עבור נזקי גוף תאונות התקבלו 1262 תגובות בציון ממוצע 4.9 מתוך 5
 • תגובה ל:

  דוד סער, משרד עורכי דין

  מאת: גליה כהן

  אות הוקרה וצל"ש למשרד עו"ד סער! מקצוענים שאין לתאר. עו"ד אלון סער המסור מלא בידע, רגישות, מקצועיות, בנכונות ,באהבה, בהקשבה, אמונה, במלאכת מחשבת בלתי רגילה! בליווי תמיכה והצלחה בכל דיון וניצחון בבית משפט למען הצדק. לא להסס לרגע, הם הייצוג הישראלי לאות מופת וניצחון פשוט תענוג ועילוי. חופן ברכות והצלחות שיגרפו בכל הארץ והעולם כי אין כמוהם אנושיים באדם! רוב כבוד ותודה לעו"ד אלון סער התותח ודויד היקר. שתמשיכו להפיץ את התורה הצדק אור וכל הטוב כי אין כמוכם בכל העולם. אשריי שיש כמותכם וזכינו בכם אלף תודות, בהערכה הערצה והמון אהבה גליה ורון כהן.

 • תגובה ל:

  טל מור משרד עו"ד

  מאת: נטע

  עורך דין מקצועי ביותר ,שירותי, התנהלות מתקדמת ונוחה, מסביר כל דבר, זמין והכי חשוב טיפל בתיק שלי על הצד הטוב ביותר והצליח להשיג עבורי פיצוי הולם על תאונה שעברתי. ממליצה בחום.

 • תגובה ל:

  יניב זחצינסקי - עורך דין

  מאת: תהילה

  עו"ד יניב פשוט אלוף, שירות ברמה גבוהה וזמינות. מומלץ מאוד!

 • תגובה ל:

  עו"ד חלי דואני-קיל

  מאת: אלבינה דוידוב

  רוצה להודות לעו"ד חלי דואני קיל על המסירות, המקצועיות אין מילים לתאר על כל השנים האלה הלא פשוטות שהיית איתנו לאורך כל הדרך, רוצה להודות לך על כל רגע ורגע שלא עזבת אותנו לבד ותמיד היית שם בשבילנו. לא ציפיתי שנעבור דרך ארוכה ביחד ושאזכה לליווי אישי ואיכותי שכזה. ראיתי כמה עבדת לילות וימים בדקת וחקרת כל דבר ירדת לעומק לכל פרט אפילו אם זה היה ניראה מיותר לא ויתרת פשוט נלחמת איתי את המלחמה הזאת, רוצה להודות לך על הכל מאחלת לך המון המון הצלחה וברכה. תודה שהיית שם בשבילנו.

 • תגובה ל:

  משרד עו"ד ירון מויאל

  מאת: אנטולי שטיבלמן

  משרד עו"ד ירון מויאל טיפל בעבר בהצלחה גדולה בתביעה של משפחתי וכיום מטפל בתביעה נוספת של אחי ז"ל בתחום הרשלנות הרפואית. אני ממליץ לפנות (כמובן, במידת הצורך) לעו"ד ירון מויאל ותקבלו יחס אנושי מעולה וטיפול מקצועי ביותר בענייניכם.

 • תגובה ל:

  משרד עו"ד ירון מויאל

  מאת: פאדי אלזיר, דלית אל-כרמל

  אין ספק שעבדת על התיק המורכב שנים ארוכות ורבות ולא נשברת. בשלב מסויים אחרי הלחצים לסיים את המשפט בעניין המנוח, כי הוא פותח המון פצעים שטרם החלימו, התעקשת רבות, לא ויתרת ונלחמת כאריה בגוף חזק וגדול (בית חולים בבעלות המדינה), האמנת בצדקת המקרה. תמכת במשפחה לאורך הדרך, בשלב מסויים הורגש שאתה עושה עבודה ולא למען הכסף וזה ליווה את המשפחה עד הרגע האחרון ! מקצועיות ואנושיות זה המאפיין העיקרי אצלך ! שמחנו מאוד שאנו בידיים טובות והיה חשוב לנו הצדק שיכולים להחזיק למנוח וללמד לקח את בית החולים בטיפול בחולים כנדרש בלי זלזול ובלי טעויות (הפקת לקחים) כי זה יכול להיות בעתיד אני או אחד מבני משפחתי או כל אזרח. הכסף ייתרם למחלקת לב בבית חולים הכרמל. ואצלנו אתה כבר בן משפחה! שא ברכה להצלחה ובריאות תמיד.

