר עם אורית מזה מספר חודשים בעניני ירושה וצוואות. אורית מאד מקצועית מסבירה כל דבר בבהירות ובסבלנות. היא מאד אמפטית ומגלה יחס אישי אנושי וחם. מומלצת בחום.

 • תגובה ל:

  עו"ד ריקי אופק אבן צור

  מאת: הודיה אלוש

  אני רוצה להמליץ על עורכת דין מהדרגה הראשונה, יש לה לב רחב ותמיד נכונות לעזור. לפני כ- 5 שנים התגרשתי וחיפשתי עורכת דין שמבינה בענייני משפחה, מצאתי את עו"ד ריקי במקרה (אבל אין מקרה, הכל משמיים). היא קיבלה אותי יפה ועם חיוך, הקשיבה לסיפורי ועזרה לי להתגרש מהר. היא ליוותה ותמכה בי בתהליך ועד היום היא תומכת ועוזרת לי בכל דבר שאני צריכה, בקיצור חברים. אני רוצה להמליץ עליה באופן הכי טוב שיש, את כל מי שהיא תייצג, יקבל את הטופ שבטופ. באהבה

 • תגובה ל:

  עו"ד ריקי אופק אבן צור

  מאת: א.ע. – ראשון לציון

  כשנפגשתי לראשונה עם עו״ד ריקי אופק אבן צור, הייתי שבורת לב, בהלם, חסרת פרוטה, כמעט חסרת בית, מפוחדת וגידלתי לבד שלושה ילדים צעירים שחלקם עם בעיות בריאות. המצב המשפחתי והכלכלי היה טרגי, מסובך וקיצוני בעקבות בעל שרימה והרס את החיים שלי, של משפחתו ושל עוד המון אנשים. למרות שהמצב היה נורא, עו"ד ריקי הייתה כנה, חזקה וחרוצה ביותר להגן על זכויותיי ושל ילדיי. היא עבדה שעות ארוכות ונסעה למרחקים כדי להיפגש עם מי שיכול לעזור למצבי. כתוצאה ממאמציה, היא הצליחה לייצב את משפחתי ולבטל איומים כלכליים קשים. אני ממליצה בכל ליבי שכל מי שזקוק לעורך דין אכפתי, חזק וחרוץ להיעזר בעו"״ד ריקי אופק אבן צור ויהיה לו מזל וברכה אם היא תייצג אותם. בהצלחה

 • תגובה ל:

  עו"ד נוטריון ומגשרת אורית לוי

  מאת: יונה אסיסקוביץ'

  טיפול מקצועי מאוד ולא פחות חשוב גם אדיב, סובלני ונעים מאוד. ללא היסוס אבחר להשתמש בשרותיה שוב כשאצטרך.

 • תגובה ל:

  עו"ד ריקי אופק אבן צור

  מאת: שלום כהן

  פניתי ברגעים הקשים ביותר לעורכת הדין ריקי אבן צור. זכיתי ליחס חם ואנושי, עורכת דין בעלת ידע עצום ונרחב בדיני משפחה ומחשבה יצירתית. מומלצת בחום, סייעה לי בימים קשים.

 • תגובה ל:

  עו"ד נוטריון ומגשרת אורית לוי

  מאת: סימונה

  טיפול מקצועי, סבלני, אמין ואדיב

 • תגובה ל:

  עו"ד נוטריון ומגשרת אורית לוי

  מאת: חנה סופר

  פניתי לעו"ד אורית לוי בעקבות המלצה חמה של חברה לטיפול בנושא ייפוי כח מתמשך. עו"ד לוי טיפלה בנושא באופן מקצועי ביותר, יעיל ונעים, ניהלה את התהליך באמינות ובהגינות תוך כדי הבנת הצרכים שלי ושל משפחתי. היא הסבירה כל צעד והציעה בתבונה ובהתחשבות את האפשרויות השונות. היה תענוג לעבוד איתה.