 • תגובה ל:

  משרד עו"ד ירון מויאל

  מאת: שלמה מערבי

  ברצוננו להודות לך על הטיפול המסור והמהיר בטיפולך בתיק הרשלנות הרפואית של משפחתנו. היחס היה מקצועי מיוחד ואדיב ואתה ראוי לכל שבח. היות ואני חבר בבית הלוחם בירושלים, אני אשתדל לעשות עליך כתבה בשבחך, מאחר וידוע שבית הלוחם בירושלים מבורך באנשים נפלאים, ועו"ד כמוך יכול לעזור להם בהמון מקרים שקשורים בהתמחותך בנושאים רפואיים. אנו מקווים שזה הצדק האחרון שנקבל באמצעותך ומכאן והלאה תהיה רק רפואה שלמה לך ולנו עד מאה ועשרים.

 • תגובה ל:

  הילה אחירם, משרד עורכי דין

  מאת: לידור אקדם

  אני רוצה להודות לעו״ד הילה אחירם על הטיפול המסור בתיק שהרבה עורכי דין אמרו שלא יצא ממנו כלום, בזכותה ניצחנו בתיק. מודה לך מעומק ליבי על הטוב שבך ושנלחמת למרות הכל המון המון תודה

 • תגובה ל:

  משרד עו"ד רות פפירוב

  מאת: טליה

  הגענו לעו"ד פפירוב בעקבות פציעה של הילדה באחד ממתקני בית המלון ששהינו . מלבד האנושיות והלבביות המיוחדת שקיבלנו מעו"ד פפירוב, עוד בהתחלה נתנה לנו הסבר על השלבים של התביעה והצפי העתידי מנסיונה, ודאגה בכל שלב לעדכן אותנו מה קורה ואיך התקדם .עמדה מול חברת הביטוח באסרטיביות בשלב המשא ומתן, כמובן קבלנו את הכסף בטווח הזמן שהיה להערכתה. בהזדמנות זו נודה לה מאד! וכמובן ממליצים להעזר בשירותיה בחום!!

 • תגובה ל:

  משרד עורכי דין גיל גולדרייך

  מאת: נעמי

  לפני יותר משנה, כשירדתי מאוטובוס הנהג לא שם לב שלא סיימתי לרדת וסגר את הדלת על היד שלי. הדלת נפתחה באופן אוטומטי, ככה עובד המנגנון, והנהג, במקום לבדוק מה הסיבה לפתיחת הדלת סגר אותה שוב ונסע. למזלי ברגע שהדלת נפתחה הצלחתי להוציא את היד. הייתה לי חבלה די רצינית ביד אבל לא אפרט. נשארה לי צלקת לכל החיים. כשפניתי לאגד הם הפנו אותי לחברת הביטוח. חברים הציעו לי "לכי לחברת הביטוח של אגד ותקבלי 2000 ש"ח". פניתי לגיל. פרט לפגישה אחת במשרד התהליך התבצע דרך מיילים ולבסוף באמצעות ה"זום". גיל השיג סכום גבוה פי כמה וכמה. הכסף נכנס לחשבוני תוך ימים ספורים. הטיפול היה מאוד יעיל, ענייני וברוח טובה ואני מאוד מאוד מרוצה וממליצה עליו בכל פה!

 • תגובה ל:

  משרד עו"ד ומגשרת יהודית שם טוב ואירית אלישר

  מאת: איריס ורד ברמוחא

  עו"ד אירית היקרה, להתגרש זה סיוט. למזלי פגשתי את המשרד שלכן, עו"ד שבקיאות בכל רזי התחום המשפטי. ייצגתן אותי בנחישות ובזכותכן קיבלתי את הזכויות המרביות המגיעות לי, מעבר לכך ששימשתן עבורי משענת ומקום חם בתקופה הקשה. מודה לכן מאד מאד, איריס.

 • תגובה ל:

  הילה אחירם, משרד עורכי דין

  מאת: פריאל מוסאן

  הילה עורכת דין אמינה מאוד , ייצגה אותי ואת אימא שלי בתאונה שעברנו , דאגה לכל הטפסים ותמיד ברצון ובנימוס ענתה לכל שאלה! ממליצה מאוד, תודה רבה הילה.

 • תגובה ל:

  דוד סער, משרד עורכי דין

  מאת: שמעון בוקובזה

  תודה לך עו"ד דוד סער ולכל המשרד על ליווי ותמיכה לאורך כל הדרך. על מקצועיות, סבלנות,יחס חם, זמינות ואיכפתיות. מכל צוות המשרד, שנותן אווירה משפחתית וחמה. ממליץ בחום.

 • עו"ד ישרה, אמינה ולוחמת צדק, כאלה שכבר לא רואים בימינו. תמיד זמינה ומטפלת בכל תיק כאילו היה שלה באופן אישי.

 • מאוד מרוצה

 • תגובה ל:

  הילה אחירם, משרד עורכי דין

  מאת: ויסאם זידאן הנדסה

  הרבה זמן לפני שהכרתי את הילה נפצעתי ברגל. הביטוח לא הכיר בפציעה. כמובן שביטלתי את הביטוח. כארבע שנים אחרי הכרתי את הילה והיא אמרה לי "תן לי פרטים מה אכפת לך זאת העבודה שלי מבטיחה לך שייצא מזה משהו".. למען האמת הייתי מאוד סקפטי מה עוד שהתייעצתי עם עורך דין עוד לפני והוא אמר לי "אין סיכוי". אין לי מושג איך אבל קיבלתי סכום נאה אחרי 4 שנים בלי שום ציפייה לקבל משהו. המלצתי וממשיך להמליץ בחום רב על עו"ד הילה- בנאדם לפני המקצוע

 • תגובה ל:

  רונן, מעוז - משרד עורכי דין

  מאת: אפי לוי

  אורן אני מודה לך על הטיפול המסור והמקצועי והיחס החם בתביעת בטוח לאומי. עורך דין אורן ליווה אותי כל הדרך ונתן לי הסברים מקצועיים על התהליך. בנוסף ייצג אותי בוועדה רפואית בביטוח לאומי והפגין ידע ובקיאות בחומר הרפואי, בתקנות ובחוק מול נציגי המוסד. ברצוני לומר לו תודה ולשבח על היחס החם, היעילות והמקצועיות לאורך כל התהליך יישר כח

 • תגובה ל:

  דוד סער, משרד עורכי דין

  מאת: רמתי שולמית

  משרד עורך דין סער דוד טיפל לנו בתביעה מול גוף גדול ומסואב. משרד סער ניהל מו"מ עיקש והשיג עבורנו תוצאות מצוינות (הרבה מעבר לציפיתנו הראשונית). תודה אישית לעו"ד עינב שטיפלה בתיק שלנו במסירות ובמקצועיות רבה.

 • תגובה ל:

  משרד עורכי דין גיל גולדרייך

  מאת: אסתר

  ברצוני להודות לעו"ד גיל גולדרייך על היחס הטוב, הסבלנות, ההקשבה והאכפתיות ועל כך שהקדיש לי ברוח טובה וענה על כל השאלות (והיו הרבה שאלות בדרך...). טוב לדעת כי יש אנשים טובים שעושים עבודה מכל הלב במקצועיות רבה ובאהבה. אני מאחלת לו בריאות והצלחה בהמשך ובמילה אחת גדולה ת ו ד ה

 • תגובה ל:

  משרד עורכי דין גיל גולדרייך

  מאת: אירית

  מקצועי ביותר מומלץ בחום

 • תגובה ל:

  משרד עורך דין ברומר ושות'

  מאת: אדיר

  עורך דין אמין יחס אישי

 • תגובה ל:

  משרד עורך דין ברומר ושות'

  מאת: יצחק אלפרסי

  עורך דין מעולה ומקצועי

 • תגובה ל:

  משרד עורכי דין גיל גולדרייך

  מאת: דורון

  בשיחה עם גיל התוודעתי לאדם מקצועי, מחושב, מסודר, מאורגן ובקיא בענייני המשפט הנוגעים לנזיקין, ממליץ עליו בחום ובביטחון.

 • תגובה ל:

  טרנובסקי שרית - משרד עורכי דין

  מאת: ענת וייס

  שרית, עורכת דין מהשורה הראשונה. שירות יוצא דופן. זמינה לכל בקשה או שאלה, עונה בצורה עניינית ומקצועית. אני ממליצה בחום אין על מה להתלבט.

 • אמין והגון

 • תגובה ל:

  משרד עורכי דין גיל גולדרייך

  מאת: איילה

  עורך דין מעולה

 • תגובה ל:

  משרד עורכי דין גיל גולדרייך

  מאת: אליאן קובה

  משרד ברמה גבוהה, שרות אדיב ואנושי. צוות מדהים ומוכן לכל שאלה.

 • תגובה ל:

  משרד עורכי דין גיל גולדרייך

  מאת: ראובן גרינשטיין

  ממליץ בחום על גיל, מקצוען ומתייחס ללקוח ממש בגובה העיניים, ומביא תוצאות במהירות הטובה ביותר

 • תגובה ל:

  משרד עורכי דין גיל גולדרייך

  מאת: ראובן גרינשטיין

  ממליץ בחום על גיל, מקצוען ומתייחס ללקוח ממש בגובה העיניים, ומביא תוצאות במהירות הטובה ביותר

 • תגובה ל:

  משרד עורכי דין גיל גולדרייך

  מאת: עמיר אילון

  משרד מקצועי ואמין, גיל ותיק ובעל ידע רב