 • תגובה ל:

  עו"ד ונוטריון רון כהנא

  מאת: לאה

  תודה לך רון על טיפול יעיל בעניין חידוש הדרכון הפולני. רון בקיא בנושא ועזר לנו לסיים את העניין באופן מהיר וחלק. מילא את הטפסים, נתן הנחיות מדויקות וזימן לנו תור בשגרירות. תודה רבה.

 • תגובה ל:

  עו"ד נוטריון ומגשרת אורית לוי

  מאת: מלכה ודב

  אשתי ואני פנינו לעו"ד אורית לוי להכנת מסמכים שונים, וקיבלנו שירות מקצועי ואנושי יוצא מהכלל. עו"ד לוי מנהלת את התהליך בנעימות, סבלנות, שיטתיות, אמינות, הגינות ואחריות. היא הסבירה כל צעד, גילתה אמפתיה לכל קושי ושאלה, והציעה בתבונה ובהתחשבות את האפשרויות השונות. גישתה זו של עורכת הדין הייתה חשובה לנו, ואנו מעריכים זאת מאוד.

 • תגובה ל:

  עו"ד ריקי אופק אבן צור

  מאת: אורלי אסיה

  עו"ד ריקי אופק אבן צור מהטובות שהכרתי בתחום דיני המשפחה. משרדה טיפל במקצועיות בתיקים של כמה מחבריי לשביעות רצונם. ממליצה בחום לכל מי שמתחיל הליך גירושין, נזקק להכנה וטיפול בהלוואות, בניהול ירושות וידע ייחודי בפירוק חברות.

 • תגובה ל:

  עו"ד נוטריון ומגשרת אורית לוי

  מאת: אפללו שי

  כבר בפגישתי הראשונה עם אורית בעניין הסכם ממון, ראיתי מולי עורכת דין קשובה ובעלת הבנה וידע רחב בתחום. כמו כן הציעה לי מחיר מעולה על ההסכם אחרי שבדקתי רבים וטובים אחרים. במהלך חתימת ההסכם הבנתי ממנה שהיא מתעסקת בנוסף בנדל"ן וידעתי שברגע שאגיע ליום המיוחל אורית היא המקור שאוכל לסמוך עליו ולא טעיתי, היא השרתה עלינו ביטחון, יחס והרבה סובלנות לכל השאלות החוזרות ונשנות שלי, ידעה לענות עניינית בהסברים מקצועיים ומתומצתים כנדרש. היום 3 חודשים אחרי הדירה כבר רשומה עלינו בטאבו. ממליץ בחום.

 • איתן עורך דין מנוסה מהדור של פעם, מקצוען עם לב ענק. תודה רבה!

 • תגובה ל:

  עו"ד יוסף נורמן

  מאת: נעמה ישי

  עו"ד שהוא גם בן אדם קשוב ומקצועי. מאד מרוצה מטיפולו בענייני וממליצה עליו בחום!

 • תגובה ל:

  עו"ד נוטריון ומגשרת אורית לוי

  מאת: אבישי ב.

  אורית מטפלת בנו מזה מספר שנים. עקב הידרדרות במצבו הרפואי של אבי ז"ל, אורית טיפלה בנו בצו ייפוי כוח מתמשך ולאחר פטירתו של אבי, גם בצו קיום צוואה. התהליך היה קל, פשוט ומהיר, לכל אורך התהליך אורית הסבירה כל דבר בסובלנות רבה, שמרה על קשר ועדכנה בכל צעד. אני ממליץ בחום על שירותיה של אורית וסמוך ובטוח שכל מי שייעזר בשירותיה, יהיה מרוצה. בהחלט אמשיך לעבוד עמה ואמליץ עליה לכל מי שמתעניין.

 • תגובה ל:

  עו"ד נוטריון ומגשרת אורית לוי

  מאת: דורון בר-נתן

  אורית ניהלה במשך מעל לשנה עיזבון וחלוקת ירושה ל-25 יורשים. אורית, עשית עבודה מקצועית וראויה בשקיפות ובצניעות וגם כולנו זוכרים ומוקירים את רבקה שהייתה דודה לדוגמה.

 • תגובה ל:

  עו"ד נוטריון ומגשרת אורית לוי

  מאת: אורית ישראלוב

  רוצים להמליץ בחום על עו"ד אורית לוי על טיפול בחלוקת צו ירושה מסובך. אורית ליוותה 25 יורשים מ א' עד ת' באופן מקצועי אמין לבבי סבלני שכבר כמעט לא נתקלים בו היום. היתה זמינה תמיד לכל שאלה, פתרה בקלות ובמהירות כל בעייה ובמילה אחת - אלופה !!!

 • תגובה ל:

  עו"ד נוטריון ומגשרת אורית לוי

  מאת: הילה מנשה

  אורית סייעה לנו עם תרגום נוטריוני לתעודת הנישואים לשם קבלת גרין כארד. התהליך כולו היה קל, מהיר, הוגן ונוח. בנוסף - חמש שנים אחר כך כשהייתי זקוקה לעותק, היא שלחה לי עוד באותו היום עותק דיגיטלי ללא תשלום נוסף. אני ממליצה בחום על שירותיה של אורית ויודעת שאני בהחלט אעבוד איתה שוב!

 • עו"ד אורית לוי ליוותה את המשפחה שלנו כבר לפני הרבה שנים ולאחרונה נעזרנו בה שוב. השירות מאוד מקצועי, תומך, קשוב, חם ומשפחתי. מוקירה לה המון תודה! ממליצה מכל הלב.

 • שירות מצוין, אישי ומהיר. ממליץ בחום.

 • במסגרת תפקיד בכיר במשרד הבריאות יצא לי לעבוד עם עו"ד רבים. ברצוני לשבח את עורכת הדין והנוטריונית אורית לוי ולציין את תפקודה המיטבי. היא בעלת כושר ריכוז וזיכרון מעולה, מתייחסת ומנסחת האירועים לפי חשיבותם. היא מאורגנת ומסודרת וזה מאפשר לה לצמצם את מספר המפגשים הנדרשים לטיפול בנושא שלפניה, וזה לא על חשבון איכות הנימוקים. זה רק חלק מכישוריה המקצועיים. בצד האישי נכונה באמפתיה רבה ומגלה הומניות איפה שאפשר ונידרש. אתה יוצא מהדיון עמה בהרגשה טובה שמיציתם מרבית את הניתן בנסיבות. יש בה יושרה וידע מקצועי רב. בנוסף יש לציין את חריצותה ונועם הליכותיה. ממליץ בחום לכל מי שזקוק לעורך דין בתחומים הנ"ל.

 • עו"ד אורית לוי ראויה להמלצתי החמה. הכינה עבורי מסמך משפטי חשוב, ותוך כדי התהליך ראיתי לפניי מקצוענית אמתית, מקפידה בעבודתה ואחראית, מדייקת בכל פרט. מבחינה אישית, עו"ד לוי היא מנומסת ונעימה מאד, משדרת אכפתיות וסבלנית לכל שאלה או תהייה, ולעריכת שינויים בחומר בו עוסקים. חשוב לה מאד שהתוצאה תהיה נכונה מבחינה משפטית ולשביעות רצון הלקוח.

 • תגובה ל:

  עו"ד ונוטריון רון כהנא

  מאת: ליאון להב

  אני מודה לרון על טיפולו המסור בקבלת אזרחות אסטונית לי ולמשפחתי. ממליץ עליו כאדם ובעל מקצוע מעולה בתחומו.

 • תגובה ל:

  עו"ד ונוטריון רון כהנא

  מאת: יעל אטיה

  ברצוני להודות לעו"ד רון כהנא על הטיפול המסור והמהיר לקבלת הדרכון הלטבי עבור 3 ילדיי. רון תמיד היה קשוב לשאלותיי, תמיד ענה למיילים או לשיחות הטלפון שלי. בדק לעומק את ההיסטוריה המשפחתית וידע לתת תשובות מדויקות. ממליצה מאוד עליו. בעל ידע רב, אדיב ומקצוען. תודה רבה רון יקר!